TrancEyeX2

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

TrancEyeX2

Postprzez TrancEye 04 cze 2010, 22:41

Poniewaz dawno nic nie wrzucalem, postanowilem podzielic sie krotkimi wycinkami 2 swiezych kawalkow Jeden z nich to remix ;)

Probka nr 1 - http://www.speedyshare.com/files/227971 ... cEye_1.mp3

Probka nr 2 - http://www.speedyshare.com/files/227971 ... cEye_2.mp3

Jakosc 96kbps
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEyeX2

Postprzez Deep Fog 05 cze 2010, 10:35

Witam! Numer 1 zdecydowanie bardziej podoba mi się. Melodia sprawia że ciarki przechodzą mi po plecach :o , i o to właśnie chodzi, POEZJA CZŁOWIEKU!!. Można już gdzieś dostać ten numer??

A tak na marginesie.. w krótce przedstawię Ci moją bardziej tranceową twarz, jeden numer już mam :D

Pozdrawiam
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: TrancEyeX2

Postprzez TrancEye 05 cze 2010, 14:27

Dzieki za koment Panie Fog :D

No to czekam z niecierpliwoscia na ten Twoj tranceowy track ;)

Pozdro!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEyeX2

Postprzez cinek 05 cze 2010, 18:40

Mi również bardziej do gustu przypadło pierwsze demko tudzież cut. Gdybam, że to remiks :D
Bez orgazmów jak u Pana Foga :D to jednak muszę przyznać, że zdecydowanie jest na czym ucho zawiesić :) Chce się słuchać. Na grubszym balecie rozniesie publike!
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: TrancEyeX2

Postprzez wysher 11 cze 2010, 22:36

Jedyneczka świetna :) Snare w breaku wchodzi IMO za głośno i samo wejście bitu jest niespodziewane. Kilka dziwnie ułożonych kicków. Zupełnie to nie pasuje. Cała reszta miodzio.

Dwójka - tutaj bas bardziej mi się podoba niż w jedynce ;) Break bardzo przyjemny, jednak melodia nie ma już takiego kopa jak pierwszy numer. Zastanawiam się, czy nie brzmiałoby to lepiej jako jakiś ambient (przynajmniej do momentu, gdy schodzi Flute ;) ), dalej jest już fajnie, ponownie mam zastrzeżenia do snare - tym razem nie podoba mi się ułożenie, sekwencja.
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: TrancEyeX2

Postprzez bAchoR 17 cze 2010, 9:34

Ładne brzmienia jak zwykle ale brakuje błysku, feelingu i jak zwykle jakiejś konkretnej, chwytliwej melodii, którą bym mógł nucić jak się rano gole.

Jak to mówie : z ładnej miski pies się nie naje, i to powiedzenie oddaje to co się dzieje w tych utworach.


http://www.youtube.com/watch?v=pT8YG2pKjmY

Tu i miska ładna i jedzenie zajebiste i jak narazie uplift roku.

AMR ma tak samo ciepłe i gęste przestrzenne brzmienie jak Ty, ale patrz co wyprawia z klockami. :)

Może zacznij zaciągać pady ? To daje zajebistej skoczności całej produkcji i euforii. Nie wiem czy to się sprawdza przy Twoim ułożeniu bassu, ale przy najprostrzym i najlepszym upliftowym bassie czyli przy ,,- - - -'' to naprawdę działa.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: TrancEyeX2

Postprzez TrancEye 17 cze 2010, 10:05

Dzieki panowie za komenty

Bachor akurat ten kawalek co pokazales mnie nie przekonuje, a taki "prosty" bas uwazam za malo interesujacy Fakt, ze w niektorych kawalkach pasuje, ale jest ich tyle co palcow u lewej reki

Wszystko to kwestia gustu, nie bede polemizowal :)

Dzieki jeszcze raz
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: TrancEyeX2

Postprzez bAchoR 17 cze 2010, 11:42

W muzyce nie ma rzeczy prostych. Wszystko to kwestia dopasowania. :)

Na Twój styl aż się prosi, żebyś zrobił kose ala Moonfish (Samuelzone Damn Demage Mix) :) Ahhh co za perełka.

W ogóle czasami myśle, że inspirujesz się w swojej muzyce Samuelzonem :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: TrancEyeX2

Postprzez TrancEye 17 cze 2010, 17:20

bAchoR napisał(a):
Na Twój styl aż się prosi, żebyś zrobił kose ala Moonfish (Samuelzone Damn Demage Mix) :) Ahhh co za perełka.


Jeden z kawalkow mojego zycia :D

bAchoR napisał(a):W ogóle czasami myśle, że inspirujesz się w swojej muzyce Samuelzonem :)


nie do konca, ale cos w tym jest :) ogolnie inspiruje sie tym, co bylo kiedys, niz tym co jest obecnie, to na pewno :)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości