bAchoR - Dream traveller (Short Mix)

,,naiwny'' trance :)
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

bAchoR - Dream traveller (Short Mix)

Postprzez bAchoR 23 sie 2010, 8:53

Witam

Zainspirowany kapitalną oldschoolową produkcją Astrala ,,Big Deeper'' postanowiłem stworzyć chociaż w połowie tak dobrego jak BD. Nawet tytuł nie jest przypadkowy :) (patrz : podpis Astrala).

Niestety, robiłem to na słuchawkach, więc odsłuch na kolumnach może być niezadawalający. Niestety ciągle ciulam na monitory odsłuchowe, a stary sprzęt diabli wzięli, więc zostały tylko słuchawki, dlatego jeśli możecie założcie headphones na uszy przy słuchaniu tej amatorszczyzny ^^.

Wtedy pewnie zajme się za brzmienie tego shitu.

Download :
http://www14.zippyshare.com/v/63303327/file.html

Nie wiem dlaczego odsłuch na stronie tak paskudnie brzmi :/ Mono ?
Sugerowany DL i potem foob albo winamp :)

albo

http://www.speedyshare.com/files/239240 ... t_Mix_.mp3
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: bAchoR - Dream traveller (Short Mix)

Postprzez demens 23 sie 2010, 20:39

Odsłuch na zippy zawsze był do dupy, nie ma co się nim sugerować tylko trzeba ściągać plik. Co do utworu. Uwielbiam taki lekko dreamowo/sentymentalny klimat. Motyw ma kapitalny potencjał na wpasowanie się w mój gust idealnie. Bardzo rusza mnie takie budowanie klimatu jak od 1:55. Później kawałek fajnie nabiera energii (ale bez przesadzania, w sam raz) - miód dla uszu. Nie wiem od jak dawna tworzysz, ale widać tu chyba pewną wrażliwość producenta :D U Astrala jest podobnie. Będzie dużym błędem jeżeli nie zdecydujesz się na dopracowanie tego projektu. Czekam z niecierpliwością na dalsze poczynania.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: bAchoR - Dream traveller (Short Mix)

Postprzez Astral Forteness 24 sie 2010, 0:12

Przez chwilę poczułem się jak bym był na samym początku, słuchając na starej miniwieży seta Oakenfolda: Tranceport, gdzie roi się od takich klimatów.. Motyw główny super, pewnie będziesz go jeszcze trochę rozwijał, może w późniejszej części dołóż jakiegoś lead'a albo bardziej charakterystycznego pad'a. Bassline bezbłędny, oldschool na 100% ;)
Mastering, jako że to dopiero projekt itd mógłbym pominąć, przydał by się solidniejszy loop perkusyjny (swojego pewnie tworzyłeś od podstaw za co szacuneczek) i trochę obróbki przy clapie (niekoniecznie zmiana bo ten akurat pasuje do klimatu).
Tak jak trafnie zauważył Demens, było by błędem gdybyś zaprzestał pracy nad tym cudem, ma syty potencjał.

bAchoR napisał(a):Zainspirowany kapitalną oldschoolową produkcją Astrala ,,Big Deeper'' postanowiłem stworzyć chociaż w połowie tak dobrego jak BD. Nawet tytuł nie jest przypadkowy :) (patrz : podpis Astrala).


Przesadziłeś z tą nazwą! :P Było by ok, gdyby nie to, że tak miał nazywać się kolejny mój track w tym klimacie :D
Hehe nie no luźno, ale jestem rad, że moja nuta inspiruje innych do tworzenia w tym samym klimacie. I w tym momencie czuję dziwną więź duchową z Tobą, jakby podobieństwo koncepcji i oczekiwać muzycznych, także teraz będę wyjątkowo oczekiwał finału Twojego projektu :P
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: bAchoR - Dream traveller (Short Mix)

Postprzez TrancEye 28 sie 2010, 9:25

Stopa za mocno dudni To na minus A na plus w sumie cala reszta Dzwieki uzyte jak najbardziej ok Ja bym jeszcze pozmienial tonacje, po 1 zagraniu motywu Czyli, pierwszy (2:20 - 2:33) gra tak jak jest a jak zaczyna sie 2:34 to to juz w 2:38 zrobilbym inna i pewnie cos w koncowce zmienil tez by nadac trackowi wiekszej atrakcyjnosci Chociaz to tylko moja sugestia ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: bAchoR - Dream traveller (Short Mix)

Postprzez Artuus 19 wrz 2010, 13:12

Bass dobry, motyw glowny jak najbardziej i stopa tez:) w takim razie jak dla mnie nie ma sie czego czepiac tylko sluchac. Najwazniejsze ze mam ochote go jeszcze raz posluchac:) oby tak dalej
Artuus
 


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

cron