Deep In Calm x2

wersje finalne
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Deep In Calm x2

Postprzez cinek 13 cze 2010, 20:10

Pierwszy numer to pozostałość po konkursie ;) Śmiem nazwać to materiałem techniczno -
orientalnym ale co ja tam wiem :P W każdym bądź razie były dość fajne sample do wykorzystania, co na pewno słychać.

Dwójka to mój drum (co by się na klimaty nie zamykać:). Kolejny będzie lepszy. Na pewno szlif należy się perkusji.

Oczywiście pełne wersje.

Johnny K. – Laminim (Deep In Calm Remix)
Deep In Calm - Secret Place

DOWNLOAD

Może akurat komuś się spodoba. Tak czy owak proszę się częstować :)

BTW. zastanawiałem się nad wrzuceniem jeszcze dwóch już leciwych nieco wałków ale może coś je jeszcze podpicuje, chociaż szczerze wątpię w moje do nich chęci :P

pzdro
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Deep In Calm x2

Postprzez TrancEye 20 cze 2010, 14:28

Remix mozolnie sie rozkreca :P Dosyc ciekawe te pojawiajace sie i szybko znikajace dzwieki Sam motyw mi sie nie podoba juz Ogolnie track taki malo przekonujacy Nie ma za duzego punktu zaczepienia
Natomiast Secret Place - tu jest zdecydowanie lepiej Mialem okazje sluchac dema wczesniej I podoba mi sie Dzieki za fulla ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Deep In Calm x2

Postprzez Deep Fog 26 cze 2010, 10:04

Remiks jest konkretny nie mam nic do zarzucenia. Świetny głęboki i mroczny klimat. Doskonały dobór efektów i umiejętne ich zastosowanie zasługuje na uznanie!

"Secret Place" ciekawy eksperyment, świetne zaskakujące dźwięki i piękne brzmienie.Na mój gust to snare nie pasuje i dałbym bardziej dynamiczny.Wszystko dobrze współgra.

Rozwijasz się pełną parą, otwartość na nowe rozwiązania i poszukiwanie drogi ! w muzyce to najważniejsze!!! Brawo!! :D

Pozdrawiam
Krzysiek
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości