2x demo

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

2x demo

Postprzez Mr_Hide 25 cze 2009, 21:47

Witam, tym razem postanowiłem zmajstrować coś żywego, acz niekoniecznie szybkiego. Wystawiam te dwa wycinki by się dowiedzieć czy warto to kończyć czy niekoniecznie. ;)

1. http://www4.zippyshare.com/v/91579560/file.html
2. http://www4.zippyshare.com/v/59653287/file.html

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mr_Hide
aka Depthide
 
Wiek: 32
Skąd: Kartuzy / Kolonia

Re: 2x demo

Postprzez TrancEye 27 cze 2009, 17:23

Depthide - Continuous Run [cut]

Ciekawe dzwieki, ale nie podoba mi sie mix Irytujacy jest ten dzwiek (grajacy nisko, niby perka czy nakladka na bas) wchodzacy w 30 sekundzie
Ogolnie bardzo monotonne

Depthide - Vicious Circle (Original Mix) [cut]

Na pewno lepsze technicznie od tego wyzej, ale rownie monotonne Dziwaczny klimat troche

Nie dla mnie to
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: 2x demo

Postprzez cinek 28 cze 2009, 14:51

TrancEye napisał(a):Depthide - Continuous Run [cut]
Irytujacy jest ten dzwiek (grajacy nisko, niby perka czy nakladka na bas) wchodzacy w 30 sekundzie


chyba nakładka, mi się akurat podoba. Fajnego rytmu wałek przez to nabiera. Tylko klimat nie do końca do mnie trafia. Na takim basie spróbuj dipka jakiegoś grubego wykręcić :)

Vicious Circle - w tym jeśli chodzi o klimat to mam podobne odczucie jak wyżej. Zgodzę się z TrancEye, że jest raczej dziwnie :) Ale też podoba mi się basik.

Ogólnie dźwięki masz bardzo fajne ale pobudowałbym z tego inne konstrukcje.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: 2x demo

Postprzez Mr_Hide 30 cze 2009, 16:26

Tak ten dźwięczek jest na basie. :) Dzięki za opinie i podpowiedzi. Miało być nieco innowacyjne a wyszło dziwnie, chodź jedno drugiego nie przekreśla. ;) Raczej zostawię te projekty, co najwyżej niektóre dźwięki się do czegoś użyje.
Avatar użytkownika
Mr_Hide
aka Depthide
 
Wiek: 32
Skąd: Kartuzy / Kolonia


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości