Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez peterhol9 04 mar 2009, 22:04

Witam ponownie. Abletona nauki ciąg dalszy. Tym razem szybsze, upliftingowe dźwięki. Wiem, może za długie kawałki i za krótkie przejścia, ale... :) Więc słuchajta i oceniajta, czy będzie z tego chips :)

Tracklist:

1. Paul Webster - Cut off
2. Arc in the sky - Vainqueur (Stoneface & Terminal edit)
3. Svenson & Gielen - We know what you did (Johan Gielen rmx)
4. The quest - C sharp
5. Cold Blue - Streams
6. Melodia - A melody
7. Fictivision vs C-quence - Sumbols
8. Ian Betts & Nick Rowland - State of becoming (Ian Betts rmx)
9. John O'Callaghan pres. Mannix - Mercury
10. Matti Kotala - Aedena (Octagen rmx)

Waga:80 Mega
Czas: 56:49

http://www18.zippyshare.com/v/14097656/file.html
http://rapidshare.com/files/205324029/P ... 2.mp3.html
Ostatnio edytowano 05 mar 2009, 11:59 przez peterhol9, łącznie edytowano 1 raz
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez bAchoR 05 mar 2009, 8:52

Piotrek, przestań już. To nie są próby, tylko dajesz materiał i zostajesz oceniany. Także nie tłumacz się tym, że nauki ciąg dalszy, długie kawałki, krótkie przejścia. Co tu jest do nauki ? Jak słuchasz setów to wiesz jak to wszystko powinno wyglądać. A wyjeżdzasz z tematem jakbys był jednym z braci Grimm. :) Jak uważasz, że coś jest dla Ciebie słabe to tego nie dawaj.

Potem ściągne i ocenie. Jest Aedena Kotali w remixie Octagena i już będe zadowolony.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez peterhol9 05 mar 2009, 11:57

bAchoR napisał(a):Piotrek, przestań już. To nie są próby, tylko dajesz materiał i zostajesz oceniany. Także nie tłumacz się tym, że nauki ciąg dalszy, długie kawałki, krótkie przejścia. Co tu jest do nauki ? Jak słuchasz setów to wiesz jak to wszystko powinno wyglądać. [...]Jak uważasz, że coś jest dla Ciebie słabe to tego nie dawaj.
może i masz rację ;)

bAchoR napisał(a): Co tu jest do nauki ?
..no raczej chodzilo mi w we wstępie, że set powstał w wyniku mojej nauki, gdyż obcuje z Abletonem od stosunkowo krótkiego czasu. Sęk w tym jest, ze nie wiem do końca czy to słaby materiał, bo po paru przesłuchaniach już się przyzwyczaiłem, więc nie moge być obiektywny, dlatego pytam sie ogółu :D Wiem jedynie to, że z ostatniego przejścia jestem bardzo zadowolony :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez Nolaan 05 mar 2009, 17:11

Hmm, skoro to uplifty to zobaczymy. Jak zassam i osłucham to podam tu swoją n00bską opinię ;p

EDIT:

No i o co ta skromność? Dla mnie całkiem dobra rzecz, głównie technicznie, bo doór wałków mnie nie zabił, z wyjątkiem ostatniego ;p Sposób jednak przechodzenia od jednego do drugiego jest niezły. Widać, że wiesz co robisz. Oceniać nie będę, bo nie mam na to odpowiedniej wiedzy fachowej. Powiem tylko, że fajnie mi się tego słuchało :D
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez replee 08 mar 2009, 19:12

Zawsze na początku jak ściągę jakiegoś seta, to z przyzwyczajenia przesłuchuje po łebkach, co jest w środku... czy możliwe żeby w Abletonie zrobić offbeat?

"za krótkie przejścia"

o to to choćby... przejście między C Sharp a Streams... nie wiem jak to nazwać nooo... nie chce jechac po Twoich Abletonowych umiejętnościach Peterhol, ale mówiąc delikatnie - da się to napewno zrobić lepiej.

chyba tylko nieznajomość kilku numerów z TL'ki może mnie przyciągnąć do przesłuchania w całości.
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez peterhol9 08 mar 2009, 21:33

dziękx Nolaan i Replee za recki :)

replee napisał(a):o to to choćby... przejście między C Sharp a Streams... nie wiem jak to nazwać nooo... nie chce jechac po Twoich Abletonowych umiejętnościach Peterhol, ale mówiąc delikatnie - da się to napewno zrobić lepiej.
a ja myślałem, że nie będzie tak źle z tym akurat przejściem :D

Mógłbyś, w chwili wolnego czasu podesłac mi jak powinno wyglądac przejscie z tych dwóch wałków? Ot taka moja prośba mała ;)

replee napisał(a):chyba tylko nieznajomość kilku numerów z TL'ki może mnie przyciągnąć do przesłuchania w całości.
niemniej jednak zachęcam :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez Sagi 08 mar 2009, 23:23

ee a nie lepiej uzyc jakiegos starszego traktorka ;) albo vj przynajmniej w jakims stopniu udaja sprzet do miksowania ;)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez replee 09 mar 2009, 0:02

"Mógłbyś, w chwili wolnego czasu podesłac mi jak powinno wyglądac przejscie z tych dwóch wałków? Ot taka moja prośba mała"

Prośba spełniona w PM :-) No i wiadomo, nie można tu za bardzo użyć słowa "powinno" bo każdy ma swój styl mixu, i to co Ci podesłałem to jedynie obraz tego jak lubię grać Ja ;-)

"ee a nie lepiej uzyc jakiegos starszego traktorka ;-)"

O tym też Peterholowi napisałem - Traktor 3 + najprostszy mixer z potrójną EQ i jazda :D
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Peterhol9 pres. System 09 - Afternoon avenue ep2

Postprzez peterhol9 20 mar 2009, 12:45

Rafał, Nob3L, gdzie recki? :gimmefood: :faq: :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron