ej, tutaj :)

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

ej, tutaj :)

Postprzez bAchoR 06 paź 2009, 8:50

Obrazek



Witam, ciągle mam problemy z netem. Przez ten czas zabrałem się za kontynuacje chill-ambientowych tunów. Ledwo udało mi się wrzucić link . :/
Wasyl już obiecał mi, że wrzuci to audycji EP jak intro. Nie wiem ile jest tam teraz słuchaczy w tym sense.fm, ale może trochę ludzi to usłyszy.
Relaxujący utwór z bardzo nostalgicznym, nihilistycznym klimatem. Nie chciałbym znowu komuś psuć humoru. Także jak macie jakieś zmartwienia natury emocjonalnej, to lepiej tego nie słuchajcie ;) Tyle ode mnie.


Hmmm Czym was jeszcze zachęcić ?

Kod: Zaznacz cały
Boban
21:20:25
jakie ciary
21:20:26
ja pierdole

Wasyl
22:05:45
k.. dobre w chuj


Oczywiście proszę wybaczyć mi za poziom wypowiedzi moich pierwszych odbiorców. :lol:

Narazie zrobie sobie przerwę z tym projektem, bo przez 2 dni odsłuchałem,przy tworzeniu kolejnych elementow, z dobre 100 razy i już mnie bierze mała niechęć do tego.

Zasysator:
http://www.speedyshare.com/717772936.html

Widzę, że mam małe braki w odsłuchach tutaj. :D Postaram się uzupełnić jak tylko polepszy się stan mojego WiFi.

Pozdrawiam z Gdyni, gdzie panuje sztorm :)
Ostatnio edytowano 06 paź 2009, 9:02 przez bAchoR, łącznie edytowano 1 raz
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ej, tutaj :)

Postprzez TrancEye 06 paź 2009, 8:50

Jak wroce wieczorem to na pewno sprawdze i powroce z editem
Rekomendacja zacheca xD

Editto: O stary!! Zostalem bardzo pozytywnie zaskoczony Piekielnie dobrze Ci to wyszlo Genialny klimat powstal \o/ Znakomicie wszystko mi pasuje i nie ma w tym zadnego slodzenia :) Jedynym minusem jest krotki czas trwania Po 2:46 do 4:00 cisza :( (no ale mozna sobie w tym czasie podumac na niezlym chillu :D)
Moje gratulacje za ten wal !!
Ostatnio edytowano 06 paź 2009, 22:56 przez TrancEye, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: ej, tutaj :)

Postprzez dj3500 06 paź 2009, 10:29

Hm, tak po pierwsze to foch że mnie tego nie wysłałeś do skosztowania, po drugie to nie słyszę tam żadnego smutku/nihilizmu (?) - smutne to jest np. to http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=4LqInp5fSNo , mnie się ten utwór raczej kojarzy z nadzieją, jest optymistyczny, po trzecie zajmij się marketingiem bo widzę że odnajdujesz się w tym, po czwarte - zajebista produkcja :mrgreen: Tylko trzeba mocno przedłużyć i może jakbyś dodał jakiś szczątkowy bit to wyszłaby z tego kosa :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: ej, tutaj :)

Postprzez wasyl 06 paź 2009, 13:34

Sądze, że wypadałoby dać ten utwór Asurze do rmxu :D i ten...
dj3500 napisał(a):po drugie to nie słyszę tam żadnego smutku/nihilizmu (?) - smutne to jest np. to http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=4LqInp5fSNo , mnie się ten utwór raczej kojarzy z nadzieją, jest optymistyczny


tu sie akurat nie zdziwiłem ;P, od momentu kiedy powiedziałeś, że dla Ciebie Hollowmind od Arksuna jest optymistyczny już nic mnie nie zdziwi :P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 38
Skąd: Wałbrzych

Re: ej, tutaj :)

Postprzez Vibez 06 paź 2009, 17:43

Estate? Aka Ocean Shore? Aka White Sand Beach? Aka Broken Dreams? Aka Passionate? Aka Nada? Aka Bachor? To naprawdę ty?!? :shock:

:mrgreen:

Przez pierwsze 30 minut przefiltruj od góry pad i masz śliczny ambient. Ale ja wiem że ty lubisz otwarte pady i plukmające dźwięki. Można by to elegancko pociągnąćale jak chcesz mieć jako intro to tyle wystarczy.

Niezłe ci to wyszło ale nie zachwyciłeś mnie tak jak ostatnim razem :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: ej, tutaj :)

Postprzez cinek 06 paź 2009, 23:25

Vibez napisał(a):Przez pierwsze 30 minut przefiltruj od góry pad i masz śliczny ambient.

dokładnie tak. To poprzednie demko z deszczem było naprawdę godne, a tu mi czegoś zabrakło. Jakościowo jest konkret :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: ej, tutaj :)

Postprzez bAchoR 27 lut 2010, 18:05

dj3500 napisał(a): Tylko trzeba mocno przedłużyć i może jakbyś dodał jakiś szczątkowy bit to wyszłaby z tego kosa :)


kosa mówisz ?

http://www.speedyshare.com/files/211671 ... sample.mp3

bit jest, elektryczny guitar bass jest, przester jest, rozpierdol w częstotliwościach jest. Dzisiaj się za to zabrałem po 2 miesiącach przerwy od muzyki. Także wstępnie wygląda tak. Pierwszy raz w życiu dałem mega delay na haty i wyszedł zajebisty efekt - jak w nas nie dogoniat :D
Także nie bijcie za mastery i takie tam. Ten bass mi się chamsko chowa i ledwo go słychać :/ Może dam go oktawe wyżej.
Porządna sekcja piana w drodze.

Dzięki.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ej, tutaj :)

Postprzez method99 27 lut 2010, 22:45

ten bit ciage taki sam, jak by jakis gotowy lop. brakuje mi urozmaicenia perkusji. Reszta ladna. Ale bez urozmaiconej perkusji, jak dla mnie utworek wymaga poprawy... pozdro
Obrazek
method99
 


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości