Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

z dedykacją dla swojej Agaci :)
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez peterhol9 04 lut 2009, 14:41

Witam ! Mam kolegę, który ma taki problem... No dobra, bez owijania w bawełnę.. Próbowałem zrobić set. jako, że męczę się z Abletonem już spory szmat czasu postanowiłem za namowa swojej dziewczyny zarzucić coś. Mój set dokładnie więc nie jest setem w pełnym tego słowa znaczeniu, tylko materiałem przeznaczonym do Waszej oceny. Będą ze mnie ludzie, czy może mam dać sobie spokój z didżejką? Rażą niedoskonałości po uszach, co poprawić i gdzie? te pytania pozostawiam Wam do rozstrzygnięcia. Ogólnie to przepraszam za jakość (96kbps) i jeden wałek, który musiałem po prostu wstawić, a którego innej wersji w chwili nagrywania nie posiadałem (ale który to oczywiście nie będę zdradzał :D )

Paka waży: 35 Mega,
Czas: 50,19 m.
Gatunek : Progressive house

Tracklist:

1. James Teej - Super symmetry
2. Weltschmerz - Still time (V-sag & Dj Tarkan dub mix)
3. V-sag - Send the angels (Dj Tarkan rmx)
4. V-sag - Jewel
5. Facundo Mohrr - South fiji
6. Liquid love -Sweet harmony (Pascal Feos rmx)
7. Depeche mode - No good (ID rmx)
8. Medway - Trauma (Chris Micali rmx)
9. Soliquid - Maybe you


http://www2.zippyshare.com/v/85488474/file.html
http://rapidshare.com/files/193870709/P ... _.mp3.html
Ostatnio edytowano 09 lut 2009, 18:24 przez peterhol9, łącznie edytowano 1 raz
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez wasyl 05 lut 2009, 16:27

Jak na dobry początek przystało TL wygląda b. dobrze :). Na pewno ocenię Twój narybek seta :D, może nawet dziś?
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez peterhol9 05 lut 2009, 16:44

będę przeogromnie wdzięczny i przepraszający za błędy w sztuce djingu :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez bAchoR 08 lut 2009, 15:31

Sprawdze ten set. Ale po TLce widze, że nie jesteś zbyt romantyczny . ;) ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez peterhol9 08 lut 2009, 15:34

Czy ja wiem... :D te wałki sie mojejdziewczynie podobały :
4. V-sag - Jewel
6. Liquid love -Sweet harmony (Pascal Feos rmx)

...a ona "sztywnych bitów" nie lubi :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez bAchoR 10 lut 2009, 15:19

1 przejście poprawnie. Ładnie dynamicznie wchodzi po niezwykle zamulającym poczatku. Dwójka chyba nieco za głośno gra względem jedynki. Sam utwór dość jednostajny i usypiający. Ale i tak lepszy dla mnie jak jeszcze 2 lata temu ten styl muzyczny. 2-3 z pomysłem. Bardzo ,,widoczne'' wyciszanie dołu. 3 słaba, bez wyrazu, nic mnie przy niej nie trzyma....
Kurcze... Nie trafia do mnie ta muzyka ani troche. :( Nie chcialem opisywać kazdego tracka, bo bym się powtarzał.
Technicznie, bo pewnie na tym Ci zależało jest poprawnie chociaż czasami nie wszystko wygląda tak jakbym chciał, żeby było. Posłuchaj troche setów i zobacz jak chłopaki ogarniają temat. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez peterhol9 11 lut 2009, 18:07

dziękx za reckę Rafał :) Szczerze powiedziawsze to akurat z 1 przejścia jestem średnio zadowolony. Najbardziej z ostatniego, ale skoro dla Ciebie 1 było poprawne, tak też nie pozostaje mi nic innego jak się cieszyć :) w przyszłości jakoś spróbuję technikę wzbogacić, urozmaicić , czy inne takie :) ale następny set spróbuję zrobić w stylu bardziej energicznym, albo progressive ale trance albo coś upliftingowego
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez Rapture 11 lut 2009, 20:13

Dobor utworow jak najbardziej mi sie podoba. Pierwsze i drugie przejscie z technicznego punktu widzenia wydaje mi sie kiepskie (wole powiedziec szczerze, niz owijac w bawelne. Sam nie jestem super technicznie ale chyba warto powiedziec co mi sie nie podoba :) ) Golnie cwicz dalej i rob bardziej zroznicowane tracklisty jesli chodzi o wykonawcow. I wrzucaj cos nastepnego bo zle na pewno nie jest :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez peterhol9 11 lut 2009, 20:45

Dziękx również i Tobie Rapture :) postaram się cos na następnym weekendzie zdziałać, bo chwilowo niestety jestem urobiony po pachy. Ale jakoś może wrzucę coś lepiej zrobionego niż 1 secik :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez wasyl 16 lut 2009, 20:49

Obiecałem się wypowiedzieć (nawet sporo wcześniej ;)), a więc i ja dorzucę parę słów... No więc TL spodobała mi się nawet :). Można rzec, że pokazałeś tym setem starą progresywną szkołę brzmienia i za to brawa :). Pierwszy utwór fajnie nakręca, jak najbardziej nadając się na intro. Przy pierwszym przejściu, gdyby Ci się nie rozjechało nieco, to można byłoby to interpretować różnie :) - ja właśnie nie wiedziałem jak to zinterpretować... Pomyślałem hmm, albo tak pomysłowo, albo tak schrzanił :D, jednak myślę, że gdybyś zagrał to czyściej wyszłoby naprawdę fajnie, bo imo zgadzało się tonalnie i miałeś na to przejście ciekawy pomysł, ale wyszło nieco kiepsko, czym się absolutnie nie zrażaj - ja też właśnie nagrałem ch.. pod wzg. technicznym seta, ale zawartość merytoryczna jest ważniejsza :). 2 pozycja yyy Weltschmerz? Byłem przekonany, bez zerkania w tl, że jest to Lega - Still Time - sam to grałem kiedyś ;), więc komentarz to tego utworu uznam za zbędny :), a zamiast kropki dam oklaski :D Dalej nie będę opisywał przejśc, bo było z tym różnie, ale uważam, że jak na debiut, to naprawdę całkiem udany w mojej ocenie :). Brzmieniowo bardzo dobrze...Nawet usłyszałem tam głos uwielbianego przeze mnie Gahana :>. Kawał starej dobrej progowej szkoły z zacną porcją mroku :), ale romantyczny to Ty nie jesteś, oj nie :DDD. Mixuj dalej i Big Up :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Midnight avenue ep 1

Postprzez peterhol9 17 lut 2009, 11:03

senkiu Wasylu ;) to ja 'zakasuję' rękawy i biore sie do roboty :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron