Red Sun Rising - Moonsong (Varius Manx Cover)

nudisco/remake
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Red Sun Rising - Moonsong (Varius Manx Cover)

Postprzez Rapture 01 wrz 2010, 14:57

Ot pewnego dnia, dluzszy czas temu jak jeszcze pracowalem w FL'u naszedl mnie dziwny pomysl aby glowne motywy przewodnie ze znanej wszem i wobec "Piosenki Ksiezycowej" Varius Manx'u zinterpretowac w lubianych przeze mnie rytmach nudisco, malo tego - nadac mu troche klimatu a'la remix Aeroplane do "Paris" :D. Pomysl chcialoby sie powiedziec co najmniej dziwny, ale jako, ze lubie wyzwania i rozne dziwne pomysly to wzialem sie do roboty. Moze znajda sie odwazni, ktorzy beda chcieli sprobowac co z tego wyszlo ;)

http://soundcloud.com/red-sun-rising/re ... manx-cover
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Red Sun Rising - Moonsong (Varius Manx Cover)

Postprzez Artuus 19 wrz 2010, 13:18

Sam motyw z Varius manx to pianinko mnie zmazdzylo, ale jesli chodzi o polaczenie to troche brakuje. Gratulacje za swietny pomysl:) Pracuj dalej nad tym projetktem
Artuus
 

Re: Red Sun Rising - Moonsong (Varius Manx Cover)

Postprzez Matvel 21 paź 2010, 13:56

Znalazłem to u Ciebie przy okazji słuchania seta bm. Pomysł mega! Mam nadzieję, że jeszcze dopracujesz te dzieło.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Re: Red Sun Rising - Moonsong (Varius Manx Cover)

Postprzez peterhol9 31 paź 2010, 16:20

podoba mi się :) Nie wiem czy śledzić audycję Jonasa Steura - Breakout, ale ten tjun idealnie wpasowałby się w tamtejsze klimaty. Jeden jest minus wałka, bardzo łatwy do skorygowania, a mianowicie zbyt mała ilość BPMów. Przyspieszyłbym troszkę tempo o jakieś 3 BPMy i wtedy numer wyszedłby na lepsze tory :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Red Sun Rising - Moonsong (Varius Manx Cover)

Postprzez Mr_Hide 26 lis 2010, 20:59

Pomysłowe i wpada w ucho, myślę że można by to jeszcze z lekka urozmaicić i będzie super. :)
Avatar użytkownika
Mr_Hide
aka Depthide
 
Wiek: 32
Skąd: Kartuzy / Kolonia


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości