Eryo - World's Edge (Deep Fog Remix)

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Eryo - World's Edge (Deep Fog Remix)

Postprzez Deep Fog 12 kwi 2010, 20:50

Eryo - World's Edge (Deep Fog Remix)
Oto remiks dla Eryo, jestem ciekaw co sądzicie o nim. Mam wrażenie że bit ma zbyt dużo basu...nie mam monitorów studyjnych i na starej wieży nie mogę ocenić tego dobrze...proszę o wasze zdanie
z góry dziękuję za odpowiedzi

Odsłuch :
http://deepfog.muzzo.pl/
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Eryo - World's Edge (Deep Fog Remix)

Postprzez TrancEye 12 kwi 2010, 21:39

Org nie znam No to play :) Juz od samego poczatku wkreca Czy za duzo basu? Ciezko powiedziec Dla mnie jest ok Ale niech sie jeszcze ktos wypowie Jak zwykle podoba mi sie oprawa Uwielbiam w Twoich produkcjach te efekty pojawiajace sie na glebokim reverbie Nadaja atmosfery Ciekawy tez glowny motyw Szkoda, ze tak krotko :( No, ale rozumiem czemu :)

Kolejny raz kawal dobrej roboty :D
Zawsze z checia poslucham Twoich trackow

Pozdro O/
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Eryo - World's Edge (Deep Fog Remix)

Postprzez Transi 12 kwi 2010, 22:23

Gościu, jestem niezwykle zaskoczony! Original Mix jest absolutnie mistrzowski, ale nie kazdemu się podoba (np. dj3500). Twoja interpretacja jest całkowicie inna. No i bardzo dobrze! Cóz mogę powiedzieć? No ekstra! A jak wchodzi ten breakdown to normalnie ciaryyyyy! Szacunek! :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Eryo - World's Edge (Deep Fog Remix)

Postprzez wysher 28 kwi 2010, 11:58

Należę do ludzi lubiących bardziej energetyczną muzykę, ale kilka razy już zaglądałem na Twój profil i muszę przyznać, że każdy kawałek buduje niesamowity klimat. Masz świetnie dopracowane tło i efekty. Mimo tego wolnego tempa sporo się dzieje i o to chodzi! :) Gitarka przyjemnie wchodzi. Jestem fanem padów, więc szkoda, że wchodzą, gdy demko się kończy, ale to co słyszałem było bardzo przyjemne. Ogólnie na plus.

PS. Bardziej podoba mi się Snowstorm i I See Your Line.
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości