Deep In Calm - ID

pierwszy w życiu drum :)
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Deep In Calm - ID

Postprzez cinek 07 kwi 2010, 19:49

Miałem ostatnio okazję posłuchać albumu polskiej grupy drum n bass Razor Ponit - Deeper Wounds i muszę powiedzieć, że zostałem trafiony. Doskonały materiał, poezja! No i sam spróbowałem coś spłodzić w tych klimatach. Jestem ciekaw na ile w ogóle udało mi się ułożyć numer prawidłowo w takim znaczeniu czy idzie to zmiksować z innym drumem :P Kwestia bitów. Czekam na jakieś ewentualne sugestie :)

KLIK
KLIK2
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Deep In Calm - ID

Postprzez TrancEye 09 kwi 2010, 18:28

Ja moze w dnb nie siedze, ale od czasu do czasu sobie cos z tych klimatow zarzuce
Przesluchalem Twoj twor Cinek i napisze ze mi sie podoba Ladnie wszystko leci i szybko sie zmienia co chyba jest na plus w tym gatunku Fajnie rozwiazany ten moment wyciszenia Sample wokalne na reverbie \o/ Aranz na plus Jedynie co bym zmienil lub dopracowal to stope/perke, by mocniej dawala po uszach Ta jest lekko za grzeczna imo ;)

Twoja wszechstronnosc mi imponuje :D
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Deep In Calm - ID

Postprzez wysher 28 kwi 2010, 11:49

jw. nie siedzę w drumach, ale wiem mniej więcej o co kaman. Muszę przyznać, że świetnie to wyszło - ciekawa melodia, dobre efekty i wspomniany wokal na reverbie. Miodny jest breakdown i pady w tle. :) Jeszcze czegoś brakuje, chyba że miał to być raczej spokojny dnb, ale ogólnie jest bardzo dobre.
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość