Astral Forteness - Magic Of Memories (Original Mix)

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Astral Forteness - Magic Of Memories (Original Mix)

Postprzez Astral Forteness 29 cze 2010, 18:07

Witam wszystkich!

Nadszedł czas, aby w końcu wyjść z mojego małego podziemia i ujawnić się tu i ówdzie :D Zastanawiałem się, gdzie założyć ten temat, czy w dziale promo czy tutaj. Jako, że to skończony utwór i nie zamierzam nic już przy nim robić, postanowiłem. Magic Of Memories, bo o tym mowa "raczej" nie zostanie nigdy wydane. Umówmy się, nie jest to raczej półka high end jeśli chodzi o ten gatunek muzyki, więc nie będę pazerny i kto chce fulla 320 kb/s niech pisze na pw lub na myspace :)

Ciężko opisać swój własny numer. Nie jest to na pewno łatwo przyswajalny materiał, tym bardziej parkietowa kosa. Z góry stworzony, by złamać niektóre nowoczesne zabiegi podczas produkcji muzyki - efekciarstwo, pierdzące bassy, sidechain'owość (oczywiście w nadmiarze), prostota i brak głębszego uczuciowego przesłania...

Resztę oddaje Wam, Rip w załączniku. Zapraszam do opiniowania, a jeśli komuś się spodoba, to pisać, a podeślę link do fulla :) Jak ktoś bawi się w myspace to również zapraszam na swój profil :p

http://www17.zippyshare.com/v/62511254/file.html
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Astral Forteness - Magic Of Memories (Original Mix)

Postprzez bAchoR 30 cze 2010, 20:23

Ładny,ciepły bass. Troche staroświecki jeżeli chodzi o trance, ale ciągle mnie robi. Hat na początku nadaje koloryt buildupowi, ale potem jakiś taki samotny.Daj mu jakiegoś ziomka do cykania :) Melodycznie ciekawie.Wszystko gra jakby za mgłą i to jest naprawde dobre. Fajna zmiana. Za dużo już melodii w takcie A E A E AE A D AD etc. Rozumiesz o co chodzi :)
Jestem chętny na fulla :) Bardzo klimatyczny, stylowy uplift. Może nie jest to utwór który mogę męczyć 50 razy pod rząd jak mam to w zwyczaju. To raczej coś takiego do czego fajnie jest wrócić, żeby posłuchać czegoś nowego, w innej aranżacji, brzmieniu i klimacie.

Zapraszam do repka u mnie pare tematów niżej :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Astral Forteness - Magic Of Memories (Original Mix)

Postprzez TrancEye 13 lip 2010, 20:11

Rozwiniecie nie bardzo mi sie podoba To pewnie przez te zmiany tonacji, ktore sa malo przekonujace jak dla mnie Technicznie raczej srednio Przede wszystkim nie czuc basu, a to juz wielki minus
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości