Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez Deep Fog 04 sty 2010, 21:12

Moje nowe utwory > "Snowstorm" oraz "Rainy Days", nie są to jeszcze finałowe wersje, co o nich sądzicie????
Najprawdopodobniej wyjdą w mistiquemusic już niedługo ;)

link:
http://deepfog.muzzo.pl
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez TrancEye 04 sty 2010, 22:15

Bardziej preferuje "Snowstorm" Zbudowales w tym kawalku cudowny klimat Te pady... ajajaj :D Znakomita pozycja Az ciezko sie odlaczyc od tego tracka \o/
"Rainy Day" tez udanie, ale podoba mi sie w mniejszym stopniu Troche bym clapa sciszyl ;)

Ogolnie rzecz biorac, dobierasz pierwszorzedne dzwieki i zawsze z prawdziwna przyjemnoscia zabieram sie za odsluch Twoich tjunow

Nadtalent!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez Transi 05 sty 2010, 7:52

Deep Fog napisał(a):Najprawdopodobniej wyjdą w mistiquemusic już niedługo ;)


Hehehe czyli jednak się udało? No to super! :) Sample sprawdzę jak wrócę do domu :) Ogólnie Twoje produkcje/remixy grane już były (i dalej są) przez Stivena Rivica, Michaela & Levana, Eryo (aka Seahawk) czy też Ivana Nikuseva - gratulacje! :)

Btw. zakosiłeś mój avatar :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez dj3500 05 sty 2010, 14:17

Rainy Days nieco gorsze, i przypomina mi trochę produkcje od Tearrain. Niemniej jednak obie stoją na niesamowicie wysokim poziomie, a uwielbiam takie klimaty. Jeśli to będzie rzeczywiście wydane w Mistique, to gratuluję :jumpy: A i zmień avatar bo zakosiłeś :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez Transi 05 sty 2010, 14:34

dj3500 napisał(a):A i zmień avatar bo zakosiłeś :mrgreen:


:mrgreen:
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez Deep Fog 05 sty 2010, 20:30

:oops: ....dziękuję bardzo za komenty :D !! ...a co do avatara... :? a tak mi się podobał...

Stiven Rivic zaproponował mi przyłączenie się do mistiquemusic jako exclusive i na ten moment rozważam podjęcie decyzji.Dostałem kontrakt i raczej podpiszę bo muzyka, która jest tam prezentowana sprawia że zaczynam wierzyć w magię ;)
Współpracować z takimi Twórcami to po prostu zaszczyt :)

no dobra...wstawiam moją "piękną" buźkę spowrotem
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez Transi 05 sty 2010, 21:22

Nie no przestań - przecież nie przeszkadzał mi Twój poprzedni avatar ;) Tak, Stiven mówił mi o Twoim potencjalnym kontrakcie oraz o tym, że chciałby Cię mieć jako exclusive :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Deep Fog - "Snowstorm" oraz "Rainy Days"

Postprzez cinek 06 sty 2010, 12:28

"Rainy Days" świetny. Budowa napięcia, dokładanie klocków, ciągła rożnorodność - tak to się robi. Po breakdownie wybitny fragment z pierwszą zmianą basu w utworze wraz z towarzyszącym górnym padem na sam koniec sekwencji - EPIC.
"Snowstorm" wychodzi trochę z tego mroku, który zawarłeś w numerze poprzednim, idąc bardziej w kierunku cieplejszych brzmień nadając całości mocno optymistyczny klimat. Z resztą już Tobie pisałem co i jak ;)

Trudno nie docenić Twojej roboty no i graty z mistycznej współpracy. Doskonałe miejsce na Twoją twórczość.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron