Arctic Night - My Feelings (Deep In Calm Remix)

progressive house
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Arctic Night - My Feelings (Deep In Calm Remix)

Postprzez cinek 29 sie 2010, 20:53

My Feelings Part 1 dla porównania
KLIK.

A to moja wersja, która znajdzie się na Part 2 :)
http://soundcloud.com/deep-in-calm/arct ... calm-remix
Ostatnio edytowano 14 wrz 2010, 21:03 przez cinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Arctic Night - My Feelings (Deep In Calm Remix) - DEMO

Postprzez dj3500 31 sie 2010, 22:41

Oryginału nie słyszałem ale remiks bardzo na plus :) od 2:30 jest najfajniej, ładnie i harmonijnie. Popieram, tak jak właściwie wszystko od Ciebie :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Arctic Night - My Feelings (Deep In Calm Remix) - DEMO

Postprzez bAchoR 01 wrz 2010, 9:46

Do sprzątania domu i koszenia trawy na ogródku dobre ;), ale nie żeby się w to wsłuchać i zbudować w głowie na tym jakiś feeling. Zupełnie nie pod mój gust. W ogóle jakbyś to nie był Ty :( Może jakbyś tym bassem ruszył trochę to by te plumki nabrały charakteru jakiejś melodii. Bassline, bassline, bassline. Dopiero wtedy zaczyna się muzyka 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Arctic Night - My Feelings (Deep In Calm Remix) - DEMO

Postprzez Astral Forteness 01 wrz 2010, 12:13

Motyw dobry do pochilloutowania się. Początkowo denerwuje mnie trochę loop, strasznie spowalnia i lekko przymula, ale to takie moje widzi mi się. Później dźwięki technopodobne jak najbardziej na plus, przydałby się jeszcze tylko jakiś lepszy bass, bo tu go prawie nie czuć. Co prawda bardzo oryginalnie i pozytywnie tym samym, ale ciężko mi cokolwiek więcej powiedzieć, bo kiedy utwór dla mnie dopiero się zaczynał zrobiła się cisza ;P
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Arctic Night - My Feelings (Deep In Calm Remix) - DEMO

Postprzez cinek 14 wrz 2010, 21:04

Bachor, a jednak to ja :D I chyba nie aż tak odmieniony w porównaniu do innych numerów. I owszem chcę być trochę bardziej dostosowany do rzeczy, które po prostu się gra, a nie są tylko dobre do posłuchania w domu. Przyznaje, że teraz zmierzam w tą stronę ale i tak różnie mi to wychodzi. Ale swoich klimatów typowych nigdy nie zostawię na boku. Mam nadzieję, że druga część numeru mogłaby Cię już satysfakcjonować. Mam już w sumie całość ale parę rzeczy muszę zabrać, a parę dodać. Jak skończę na pewno tu wstawię ;) A bas chyba ciut za mocno przyciąłem.
Dzięki.


PS
i już mam fula. Do usłyszenia pod tym adresem:
http://soundcloud.com/deep-in-calm/arct ... calm-remix
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości