Elektroniczne Sny

uplifter na 134 bpm
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single



Re: Elektroniczne Sny

Postprzez Astral Forteness 24 cze 2010, 19:14

Piękny klimat, inspiracja Mike'm to dobre posunięcie.. Jeszcze jak zostawisz tytuł takim jaki jest to już w ogóle bomba :)
Ze spraw technicznych to przydały by się jeszcze jakieś intrygujące wstawki, fx'y, na których można by się chwilę dłużej zatrzymać. Lead piękny, ale trochę go dużo, w drugiej części mógłbyś go trochę zmodyfikować, żeby różnił się od tego z bildupu. Może podkręcić trochę "gate" ? (mam nadzieję, że dobrze to opisałem :P )
Tak btw wybacz, że tyle krytykuję, ale widzę w tej nucie duży potencjał i po kilku modyfikacjach można by palce lizać.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Elektroniczne Sny

Postprzez Freezer 24 cze 2010, 19:32

Tranceye, świetnie Ci to wyszło :). Dobry klimacik! Tak jak napisał kolega wyżej, inspiracja MIKE'iem to świetne posunięcie :) a w szczególności jego starszymi produkcjami! :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Elektroniczne Sny

Postprzez mani4c 24 cze 2010, 19:57

Odczepcie się od Przema. :-) Świetny kawałek.
Szkoda, że wrzuciłeś tego jako MP3, nie chce mi się konwertować FLV... :P
Słowa kończą się tam, gdzie zaczyna się muzyka... (c) BOSE
Avatar użytkownika
mani4c
 
Wiek: 40
Skąd: Warszawa

Re: Elektroniczne Sny

Postprzez TrancEye 25 cze 2010, 10:37

Dzieki za tak mile slowa :D

Nie chcialem juz ladowac wiecej Fx'ow, bo na moj gust to jest ich wystarczajaco duzo Wiadomo, ze kazdy ma tam swoje upodobania ;) A ze leada troche za duzo, no ja tak akurat lubie Przywiazuje duza wage do melodii przed breakiem (taki fetysz) - mimo tego, ze troche zdradza co bedzie w main parcie :D
Pod innym aliasem zamierzam robic wlasnie tego typu tracki Zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Do uslyszenia O/
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Elektroniczne Sny

Postprzez Astral Forteness 25 cze 2010, 21:11

TrancEye napisał(a):Pod innym aliasem zamierzam robic wlasnie tego typu tracki Zobaczymy jak to wyjdzie ;)


3mam Cię za słowo :D
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Elektroniczne Sny

Postprzez Deep Fog 26 cze 2010, 9:46

Utwór jest naprawdę świetny, ale mi tak jak Panom wyżej brakuje jakichś przeszkadzajek np:fragmentów filtrowanych leadów bądź fxów co jakiś czas, które bardzo często słychać w podobnych utworach.Ale jeśli podchodzisz do tego po swojemu to też dobrze, bo po co się powtarzać prawda? Lepiej iść własną drogą, szczególnie teraz, kiedy wychodzi niewiele oryginalnych produkcji.
Melodja podoba mi się bardzo, jak zwykle trafiasz mi w serce. Podoba mi się pomysł zmniejszenia tempa, a jeszcze bardziej to że utwór mimo tego posunięcia nie traci na dynamice!! :D

Pozdrawiam
Krzysiek
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości