DIC prawie full 2

downtempo electronica
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

DIC prawie full 2

Postprzez cinek 25 paź 2009, 20:29

Jako, że do poprzedniego kawałka została przypięta etykieta "jeśli zdziałasz numer bądź dwa więcej w tej stylistyce sfinalizujemy EP" - Silk crew, nie miałem wyboru. Znowu zasiadłem do mandoliny i tamburyna. This is it :P

PS. Kawałek skończyłem. Zainteresowanych proszę o KLIK Numer o który chodzi to "Through The Night" :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: DIC prawie full 2

Postprzez TrancEye 29 paź 2009, 17:33

Ladny basior :D Piekny jest ten synth, ktory pojawia sie od czasu do czasu Uwielbiam tego typu soundy ;) Te plumki tez na plus Troche mi wal przypomina dawne kawalki Anestetic'a A to tez na + Uwielbiam klimat Twoich dziel Chetnie relaksuje sie przy Twoich produkcjach

Jedyny minus, to ten synth z 3:40 Troche psuje atmosfere imo Jednak nie ma go za wiele, a nawet fajnie go pozniej chowasz w tlo :)

Ogolnie bdb :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: DIC prawie full 2

Postprzez cinek 05 lis 2009, 17:00

TrancEye napisał(a):Jedyny minus, to ten synth z 3:40 Troche psuje atmosfere imo Jednak nie ma go za wiele, a nawet fajnie go pozniej chowasz w tlo :)


To taki motyw na sam koniec i w sumie jeżeli ktoś się czegoś dopatruje in minus to właśnie wychodzi w tej kwestii. Mi się wydaje, że tak go na eq podpicowałem, że pasuje jak ulał :P A agresywności w nim właśnie nie ma (tak też czytałem) bo jest ścięta i sprasowana. W sumie to mało w tej melodii rytmiki względem perkusji, dlatego zastanawiałem się czy czegoś tu nie skorygować ale nie doszedłem do niczego specjalnego. Tak więc taka forma jest ostateczna. Release tego przewidziany jest na lato 2010 w Silk Textures razem z "Too Much Silence" :)
Dzięki.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości