Wesoło

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Wesoło

Postprzez bAchoR 28 cze 2010, 7:51

Witam

To znowu ja ze swoim marnym technicznym skillem :D Miałem trochę przerwy od muzyki, ale to chyba wyszło tylko na dobre. Nie ma to jak czuć taką świeżość i znowu być rozkochanym w dźwiękach:) Projekt to taki mały zarys tego co będzie się działo. Ostatnio sporo czasu poświeciłem grze na pianinie, czego zalążek można będzie usłyszeć na breakdownie. Fajnie jest na domówce pograć dla ludzi jakieś utwory na 2 dłonie. W dodatku strasznie uspokaja gra po całym dniu. Chciałbym sobie kupić jakieś piano Yamahy czy Hammonda w przyszłości.

Jak pisałem rip to taki główny szkielet.

Jako, że nie mam narazie żadnych kolumn (czekam na monitory) to projekt wykonany na słuchawkach AKG. Także bardzo proszę o odsłuch na słuchawkach!!
Na kolumnach brzmi to pewnie niezbyt korzystnie(jako że na słuchawkach z reguły wszystko brzmi dobrze), ale nawet nie jestem w stanie tego sprawdzić. Na słuchawkach brzmi to przestrzennie, dosyć ciepło i słodko i chciałbym i będe dążył zeby tak to brzmiało na kolumnach.

A sam pomysł jakoś wpadł na plaży jak całą noc chlaliśmy i wspominaliśmy stare czasy. Mam nawet nagrane na telefonie jak to nuce po pijaku, żeby nie zapomnieć motywu :D

Wiem, że sieje ostrą wioche (skoro nieprzygotowane to z czym do ludu), ale interesuje mnie czy jest sens to dłubać. :mrgreen:


http://www.speedyshare.com/files/231558 ... mories.mp3
http://www1.zippyshare.com/v/85638580/file.html
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Wesoło

Postprzez Deep Fog 28 cze 2010, 9:42

To Ty masz wiedzieć czy jest sens,to Twoje emocje. Moim zdaniem motyw jest świetny, dobra ciekawa melodia zasługująca na to by nie zginąć w zapomnieniu!...
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Re: Wesoło

Postprzez TrancEye 29 cze 2010, 13:08

Podpisuje sie pod tym co napisal Deep Fog
Mysle, ze potencjal drzemie w tym motywie Co z tym zrobisz to juz zalezy od Ciebie
W chwili obecnej brzmi to jeszcze bardzo amatorsko i bez polotu Ale cos jest na rzeczy ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Wesoło

Postprzez Astral Forteness 01 lip 2010, 15:55

Pachnie starymi czasami :) Brakuje perkusiastej i efektowej otoczki, ale to projekt więc wszystko w Twoich rękach. Motyw niczym z balearycznych wałków od Freda Bakera :D
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Wesoło

Postprzez wysher 10 lip 2010, 17:36

Mnie również się spodobało. Melodia godna zapamiętania. Motyw ogólnie słodki, przyjemny dla ucha, jednak wydaje mi się, że musisz się zdecydować, czy chcesz pójść bardziej w stronę upliftingowego brzmienia, czy nieco uspokoić kawałek (innym kickiem). Pianino bardzo przyjemne, jednak musisz popracować nad efektami. Spróbuj ściąć nieco dół, dorzucić więcej przestrzeni i jakiś delay... brzmi za sucho. Podoba mi się perka. Rozwijaj to, warto! :)
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: Wesoło

Postprzez dj3500 11 sie 2010, 23:12

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami - melodia mogłaby porwać, gdyby była w odpowiedniej otoczce, moim zdaniem najlepiej jak najbardziej energicznej, tzn. dobrze by było zrobić z tego upliftera :) I więcej tego pianina, gra samym padem nie przekazuje tutaj tyle tych emocji ile słychać na breaku. Pracuj :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości