Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez Deep Fog 03 lip 2009, 18:59

Cześc jestem dj-em i producentem,tworzę Deep Progressive Trance.Moje wałki wyszły na "POLAND CALLING MIXED BY ANGELO MIKE"
Sprawdźcie moją nową produkcję:
- Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

http://www.sendspace.com/file/tu7z07

Więcej na stronie:
http://deepfog.muzzo.pl/

oraz na myspace:
http://www.myspace.com/djdeepfogmuzik

Pozdrawiam Serdecznie słuchaczy ^^
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez Sagi 03 lip 2009, 19:36

super ze jednak wpadles :) wydaje mi sie ze spotka cie tutaj wiele pochlebnych opinii ;) juz pobieram i wystawiam opinie a za chwile tez sie zglosze po wiecej ;) a dla innych od razu info ze z pewnoscia warto posluchac :D

Edit:

Wlasnie sobie leci tytulowy kawalek, i coz mi zostaje powiedziec? rewelacja ! tak jak ci pisalem jak dla mnie styl podobny do Micheal & Levan tylko w polskim wydaniu :) jest wszystko czego potrzeba zeby milo sie sluchalo - glebia, harmonia, czystosc brzmien :) do tego baardzo fajnie wpleciony vocal :) dla mnie rewelacja ! znajac twoje pozostale kawalki z odlsluchow moge smialo powiedziec ze jestes dla mnie obok Cj Art'a i Marcooza czolowym producentem glebokiego progressive w naszym kraju :) oby tak dalej trzymac :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez TrancEye 03 lip 2009, 20:35

To jest bardzo dobre Swietny klimat zrobiles Doskonala odskocznia od ukochanych upliftow :D
Prosimy o wiecej i witamy na forum ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez Deep Fog 04 lip 2009, 7:55

Niezmiernie mi miło,że moja muza się tak podoba :D .Niedługo dorzucę nowy kawałek :)
A co do forum,fajny klimat tu panuje,niewielu userów ale za to doborowe towarzystwo ;)Będę stałym bywalcem tutaj :D

Pozdrówka dla wszystkich
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez bAchoR 04 lip 2009, 8:46

Stworzyłeś bardzo dobry klimat. Podoba mi się cała sekcja perkusyjna. Nie jesta taka oklepana. Vocal także na plus :) Może troszke za mało się dzieje w kwestii melodyjności.
Jak się wykręca taką linie bassową ? Próbowałem kiedyś coś takiego zrobić i wychodziło jakieś szkaradztwo. Robiłem to z jakiegoś pada tzn. brałem z niego dół. Dobre FXy :)

I jeszcze się przyczepie :D Strasznie ktoś nie lubie jak ktoś na muzykę mówi muza. Dla mnie to taki brak szacunku dla niej i tak wyraża się o niej wielu muzycznych noobów. Ale to takie moje wychylenie.

Pozdrawiam i witam na forum.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez Deep Fog 04 lip 2009, 9:26

Linia basowa robiona w Vanguard ;) średnia kompresja na niej, a do tego delikatny sidechaining ;)
A co do "muzy"..racja,też coś mi nie pasuje kiedy mówię w ten sposób,rzeczywiście tak jakby brak szacunku..ale najważniejsze jest to co czujemy do muzyki,nie to jak ją nazywamy..
dzięki za koment
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog feat.Iqcha - Drifting Away

Postprzez Sisiek 04 lip 2009, 10:00

bAchoR napisał(a):I jeszcze się przyczepie :D


Czep się tramwaja :D Dobra muza nie jest zła :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości