Red Sun Rising - Why Future Look So Dark

progressive house, ten sprzed 2005
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Red Sun Rising - Why Future Look So Dark

Postprzez Rapture 11 lut 2009, 19:22

Obrazek

Nie bede sie rozwklekał. Set smutny, refleksyjny ale zarazem z mała dozą mroku i bujajacych brzmien. Kiedy slucham utworow, ktore tu zamiescilem zal mi troche, ze jednak taki progressive juz nie wroci. Z gory przepraszam za wszelkie konie itp. ale niestety wiele z utworow ktore zagralem istnieje tylko w postaci ripow z vinyla. Mam nadzieje, ze ktos doceni to co chcialem tym nagraniem przekazac :)

Zamieszczam nizej pisana z pamieci trackliste:

1.Ad Finem - Angel (Mas Collective Vocal mix)
2. Pole Folder & CP - Dust (tonedepth remix)
3. Ballroom - Passenger (Steve Porter remix)
4. Andy Moor - No More (KennyShifter remix)
5. Dark Suite - Dark Suite Piano (dr Kucho remix)
6. Clubbervision - Paz (Madoka Pasin Sutil remix)
7. Chris Micali - Enough
8. Dominic Plaza - Deeper Thoughts
9. Sinnead O'Connor - Troy (John Creamer & Stephane K remix)
10. Chab - Five (Andrea Introvigne remix)
11. Pole Folder - Protected

http://www.megaupload.com/pl/?d=EWRL4S5G

Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto sie skaze na ta meke :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Red Sun Rising - Why Future Look So Dark

Postprzez phantom 12 lut 2009, 10:17

chyba powinno byc Why does the future look so dark, albo przynajmniej 'looks' :)

Ad Finem - Angel (Mas Collective Vocal mix)
Dark Suite - Dark Suite Piano (dr Kucho remix) <3
Ostatnio edytowano 12 lut 2009, 10:40 przez phantom, łącznie edytowano 1 raz
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Red Sun Rising - Why Future Look So Dark

Postprzez Rapture 12 lut 2009, 10:31

phantom napisał(a):chyba powinno byc Why does the future look so dark, albo przynajmniej 'looks'

Haha, niby mam B1-2 a sadzac po liczbie bledow jakie robie to w zyciu bym nie powiedzial :) Dzieki za proprawke, zostawie juz jak jest bo nie chce mi sie zmieniac po raz kolejny (jak to bylo w innym moim temacie).

Artysci zreszta maja prawo do robienia bledow w nazwach hehe :D

A ty phantom seta sluchaj a nie na bledy w tytulach mi patrzysz ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Red Sun Rising - Why Future Look So Dark

Postprzez phantom 12 lut 2009, 20:52

OK, dobór utworów świetnie trafia w moje gusta, co zresztą wyraziłem już częściowo w poprzednim poście :). Nie wiedziałem nawet, że "Angel" tak dobrze brzmi na słuchawkach.

Co do samej techniki trudno mi się wypowiadać. Sam wiesz, że nie jest do końca czysto :). Osobiście uważam, że nie pasuje ten kawałek Luke'a Chable, bo gryzie się zarówno z numerem, który jest przed nim, jak i tym, granym później. Może lepiej byłoby zakończyć tym remiksem z bramki nr 9 i wokalem Sinead O'Connor, dodającym nuty niepewności :). 11. bardziej widziałbym w roli utworu rozgrzewającego. Na plus na pewno możesz policzyć przejście 05 i 06. Między tymi kawałkami ewidentnie jest jakaś synergia.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Red Sun Rising - Why Future Look So Dark

Postprzez Mind 16 lut 2009, 12:14

Nie powiedziałbym, że ten set jest jakiś bardzo smutny. Mroczny - owszem, ale smutku za dużo w nim nie znalazłem. Wręcz przeciwnie - po przesłuchaniu miałem całkiem pozytywny humor. Brzmienia bardzo przyjemne, ze szczególnym wyróżnieniem Dark Suite Piano - uwielbiam ten numer odkąd usłyszałem Essentiala Sashy z Privelege oraz Chab - Five (Andrea Introvigne remix). Strony technicznej komentować nie będę bo się nie znam. Zresztą jak się wciągnę w set, to przestaję zwracać uwagę na przejścia czy dobór utworów. A skoro się wciągnąłem, to znaczy, że jest co najmniej dobry. Nice job :)
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości