DIC - You Will Pay, Sensual Thoughts, Try To Catch Breath In The Crowd

wypieki deep house podobne
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

DIC - You Will Pay, Sensual Thoughts, Try To Catch Breath In The Crowd

Postprzez cinek 23 lut 2010, 9:44

Ot nowe, ukończone tracki z tego miesiąca nie licząc jednego z konkursu, którego zgodnie z tam przyjętymi zasadami nie można pokazać przed jego zakończeniem :) Tak więc nie pokazuje :P

Gdyby ktoś się zebrał się na odsłuch proszę klikać, czirs ;)

ODSŁUCH
Ostatnio edytowano 24 lut 2010, 22:13 przez cinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: DIC - You Will Pay, Sensual Thoughts

Postprzez TrancEye 23 lut 2010, 11:29

Oba tracki dosyc podobne do siebie i oba na wysokim poziomie :D Jak zwykle z reszta Pokazujesz klase kolejny raz
Bardziej podoba mi sie Sensual Thoughts Basisko+PAD+Piano Ladnie wkreca

Odlot :mrgreen:
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: DIC - You Will Pay, Sensual Thoughts

Postprzez Rapture 24 lut 2010, 0:29

"You will pay" nie podchodzi mi jakos. Moze nie ten nastroj? ;) "Sensual Thoughts" z kolei juz bardzo fajne. Pod ten mieciutki bicik swietnie wpasowalby sie wokal jakiejs niewiasty. Nie zastanawiales sie czy by nie pogadac z jakas uzdolniona kolezanka? :D Oczywiscie nie mowie tego dlatego, ze numer brzmi nudno bez wokalu ale wydaje mi sie, ze brzmialby jeszcze bardziej... ykhym.. zmyslowo (jakos to slowo dobrze to opisuje).

Tak, czy siak oba numery na poziomie, z duza doza melodyjnosci jaka zawsze prezentujesz w swoich produkcjach. Na i wiekszy plus dla "Sensual Thoughts". :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: DIC - You Will Pay, Sensual Thoughts

Postprzez cinek 24 lut 2010, 22:12

Dzięki TrancEye i Rapture! ;) Co do wokalu to uważam, że to tak samo z siebie powinno kiedyś wyjść :P Póki co raczej nie specjalnie przejawiam potrzebę sięgnięcia po wokal. Jako remikser mógłbym się chętnie pobawić. Nie mam nic przeciwko, dobry wokal potrafi zdziałać cuda. Ale cuda samym dźwiękiem pisane mogą też świetnie wyglądać. I na tym punkcie na razie się zatrzymuje ale nie trzymam kurczowo (w rzeczy samej ;))

Tymczasem w playerze next one z rodzaju zjawisk lekkich :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości