Transi - I Found Rapture's Drink

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Transi 24 lut 2009, 21:41

Obrazek

:D

Nagrałem takie o to coś:
01. Arthur Deep - Wonderland (Original Mix) [Carica Deep]
02. Lokitas - Magenta Part 2 (Cassino & Laben Remix) [Pitch Music]
03. Soultan & Tonedepth - Moments (Original Mix) [Songbird]
04. Atrium Sun - Gold Of The Rio (Original Mix) [DeepSessions Recordings]
05. Pinkbox Special - Simple (Original Mix) [Electronic Elements]
06. Kamakura ENV - Daydream (Original Mix) [Morphosis Records]
07. Python featuring Cream Sound - Moon Walking (Faskil Vocal Remix) [Polytechnic Recordings]
08. Ned Shepard vs Planet Funk - Chase The Balance (Jerome Isma-ae Remix - Ricky Ryan Mashup) [CD-R]
09. Solarity - Solar (Retroid Dub Remix) [Silk Digital Records]

Jak widzicie początek to mulące, deepowe dźwięki, które po pewnym czasie zmieniają się w pędzącą rakietę :P Kto chce niech ściąga. Zapraszam! :)

http://rapidshare.com/files/202113560/T ... _Drink.mp3
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Rapture 25 lut 2009, 21:59

[krejzolka mode on]Secisz?! Dla mnie?! Z dedykacja?! Transi, ales ty koffaniutki, lovciam, muciam itp :*:*:*:*:*:*:* ;p:P;p:p:. [krejzolka mode off]

Obiecujaca tracklista, sciagne, przeslucham i ocenie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Sagi 26 lut 2009, 23:38

przesluchac mozna bo poziom muzycznie pewnie jest bo to widac w tl ale...techniki juz nie oceniam :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Rapture 27 lut 2009, 11:58

A wiec do rzeczy.

Set przesluchany wczoraj na nocnym spacerze w celach lepszej jego rozkminy i klimatu :D Swietny wałek Deepa na intro, ktory calkiem plynnie przechodzi w mistrzowska Magente. Pamietam jak ponad rok temu katowalem part 1, swietny, bardzo refleksyjny utwor :) Moments dobrze znane, w sumie jest to pozbawiona wokalu wersja remiksu do Portishead - Roads, niemniej oprawa muzyczna daje rade. Po tym utworze zrobilo mi sie glupio, ze nie sprawdzilem Twojej recki do Atrium Sun - Gold of the Rio, przepiekny utwor, ktory zaczarowal mnie najbardziej z calego seta! Pinkbox Special - jednak nie taki znowu special bo lecial sobie przyjemnie, lecial ale jednak wiekszego sladu nie pozostawil :) Swoja droga Electronic Elements idzie chyba ostatnio bardziej w strone progow - najpierw Embliss, a teraz to... O Pythonie (jaka ksywa w ogole buehehe) wypowiadalem sie juz w dziale z EPkami - remix Faskila wymiata! Od tego momentu zaczyna sie robic radosniej, choc nie jest nachalnie :) Swietny bootleg Ryana do Chase the Sun, szkoda, ze nie ma fulla... Mysle, ze w ajkims malym lokaliku we Wro dalby ladnie rade! :) Numer od Solarity wysokiej klasy, niemniej jest to jedyny numer, ktory wydawal mi sie zbyt radosny i jakos nie wpasowal sie w koncepcje seta. Co oczywiscie nie znaczy, ze nie jest dobry ;)

Podsumowujac - czas (a konkretniej spacer) przy twoim secie minal mi szybko i przyjemnie, masa naprawde dobrych utworow. Technika - zero zarzutow! Mam nadzieje, ze juz nagrywasz nastepny... :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Transi 27 lut 2009, 12:13

Dzięki Rapture za tą reckę :) Cieszę się, że Ci się spodobało. Co do Pinkbox Special - "Simple" było wydane chyba w 2004 roku ;) Dla mnie genialne :) Dzięki jeszcze raz. Soon napiszę coś o Twoim zagubionym drinku :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Sagi 28 lut 2009, 20:42

No ok posluchane to tak na szybko :

Kawalki na poziomie..bardziej podobala mi sie ta czesc bardziej zamulona niz energetyczna (jezeli tu w ogole mozna mowic o czyms energetycznym...) tak naprawde w glowie zostaly mi 2 momenty...pierwszy z nich to kawalki nr 3 i 4 (3 znana i bardzo lubiana) i 4 ktorej to wczesniej nie znalem a wywolala baardzo pozytywne wrazenie swietny klimat...polaczenie tych 2 kawalkow zabralo mnie w ladna podroz...szkoda tylko ze nie trwalo to dluzej :P moment nr 2 to kawalek pinkboxa...fakt ze nie pasowal i przerwal mi ta delikatna podroz z momentu nr 1 ale za to rozwalil mnie poraz kolejny ten masywny potezny basss (nie ma to jak stary dobry klasyk), ktory umiejtnie przedluzyles w kolejnym kawalku (tylko ze w nim tylko mi sie akurat linia basowa podoba...) tak wiec za te 2 momenty duzy plus

co do minusow to napewno ten nowobrzmiacy kawalek w remixie faskila niedosc ze brzmienie przecietne wedlug mnie to i tez vocal na mnie wrazenia zadnego nie robi...mashup tez tak srednio na jeza przelecial mi...jakos tak te nowoczesnie brzmiace rzeczy mi nie podchodza i tyle..za to retroid na koncu ladnie polecial :)

no i to tyle odemnie

p.s. aha szkoda ze nie ma jakiegos fajnego intra :P ale to taki detal po prostu lubie jak mnie cos wprowadza w secisza ;)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Transi 28 lut 2009, 22:40

Haha, akurat tego się spodziewałem, ze pierwsza połowa seta bardziej przypadnie Ci do gustu :) Dzięki za reckę Sagi. Czekam na coś od Ciebie :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez replee 07 mar 2009, 23:40

Przesłuchałem już kilka razy podczas codziennych podrózy autobusem do szkoły, i za każdym razem słuchało się równie dobrze :-) Dobry dobór tracków, ładnie budujesz klimat - mimo iż nie słucham często tego typu rzecyz, to jestem zdecydowanie na tak ;-]
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Transi 08 mar 2009, 10:50

Łał! No dzięki za pozytywną opinię :) Cieszę się, że przypadło Ci do gustu :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez peterhol9 20 mar 2009, 12:41

A mnie tu jeszcze nie było? Wstyd !! :D Piękne, absolutnie piękne dźwięki :) set trzyma klimat od 0.00 aż do końca. Na uwagę zasługują szczególnie 2 wałki:

04. Atrium Sun - Gold Of The Rio (Original Mix) ..królujący obecnie na mojej mp3, podczas drogi na uczelnię i stary, ale za to jaki jary
05. Pinkbox Special - Simple (Original Mix) !! :)

...więcej takiego 'stafu' proszę :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez Transi 20 mar 2009, 13:32

Dzięki! :) Cieszę się, że Ci się spodobało :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - I Found Rapture's Drink

Postprzez wysher 13 kwi 2009, 14:28

Coś mnie dzisiaj wzięło na takie klimaty. Bardzo przyjemny set. Nie znałem wszystkiego, ale to wcale nie przeszkadza przecież w słuchaniu. :P Przyjemny, lajtowy secisz, w sam raz na spokojny, miły i słoneczny dzień. Do leniuchowania i nie tylko. Technicznie też bardzo przyjemnie.
PS. Uwielbiam Moments, ten numer zawsze takie pozytywne emocje wywołuje... Geniusz.
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron