Red Sun Rising - Untitled

progressive house
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Red Sun Rising - Untitled

Postprzez Rapture 11 paź 2010, 17:42

Pewnie i tak nikt nie zerknie niemniej zarzucam, jako, ze produkcja zdecydowanie pod forum powinna swoim build up'em, klimatem i melodiami podpasowac. Numer ciagnacy sie (mam nadzieje,ze nie nuzacy zarazem) niczym mordoklejka z poetyckim klikuminutowym breakdownem a zarazem momentami lekko agresywna aranzacja. Lekko zmasterowany, mam nadzieje, ze z dobrym skutkiem. Mozecie smialo pisac czy beda ze mnie ludzie

http://www31.zippyshare.com/v/18686873/file.html
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Red Sun Rising - Untitled

Postprzez Astral Forteness 11 paź 2010, 21:19

Rapture napisał(a):Pewnie i tak nikt nie zerknie


Zawsze ktoś się znajdzie, kto będzie w stanie udzielić w miarę sensownej i wartościowej opinii, tym bardziej wiedząc jakim cholernie przyjemnym uczuciem jest wieść, że muzyka ma swoich odbiorców.

Rapture napisał(a):Mozecie smialo pisac czy beda ze mnie ludzie


Co do tego nie mam żadnych wątpliwości, i bynajmniej nie mówię tu o tym, że możemy śmiało cokolwiek napisać :D

Na co dzień nie często słucham tak trudnej i ciężko strawnej muzyki, oczywiście nie mam na myśli "chujowej", wręcz przeciwnie! Ciężko jest mi w związku z tym obiektywnie odnieść się co do monotonności tego utworu, który jest dla mnie, tak jak sam ująłeś, zbyt ciągnący się. Technicznie świetnie z tego co udało mi się na razie usłyszeć, chociaż wejdę w tą kwestię głębiej jak ściągnę cały rip porzucając przy tym słaby jakościowo odsłuch na zippyshare. Z tego co słychać, jesteś jednak na takim etapie, że raczej omawianie kwestii technicznych raczej nie ma już sensu.
Breakdown, mimo że długi, adekwatnie do reszty utworu, to świetny i jest chyba najlepszą wg mnie częścią tej ścieżki. Bez zbędnych sentymentów, skomplikowany klimatycznie motyw, trzymający w pewnym sensie napięciu. Miałem nadzieję, na jakieś rozwinięcie breakdownu w motywie przewodnim, ale było by to chyba niesmaczne w utworze w tym stylu (o ile motywem przewodnim nie powinno się nazwać właśnie breakdownu).
Projekt jak najbardziej godny.

Skromnie, acz zgodnie z moim sumieniem :D
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Red Sun Rising - Untitled

Postprzez peterhol9 29 paź 2010, 11:07

Powiem tyle - Fantastyczne! Zawiało starym V-sagiem i wszystkim innym, co w progsie najlepsze. Tło w breaku niczym nowomodne produkcje ludzi z Mystique, niemniej trzymające się całej kupy i melodii zawartej. Numer absolutnie do wydania
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin



Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości