Deep In Calm - A Day Like No Other

świątecznie :)
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Deep In Calm - A Day Like No Other

Postprzez cinek 21 gru 2008, 19:28

Wtam :)
nowy utworek może nie jest jakimś genialnym pomysłem ale w miarę szybko, a przede wszystkim przyjemnie mi się przy nim pracowało. Chciałem coś z gitarką, przymierzałem się do jakiegoś fajnego progresu ale poszło w zupełnie inną stronę. Generalnie jest to świąteczny kawałek :P A przynajniej ja w nim takowego świątecznego ducha odnajduje :) No to full wersja dla Was, co by miłe tło było pod zbliżające się święta :)

http://www.sendspace.com/file/aid1yp
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Deep In Calm - A Day Like No Other

Postprzez Amnes 22 gru 2008, 11:34

mi nie podchodzi ale to nie znaczy że jest złe bo nie lubię spokojnych kawałków :D
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Deep In Calm - A Day Like No Other

Postprzez cinek 22 gru 2008, 17:52

No problem :) Nie będę przecież rozpaczał z tego powodu :P Spokojny to on jest, rzekłbym balladowy :)
Ktoś jeszcze? :roll:
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Deep In Calm - A Day Like No Other

Postprzez Vesper 23 gru 2008, 13:38

spokojny, ale całkiem przyjemny, lubie takie :) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Vesper
 

Re: Deep In Calm - A Day Like No Other

Postprzez Vibez 30 gru 2008, 15:43

Now Playing: Deep In Calm - A Day Like No Other [07:14min || .mp3 || 320Kbps(CBR) || Year || || 16,56Mb]

2 minuty czekałem na jakiś tłusty beat no i sie doczekałem :D Fajnie zrobione wybicie, troche może ta gitara basowa odstaje, beat i wszystkie dźwięki są daleko, a ona jedna strasznie blisko, przez co daje o sobie strasznie znać. Materiał rozprowadzony dość chaotycznie, co też ma swoje plusy. :) Brakuje mi troche takiego typowego dołu, ale to tylko moje odczucie (ja bym np tą gitare basową puścił na zakres 50-80hz albo i niżej). Gdzie nie gdzie przestery ale wiadomo, nad tym trza siąść :) Generalnie bardzo lajtowy klimat, podoba mi sie. Bardzo podobają mi sie też te pady które lecą sobie w tle ujawniając sie raz po raz, szczególnie słychać po 6 minucie. Dobra robota. :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Deep In Calm - A Day Like No Other

Postprzez cinek 04 sty 2009, 14:28

Dzięki za obczajenie. Może zrobię z tego someday coś szybszego :) A nad perkami w tej wersji to i tak chyba muszę popracować bo te haty nie do końca brzmią tak jak powinny i miejscami jak się da głośniej przy fragmencie z gitarami za bardzo wszystko wybija się na pierwszy plan i się zbyt schodzi. Trzeba to lepiej rozplanować :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości