Deep Fog - "Crows"

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Deep Fog - "Crows"

Postprzez Deep Fog 11 lut 2010, 11:09

http://deepfog.muzzo.pl/

Oto link do utworu "Crows", który tworzyłem jesienią, poprawiłem go i wyszło co słychać ^^
Jestem ciekaw co powiecie o nim, co wam przeszkadza, a co się podoba ?
Z góry dziękuję za opinie
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez TrancEye 13 lut 2010, 1:00

Dzwieki z rozwiniecia utworu, dobrze rozgrzewaja :D Natomiast cala kwintesencja zawarta jest w wyciszeniu zaczynajacego sie gdzies w okolicach 2:50 To jest przepiekny motyw Pelen emocji i wzruszen Jak to sie dzisiaj mowi, Epickie! co najmniej do potegi ;)
Gratuluje kolejnej swietnej produkcji
Mistrz!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez RomuS 14 lut 2010, 11:23

Ze swej strony mogę napisać iż ten kawałek po prostu mnie rozbroił... sekcja piano jest genialna... zależy jak kto takie momenty odbiera, dla mnie są wyśmienite jak 20-letnia whisky... mistrzostwo z zabawą zmysłów, może i wygrzebuje wiele smutku, ale dla takich utworów warto żyć. Gdzie i kiedy wydane bo bardzo chciałbym go posiadać i dodać do zakładki "memories". A tym którzy nie słuchali inny tracków pana Deep Fog-a polecam przesłuchać co tam się dzieje bo gość ma talencisko jak nasze polskie tatry są wysokie ;) Tak trzymać.
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez TrancEye 14 lut 2010, 12:42

Zgadzam sie w pelni z RomuSem Wyslalem gdzieniegdzie info o muzyce Deep Foga Takich ludzi warto supportowac!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez kilu 15 lut 2010, 10:47

Taki sobie ten kawalek ( zartuje ) :) super produksja klimatyczny ladnie dobrane dzwieki widac ze dopicowany :) takiego kawalka nie wstydzila by sie gwiazda z gornej polki :)
Pzdr.
kilu
 
Skąd: Kamienna Gora

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Deep Fog 16 lut 2010, 11:27

Dzięki bardzo za miłe słowa! :)
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Deep Fog 16 lut 2010, 11:29

Wysłałem go do Stivena Rivica i najprawdopodobniej będzie wydany :)

Pozdro
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Transi 18 lut 2010, 21:55

Deep Fog jest "Mistiquemusic Exclusive Artist" ;) Tak więc wszystkie oryginalne produkcje będą wydane właśnie w tym labelu. Dotyczy to również utworu zaprezentowanego w tym temacie ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Kubo 19 lut 2010, 11:28

Na poczatek gratuluje Mistiquemusic Exclusive Artist bo stac obok Kay-D czy Eryo jest sporym zaszczytem ;)

Crows czuje sie sponiewierany jak zul po 15 winach :O Odwaliles kawal swietnej roboty. Stylistycznie idealnie pasuje do mistiquemusic, wiec nie dziwie sie ze Stiven to zaaprobowal. Ten numer niszczy wyobraznie, kradnie emocje i daje marzenia \o/ coś piekneego.

BTW. Moglbys wyciac jakiegos ripka ?
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Humulus 19 lut 2010, 17:31

Świetny numer - pogratulować :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Deep Fog 03 mar 2010, 12:06

Dzięki za komenty! Jeśli ktoś chce ten utwór w okrojonej troszkę wersji to proszę :
http://rapidshare.com/files/358290960/D ... s.mp3.html

Pozdrawiam
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Sagi 11 mar 2010, 17:36

Witam

No to ja tez w koncu cos napisze...w koncu od dluzszego czasu mialem okazje zapoznac sie z ta i innymi twoimi produkcjami... (sorki ze ostatnio kontakt urwany ale powoli bede to nadrabiac:D)

Co do Crows to naprawde swietny utwor..jest w nim wszystko co potrzeba zeby odplynac :) co wazne realizacja swietna i pomysl takze...polaczenie intrygujace: kosmicznej otoczki z odleglym pianinem i wznioslym synthem w srodku...naprawde do grania na scenach chill i prog dobrze sie nadaje co z reszta juz udalo mi sie przetestowac :) i pewnie jeszcze kiedys sie uda ponownie ;)

Poprosze nastepny utwor w pelni oddajacy kosmos od poczatku do konca :D bo uwielbiam takie motywy (dlatego tez uwielbiam produkcje Kay-D :))
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Deep Fog - "Crows"

Postprzez Vibez 15 mar 2010, 23:59

Ściągnąłem już jakiś czas temu i zapomniałem skrobnąć swoich paru zdań. Powiem ci, że gdy na początku włączyłem ten numer i czytałem komentarze w tym temacie głęboko sie zastanawiałem o co im wszystkim chodzi. Brzmiało to bardzo stabilnie, do czegoś brnęło ale nie wiadomo było o co lotto. Absolutnie zmiażdżony zostałem jednak na breaku. To coś ty chłopie tam wyczynił przekracza moje pojęcie. Chwyciłeś mnie za wszelkie uczucia i emocje tym co sie tam dzieje. Rewelacja. Głębokość, powaga, pewna tajemniczość tego momentu tak mnie uderzyła że momentalnie wyobraziłem sobie milion różnych scen z życia które można by do tego przypisać, np w dobrym filmie.

Pierwsza klasa. Sam break jest tak naładowany treścią że słucham całego numeru tylko dla tego momentu. Prawde powiedziawszy nie znam za dużo twoich poprzednich produkcji ale coś czuje że będe musiał koniecznie nadrobić zaległości!

Mistrz. Masz ode mnie pione i piwko przy okazji.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron