Sisiek - Uplifting Trance Mix

gęste uplifty - rączki w góre :D
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 26 mar 2009, 21:50

Siemanko. Tak przeglądałem kolekcje swoich mp3 i zauważyłem, że czai się na playlistach wiele nieznanych mi tranców. Obadałem co nieco, powybierałem i naszło mnie na nagranie seta w niestandardowych dla mnie klimatach. Tym razem nie techno, minimal, tech-house a trensiki :P Ale co i jak oceńcie sami. Jak komuś się spodoba to miło, jak nie to kij. Szybkie tempo, sporo breakdownów coś dla fanów podnoszenia rączek do góry xD Ograniczyłem się do godzinki a najwyżej powstanie druga część bo jeszcze spoooro numerów mi zostało :P Miłego odbioru ;)

PS. Sowa jak usłyszała takie granie dostała zawału więc tym razem miksować pomagał mi kot :D

Obrazek

LINK: http://strony.aster.pl/sisiek/Sisiek-TranceMix.mp3 :linkplz:

TL:
1. Invisible Sounds - Distance (Cylum & Velden Remix)
2. Haris C Featuring Anthya - My Angel (Club Dub)
3. Redstar - Awakening (Original Mix)
4. Signum - Second Wave (Sean Tyas Third Wave Mix)
5. Sundriver - Feel (Nitrous Oxide Remix)
6. Steve Birch - Solstice (Original Version)
7. Digital Nature & Manuel le Saux - Pretender (Ben Gold Remix)
8. Mallorca Lee - Change (Original Mix)
9. Akira Kayosa - Collective Hysteria (Michael Dow Remix)
10. Pierre Pienaar - Ibiza Sunset (Steve Allen & Ben Alonzi Dub)
11. Talla 2XLC And Diskomo - Light Years (Away Club Mix)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Infrared 27 mar 2009, 8:45

hmm
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 27 mar 2009, 12:12

Infrared napisał(a):hmm


Wiem, że nie powinienem tego firmować własnym nickiem aleee nie mogłem się powstrzymać tam jest tyle dźwięków i takieee ładne melodie :P :P :P no i jestem w taaakim błogim wiosenno miłosnym stanie :P W ramach pokuty pójdę na Time Warpa na kolanach :P a na Hawtinie w Płocku będę klęczał i się modlił :D Wybacz mi Asiu :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez JohnnyKnoxville 28 mar 2009, 7:55

Wszystkie wałki są mi znane i obcykane, no może trójki lekko nie kojaże.... :P No ale sprawdze Sisior co tam narzeźbiłeś.... Przy okazji zobacze jak z mixingiem stoisz :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Alexandra 28 mar 2009, 14:38

za to ja nie kojarze niczego oprocz Akira Kayosa - Collective Hysteria (Michael Dow Remix) :P dlatego właśnie słucham i jestem pod wrazeniem :D

Dj Owl is back in town o/ :D
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Infrared 28 mar 2009, 16:32

Sisiek napisał(a):Wybacz mi Asiu :D

Chłosta i po sprawie. Jeszcze nie przesłuchałam ale zrobie to. Zrobie!!
:D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 28 mar 2009, 18:52

Alexandra napisał(a):dlatego właśnie słucham i jestem pod wrazeniem :D


Domniemywam, że oczywiście dobrym wrażeniem :D

Alexandra napisał(a):Dj Owl is back in town o/ :D


Hey girls, hey boys ... superstar Owl dj ... hu hu hu ... here we go :D :P ;)

Infrared napisał(a):Chłosta i po sprawie.


Czekam na tą chłostę :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez JohnnyKnoxville 28 mar 2009, 23:14

Sisiek napisał(a):Czekam na tą chłostę
Sisior nie ma co.... :D Jesteś jednak prawdziwym hardkorem, a wątpiłem :D Udowodniłes że należysz do grona prawdziwych H :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez bAchoR 30 mar 2009, 7:40

Ładny dynamiczny, upliftowy set od siśka. Bardzo fajnie mi się podnosiło rączki w łóżku jak już zdychałem. :) Może zabrakło troche uczucia w tych utworach, ale jakby takie coś Krzysztof Ś. zagrał na imprezie, byłby odpowiedzialny za mój zawał :) Także jedyny minus to mało klimat i głębi tych utworów. Wygrał track Sundrivera i Talli. Ładne zakończenie wyciszeniem breakdownu, co sprawia, że człowiek ma żal, że set się skończył. Technicznie bardzo poprawnie i w ładnym stylu.

Pozdrów kota. Sisiek włączał tracki a kot je mixował :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Helevorn 30 mar 2009, 19:27

No offence ale wolę zdecydowanie Twoje wcześniejsze sety :)
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 30 mar 2009, 20:44

bAchoR napisał(a):Może zabrakło troche uczucia w tych utworach, ale jakby takie coś Krzysztof Ś. zagrał na imprezie, byłby odpowiedzialny za mój zawał :)


Że posłużę się słynnym cytatem: To ma napierdalać a nie wzruszać :D :P BTW. Jakby już na imprezie miał być grany trance to właśnie takiego grania bym sobie życzył :P

bAchoR napisał(a):Pozdrów kota. Sisiek włączał tracki a kot je mixował :)


Pozdrowiony i nawzajem :D i dziękuje za komentarz :P

Helevorn napisał(a):No offence ale wolę zdecydowanie Twoje wcześniejsze sety :)


Hehe spoko :P Szanuje to a krytykować zawsze możesz przecież nie pogryzę no i nie zawsze musi się podobać :) :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez wysher 13 kwi 2009, 15:29

Będę pisał na bierząco, ale wcześniej pragnę zaznaczyć, że wiele upliftów dla mnie jest strasznie... powtarzalnych. Brakuje mi świeżości, ciągle to samo, więc zwracam szczególną uwagę na oryginalność brzmień. Mam nadzieję, że mnie nie rozczarujesz.

Set zaczyna się z odpowiednim kopem, takim jakim najbardziej lubię. Kawałek nie jest jakimś wybitnym dziełem imo, ale ma coś w sobie. Mówię tak ze względu na to, że nie lubię takich instrumentów jak ten z głównej melodii... Mimo wszystko numer ma kopa.
Prziejście pierwsze very good.
Drugi numer leci siłą rozpędu pierwszego. Melodia pyszniutka, może nie zapada głęboko w pamięci, ale ładnie się kręci. Następne przejście troszkę gorsze. Co prawda nie słucham na słuchawkach, ale słychać wyraźnie, że trójka wchodzi nieco za cicho (przede wszystkim wysokie tony), poza drobnym krzakami - pochwała za równe przejście.
Niestety (dla mnie :P) w 3 kawałku znów pojawia się ten instrument, za którym nie przepadam, ale później pojawia się przyjemny lead i jakoś się płynie. Ogólnie numer brzmi IMO lekko "Activ`owo".
W kolenym przejściu z początku pojawia się lekki rozjazd, później rozjeżdża się jeszcze bardziej, ale... Ogólnie jest okej. No i w końcu słyszę coś mocniejszego, ale po Syasie, czy Signum można się było tego spodziewać. Dobra, wkręcająca melodia, która odpowiednia się napędza, czyli to co tygryski lubią najbardziej. :D
Przy kolejnym przejściu znów pojawiły się koniki, pewnie z tego powodu też jest takie szybkie. Feel jest mi dobrze znane, jest dość podobny do całej rzeszy upliftów, ale ma coś w sobie co je wyróżnia, podobnie jak Untitled Audio od Nitrus Oxide. ;)
Lekki rozjazd pzy przejściu, niestety się pogłębia i przy końcu mocno razi. No ale przecież bardziej chodzi o muzykę :) Kawałek z niezłą dawką energii, ciekawymi efektami i dobrym breakdownem. Dalej też jest świetnie. Energia bije od tego kawałka. Przy kolejnym przejściu znów lekkie koniki i bas wchodzi troszkę za mocno. Pretender bardzo mocno przypomina mi "Introvert Extrovert", ma moc. Kolejne przejście dużo lepsze od kilku poprzednich. Z tego co słyszę jest też mocniejszy od poprzednich. Bass pierdzący, ręce w górze i wszyscy klaszczą. :P Kolejne przejście byłoby dobre, gdyby nie nagłe urwanie ósemki. ;) Bas jest interesujący, gdyż ciągle wydawało mi się, że coś mi "buczy" w głośniku - tak jakby było jakieś przebicie :P Wyjątkowo tłusty jest. Bardzo dobry utwór. Melodia trochę oldschoolowa, ale każdy tręsowiec takie lubi :) Dobrze wkręca. Następny numer wchodzi całkiem ładnie. Utwór z "radosnym brzmieniem", bardzo przyjemny :) O ostatnim przejściu nie będę się wypowiadał, bo sam wiesz :P Niestety ostatni utwór się szybko kończy i nie mogę go ocenić.

Całość oceniam całkiem pozytywnie. Chyba nie dla mnie już takie uplifty, jednak kilka zwróciło moją uwagę. Akademicka czwóreczka. :) (nie rozczarowałeś)
Technicznie rzekłbym, że na 3+, ale mam bardzo "podkręcony kalkulator", więc dla zwykłego słuchacza set technika byłaby na 5. :P
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez ant 22 kwi 2009, 20:38

Mnie się spodobał :) :note:
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Taurus 24 kwi 2009, 15:24

Sisiek secik całkiem przyjemny, choć poza wyjątkami złożony głównie ze średniaków... Jednka razem słucha sie ich calkiem przyzwoicie.

A teraz juz całkiem na poważnie... :mrgreen:

Sisiek napisał(a):tym razem miksować pomagał mi kot :D


Jak ma na imię kotek? I czym go karmisz że ma taką śliczna połyskująca i zadbaną sierść? Dołączam się tym samym do Bachorowych pozdrowień dla zwierzątka :mrgreen:
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 24 kwi 2009, 16:51

Dzięki Wysher za tak obszerną opinie :)

Taurus napisał(a):choć poza wyjątkami złożony głównie ze średniaków...


Nie znam się na tym :P mi się takie podobają choć fakt niezbyt urozmaicone.

Taurus napisał(a):Jak ma na imię kotek? I czym go karmisz że ma taką śliczna połyskująca i zadbaną sierść? Dołączam się tym samym do Bachorowych pozdrowień dla zwierzątka :mrgreen:


W sumie nie ma imienia :P Różnie na niego wołam :D <jak Djin to przeczyta będzie się śmiał bo zna mojego drugiego kota który też nie ma imienia> ale ogólnie to ten jest Mały (przez jedną z forumowiczek nazywany Pumpkinem :D :P ) a tamten drugi Duży. A co je ? Odżywia się lepiej ode mnie :D Je mięso, ryby, warzywa, masło, miód a najlepiej lubi bitą śmietanę taką do ozdabiania tortów i lodów :D Ale nie dziwcie się to moje oczko w głowie więc muszę o niego dbać :P
BTW. Nie tylko sierść mu się świeci http://strony.aster.pl/sisiek/koty/3.jpg hehe :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Rapture 24 kwi 2009, 16:58

Sisiek napisał(a):BTW. Nie tylko sierść mu się świeci http://strony.aster.pl/sisiek/koty/3.jpg hehe

Widac kólkami tez go karmisz :D

BTW jak juz tutaj sie wpisalem to tez jestem zobowiazany ocenic, co zrobie niebawem :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 24 kwi 2009, 17:02

Rapture napisał(a):Widac kólkami tez go karmisz :D


No raczej:

Obrazek

Wpadłeś :P Teraz wrzucaj na mp3 i na Wrocław polatać po ulicach :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Taurus 24 kwi 2009, 17:05

Sisiek napisał(a):A co je ? Odżywia się lepiej ode mnie :D Je mięso, ryby, warzywa, masło, miód a najlepiej lubi bitą śmietanę taką do ozdabiania tortów i lodów :D Ale nie dziwcie się to moje oczko w głowie więc muszę o niego dbać :P


Hah! Jakbym czytał o moim kocie! Dokładnie taka sama sytuacja (no może bez bitej śmietany i miodu). Widzę że z Ciebie też niezły kociarz jest :mrgreen:

Sisiek napisał(a):BTW. Nie tylko sierść mu się świeci http://strony.aster.pl/sisiek/koty/3.jpg hehe :P


Qurqa padlem! :D Pierwsze moje skojarzenie: Wpierdzielił sowę i świeci za dwóch teraz :lol:
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Sisiek 24 kwi 2009, 17:33

Taurus napisał(a):Widzę że z Ciebie też niezły kociarz jest :mrgreen:


Pewnie ! Co mu będę żałował :)

Taurus napisał(a):Qurqa padlem! :D Pierwsze moje skojarzenie: Wpierdzielił sowę i świeci za dwóch teraz :lol:


Hahaha nie ma się co obawiać Sowa ma obstawę w postaci goryla i nic jej nie grozi :D :D :D

http://img17.imageshack.us/img17/5171/zdjcie0228r.jpg
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Sisiek - Uplifting Trance Mix

Postprzez Rapture 25 kwi 2009, 7:34

Zdecydowanie mix dal rade podczas zwiedzania wroclawskich Krzykow. Wielki plus za to, ze nie zamulal - dosc szybki BPM, jakies 140, a przynajmniej mi sie tak wydawalo po 3 godzinach hałsow :D Tracklisty z powodu braku mozliwosci nie moglem sprawdzac na biezaco, najbardziej jednak spodobal mi sie numer lecacy po 30 minucie, przypominajacy RvdB - podkrecil mnie tak mocno, ze zaczalem biec :D Zreszta set wlasnie w sam raz dla lubiacych sobie pobiegac i sie wyszale. Podsumowujac - fajnie mi sie przy nim latalo, mimo, ze po nazwie spodziewalem sie bardziej melodyjnego grania. Z pewnoscia set i w klubie dalby rade, tanczylyby k... i byloby fajnie xD

Ahh, zapomnialem wspomniec o technice, ktora IMO jest calkiem, calkiem, biorac pod uwage granie z CD :)

To tyle moich dywagacji, a teraz zapraszam w rewanzu po mojego promosa (a se zrobie se reklame, a co!) :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Następna strona

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron