Cinek - View From Space

dreamowy uplifting trensiarski
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Cinek - View From Space

Postprzez cinek 22 gru 2008, 17:36

Dawno temu dawałem demo, oczywiście nie na tym forum :P Nie chciałem żeby nuta była na zawsze nieskończona. Tak więc dopięłem swego i dokończyłem. Może nie brzmi to jeszcze bosko, aczkolwiek parę dźwięków jest udanych. Licze na komentarze :) Hej :)

http://www.sendspace.com/file/7ucbd0
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Cinek - View From Space

Postprzez pickars 30 gru 2008, 12:59

Moim zdaniem masz talent :). Ślij to czym prędzej do jakichś labeli, bo warte jest wydania. :mrgreen: .
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Cinek - View From Space

Postprzez Vibez 30 gru 2008, 16:05

Ja jebie chłopie zabiłeś mnie. :shock: Gdzieś tam znów sie te twoje a`la fałsze pojawiają ale znów żeś sie wybronił bo mi sie podobają :D Numer pierwsza klasa, jeszcze master dopieścić i na wydawnictwo. Super technika, aranż, rozdział całego pasma pod poszczególne sekcje. Wszystko zajebiście brzmi i hula. Bajer! Trafiłeś w mój gust. :) Jak tego słucham to mi sie przypomina taki wolny, lajtowy i melodyczny trens. Bomba!

O już wiem, 7:30, te pady, one mi nie brzmiały, ściąłbym im środka i podbił góry.

Ja chrzanie, dawno nie słyszałem wśród naszej forumowej ekipy takiego numeru. :D Brawo, więcej takich! Gdybym tylko miałczas to bym sie pokusił o remix, ale cholera już i tak wisze paru osobom.

Keep it goin! :D

I ten bassline razem z tym voxem, takie anjunowe jak lubie, yummy !
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Cinek - View From Space

Postprzez cinek 30 gru 2008, 17:47

Zabiliśce mnie komentarzami :) Szczerze mówiąc, nawet przez chwilę nie pomyślałem żeby to rozsyłać bo nie byłem pewny jakości wykonania. Sami przyznacie, że nie brzmi to typowo. Ale wielkie dzięki za słowa uznania. Miałem to już sobie na prawdę odłożyć. Ale widzę, że sprawa wymaga większej mojej uwagi :)

A te pady 7:30 uważałem za najlepszy dźwięk jaki do tego wykręciłem. W każdym bądź razie sprawdzę jakby to brzmiało gdybym wprowadził te zmiany o których piszesz Vibez :) Dzięki :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Cinek - View From Space

Postprzez pickars 30 gru 2008, 20:58

Jak się jest userem FME to się nie odkłada utworów, tylko je wstawia na forum do oceny :).

Tak jeszcze z ciekawości - na jakim sofcie to robiłeś i jakiego sprzętu (karta dźwiękowa, odsłuch) używasz przy produkcji? O to drugie pytam bo zajebisty miks Ci wyszedł :D.
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Cinek - View From Space

Postprzez cinek 30 gru 2008, 21:34

Siedzę w Abletonie, wtyka ta podstawowa to generalnie Nexus ale nie tylko. Dźwiękówa to Maya ale tylko na kompie brata, na nim też kończyłem ten utwór bo u mnie z braku odpowiednio nowych i szybkich podzespołów w PC nie dawałem rady nawet odpalić projektu. Natomiast odsłuchy to żaden specjalny stuff. Zestawik Creative 5.1 Inspire który razem daje moc 42 W ale w użytku jest w tej chwili tylko sub i 2 satelitki co daje jedyne 24 W. Na jakość dźwięków nie narzekam. Tak to wygląda u brata, gdzie kończyłem numer.
U siebie do produkcji teraz mam Sound Blastera Live i tegoroczny zestaw (nie jestem zadowolony z racji tego, że wcale nie jest lepszy od mojej wieży Philipsa, której z kolei wadą jest to, że przy wielu częstotliwościach głośnik strasznie trzeszczy) świąteczny :P też Creative.

Jak sam widzisz nic wybitnie specjalnego.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Cinek - View From Space

Postprzez mxs 30 gru 2008, 23:20

przepiekne, a trancu juz nie slucham bo mnie nudzi, wiec jesli sie cos podoba to dobry znak ;) ale te zacinki niby szalszowe jednak draznia
Avatar użytkownika
mxs
 
Wiek: 42

Re: Cinek - View From Space

Postprzez soundseeker9 05 sty 2009, 14:19

to co zrobiłeś jest kapitalne, utwór urzeka klimatem, linia melodyczna jest po prostu cudaśna :) wielkie brawa
soundseeker9
 

Re: Cinek - View From Space

Postprzez Kubo 05 sty 2009, 16:46

Sendspace cos z oszukuje i nie chce sciagac :/ Moglby ktos podrzucic na cos innego ? :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Cinek - View From Space

Postprzez Boguś 05 sty 2009, 17:19

łap Kuba http://www.speedyshare.com/280540454.html a co do samego kawalka to musze jeszcze pare razy przesluchac bo poczatek fajny tylko pozniej niektore dzwieki w breakdownie mnie draznia tak jakby falszowaly. Musze sie po prostu bardziej wsluchac jeszcze.
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Cinek - View From Space

Postprzez cinek 05 sty 2009, 17:53

No Boguś mnie uprzedził, a też już upiąłem tracka. Dzięki za zainteresowanie i komentarze ;) Miło się czyta :) A te fałsze są celowe. Kwestia jest taka, że nie każdemu to podchodzi :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości