bachor demo

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

bachor demo

Postprzez bAchoR 25 gru 2008, 17:55

Can't Forget You niemal ukończone jezeli chodzi o kompozycje. Pozosał tylko i aż mixing.
Zabrałem się zatem do nastepnego tracka. W sumie to dzisiejsza robota. Nostaligii ciąg dalszy...
110 BPM, łamany bit, kocham pady... dojdzie jeszcze piano.



,, I know We said goodbye.... but I want to see you again...''

Wojtek. Czuj się zagrożony :D ;)

Download
http://www.speedyshare.com/675492310.html

Wesołych Świąt
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: bachor demo

Postprzez peterhol9 25 gru 2008, 20:38

na początku zdaję się, że bit idzie nie równo, dobrze że później melo go zasłania i wszystko wychodzi dobrze. Ogólnie rzecz biorąc jest więc nostalgicznie, nastrojowo i.. Wojtek rzeczywiście może się bać :) . Nie wiem też, czy nie lepszą opcją byłoby wklejenie zamiast pianina delikatnej gitarki w brejku.Co do zdecydowanych minusów, to- za krótki sampel i mogę tutaj z pewnością wyrazić zdanie ogółu, tj. chcemy więcej! :D Więc kończ to i nie ma, że nie ma :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: bachor demo

Postprzez artur 27 gru 2008, 3:15

ciekawe to coś :) ale tak jak peterhol9 pisał, cos na początku ten bit krzywo idzie jak ja po imprezie.

czekam na wiecej
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: bachor demo

Postprzez cinek 28 gru 2008, 16:46

artur napisał(a):ciekawe to coś :)
haha dobrze powiedziane, joke :P Na serio to stopy właśnie sprawiają wrażenie krzywego lotu, ale jakość ich wykonania mi się bardzo podoba. Później jakoś się to wszystko wyrównuje. Tylko krótki fragment dałeś do obadania. Na razie jest podobnie jak zwykle, niby fajnie leci, a jednak czegoś brak. Brak zaskoczenia. Bo wchodzi pierwszy pad i ja zaraz wiem jak poleci następny. Ujdzie mi ta koncepcja jak dowalisz do tego porządną melodię. Użyj gitary :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości