Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Progressive
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez wasyl 05 kwi 2009, 19:46

Witam wszystkich w tym zacnym dziale:) Jako że nie udzielałem się dłuższy czas na forum, postanowiłem, że nie będę przychodził z pustymi rękoma, bo nie wypada i zaprezentuję Wam, wspólnie z Kubą seta, który to jest podsumowaniem mojego ostatniego pobytu we Wrocławiu :). Przesiedzieliśmy z Kubą całe popołudnie, zahaczając nawet o wieczór, więc wypadałoby się pochwalić, co z tego posiedzenia wyszło... Ocenę pozostawiam w Waszych rękach, licząc na opinie i sporą liczbę odsłuchów. Bierzcie i jedzcie z tego Wszyscy.

Obrazek Obrazek


Jakość: 320kbps

Długość: 70 minut

Download -> http://enhanced-perception.com/sets/148
Cuesheet -> http://dj3500.dyndns.org/Wasyl_b2b_dj35 ... pheres.cue
Ostatnio edytowano 15 kwi 2009, 18:32 przez wasyl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez bAchoR 06 kwi 2009, 6:54

Z tą obecnościa na forum mam inne zdanie na ten temat. Przychodzicie do mamy tylko jak ma pieniądze, a tak macie w nosie... ;) :D

sprawdze :) Możecie liczyć na dobrą recke.

Jest Mango, jest NY, jest Kimito. Myśle, że to z inicjatywy Wasyla poszło :] Zobaczymy wieczorem.

Okładke oceniam nisko. Jest mało czytelna itd, niewyraźna. Nie przyjmuje argumentów, że taka miała być. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez wasyl 06 kwi 2009, 10:02

Liczymy na Ciebie :), jednak NY wyszedł z inicjatywy Kuby :), ale resztę trafiłeś ;P. Jeśli zaś chodzi o okładkę, to mimo iż poświeciłem jej niezbyt wiele czasu, uważam, że nie można powiedzieć, że jest niewyraźna :), akurat zadbałem o jej transparentność, oraz o to, żeby niezbyt wiele się tam działo... :). Chyba, że chodzi Ci o czcionkę, ale tło wydaje mi się być czytelne i akurat pasujące do seta - o to starałem się zadbać :). Mimo wszystko dzięki za krytykę, może to przez to, że w tym samym dniu siedzialem w Photoshopie 7h w szkole i już byłem zniechęcony szukaniem innych czcionek :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez Sisiek 06 kwi 2009, 17:13

wasyl napisał(a):Przesiedzieliśmy z Kubą całe popołudnie, zahaczając nawet o wieczór, więc wypadałoby się pochwalić, co z tego posiedzenia wyszło...


Co Wy 70 minut seta tyle czasu nagrywacie ? :D Zassam żeby zobaczyć jak to możliwe. BTW. bardzo czytelna czcionka z tracklistą ;P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez Rapture 06 kwi 2009, 17:24

Secik przesluchany z uwagi na zachecajacy trackliste. Remix do Fingerpaint na start fajny pomysl, szkoda tylko, ze sam remix cienki jak odwlok weza - Nie umywa sie do oryginalu, remixu Sedricka, Darioef a juz szczegolnie przegenialnego Yvel & Tristan. Nastepny kawalek - spodziewalem sie jakiegos trensu a tu fajny, cieply breaks :) Kimito Lopez juz wybitnie trensowy ale fajnie sie wpasowal mimo wszystko, bedzie trzeba poszukac bo koles ma łeb do nietypowych numerow. "Bitersweet Nightshade" totalnie nie pasuje, trensuje na maxa, o ile poprzednie numery wpasowuja sie w klimat to w przypadku tego mialem wrazenie, ze mi sie na DI.FM przelaczylo :D Po tym numerze nie mam juz wiekszych zastrzezen co do doboru utworow, nic mi sie na uszy nie rzucilo. No moze tylko bardzo fajne wejscia z remiksem Mango i Arnejem :) Do tego bardzo przyjemny i nieznany mi remix Madoki.

Podsumowujac - set przyjemny, milo sie sluchalo wiosenna wieczorowa pora :) ale denerwujace sa te transowe momenty, no i minus za ssacy remix Fingerpaint. Decydujcie sie panowie co chciecie grac rasowe progresy czy melodyjny Trance bo obecnie te gatunki nie ida ze soba totalnie w parze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez dj3500 06 kwi 2009, 18:51

Rapture napisał(a):Remix do Fingerpaint na start fajny pomysl, szkoda tylko, ze sam remix cienki jak odwlok weza - Nie umywa sie do oryginalu

ten rmx to oryginał z dodanymi jakimiś śpiewami ptaków i szumem drzew gdzieniegdzie ;) i chyba klucz ma inny.
Kimito Lopez juz wybitnie trensowy

"Bitersweet Nightshade" trensuje na maxa

o_O
Decydujcie sie panowie co chciecie grac rasowe progresy czy melodyjny Trance bo obecnie te gatunki nie ida ze soba totalnie w parze.

Progressive trance ;) Wszak w secie nie ma ani rasowych progów, ani tym bardziej melodycznych transów, jest taki-sobie-pomiędzy. Dzięki wielkie za reckę! :)

Co do okładki to trzeba Wasylu przyznać że trochę słabo widać :ugeek:

Dodałem też .cue do pierwszego posta.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez phantom 06 kwi 2009, 20:29

Faktycznie nieczytelne. Podejrzewam, że specjalnie taką dobrał, aby ciekawscy pobrali seta :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez wasyl 08 kwi 2009, 8:02

aaaa no dobra, nie jest czytelna :D, bądź jak też Sisior-Ironizator powiedział - jest bardzo czytelna :D, ale rec Panowie :P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez TBk2000 10 kwi 2009, 1:38

Set zaliczony, wiec teraz slow kilka ode mnie ;p.

Poczatek fantastyczny! Podobaja mi sie sety, ktore autor chcac nam cos przekazac w formie muzycznej, rozpoczyna jakims wstepem, intrem.. wykladajac nam swego rodzaju inwokacje do jego dziela, dajac nam przedsmak tego co nas w trakcie pochlaniania tej muzycznej opowiesci czeka. Szum lasu, padajacy deszcz, odglosy miasta.. etc. uwielbiam! Tu mamy szum drzew i spiew ptakow, ale cos trzeba bylo wybrac, prawda ? ;-p.
Pierwszy kawalek rewelacyjny, idealnie pasuje na poczatek setu i patrzac na tl-ke sadze, ze jego wersja nie jest chyba tutaj przypadkowa ;-). Dalej jest jeszcze lepiej, brakowalo mi od dawna takich atmosferycznych klimatow, bo pamiec od razu ciagnie w strone Ariwave-a sprzed 4-5 lat, w ktorego setow klimacie z tamtego okresu bylem i nadal jestem zauroczony. Caly set jest bardzo klimatyczny i przyjemny w odsluchu, a muzyka w nim zawarta spojnie laczy sie w calosc tak, ze sluchajac go czuje sie jakbym uczestniczyl w jednej, dlugiej i sensualnej podrozy poprzez odlegle zakamarki mego umyslu, dla ktorego set ten to prawdziwy relaksator :>.

Dobra robota Panowie!
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez wysher 13 kwi 2009, 12:34

Przesłuchałem. :)
Kolejny set, w którym nie ma rozjazdów klimatycznych, a i wszystko ładnie we fraze. :P Technicznie też bardzo dobrze, nie zauważyłem żadnych zgrzytów. Świetna robota, w sam raz do spokojnego odsłuchania w domowym zaciszu. Ja słuchałem podczas pilnego notowania, a secik nie dość, że nie rozpraszał, to jeszcze pozwolił się uspokoić i z radością przebrnać przez to zadanie. Czułem się trochę jakbym pływał w otchłani wiedzy, a może nawet latał. Bardzo dobra robota! :)

PS. Okładka naprawdę jest niewyraźna! A wystarczyłby drobny myk albo z jaśniejszym kolorem czcionki, bądź cienia, ewentualnie z dodaniem drobnego, jasnego obranowania wokół liter
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez wasyl 13 kwi 2009, 19:43

Dziękujemy bardzo za pozytywne rozpatrzenie naszego dzieła TBk i Wysh :), oraz czekamy na kolejne opinie osób jeszcze nie słuchających ;) Dzięki raz jeszcze!!
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl b2b dj3500 pres. Extraterrestrial Atmospheres

Postprzez peterhol9 01 maja 2009, 19:44

i ja przesłuchałem :) Rozpoczęcie od Fingerpaint to strzał w 10 niezależnie od wersji (aczkolwiek ja najbardziej cenię mix V-saga :) ). Potem również b. dobrze. Nie przypuszczałem też, że Kimito zrobił tak dobry wałek jak There's No Such Thing As Mermaids. Co do Bittersweet to szczerze powiedziawszy, ale mi w całej koncepcji odpowiada. Coldhrarbourowskie dźwięki jednak mają coś w sobie, że pasują do każdego z rodzajuów setu - i pod lekki uplift (choć nie taki ala Le Saux) i bardziej progowego :)

Największym atutem jednak jeżeli chodzi o dobór wałków jest dPen- Don't Close Your Eyes (Madoka's Sleep Deeply Sequence).Po prostu cudowny! Minus- Summer calling, którego od zawsze nieznosiłem :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron