Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez Vibez 17 gru 2010, 0:17

Obrazek

Hej!

Po dłuższym czasie udało mi sie skończyć materiał na kolejną epę. Z założenia następca Tostów, w praktyce wyszło z tego coś o wiele żywszego i ciekawszego (tak myśle). Premierowo zagrane na urodzinach Egodrop'u w Krakowskim Kakadu (za co po raz kolejny dziękuje Sagiemu)! :)

Przyjęte do Morphosis na nadchodzącą kompilację. Planowany jest także późniejszy release z remixami dokładnie tak jak to było z Tostami.

Mam nadzieje że sie spodoba :)

:arrow: http://soundcloud.com/douglas-howarth/d ... us-trouble
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez Astral Forteness 18 gru 2010, 23:16

Ten utwór jest tak dobry, że nie wiedziałem, czy brać przykład z reszty i nie wypowiadać się pod tym tematem ^^
Nadanie tej produkcji tytułu związanego z przyziemnymi tostami wywyższa je do rangi co najmniej świętego chleba :)
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez Innerlife 20 gru 2010, 21:33

mistrzostwo!
TRANCE MUSIC IS AN EMOTION - YOU MUST FEEL IT
Innerlife
 
Wiek: 34

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez TrancEye 20 gru 2010, 21:44

Znakomity beat i uzyte brzmienia Ale jakos brakuje mi troche tego "czegos" (przy tostach byla ta magia od poczatku do konca) Moze to kwestia tego, bym bardziej osluchal sie z materialem ;)
Tak czy siak bardzo udana produkcja i zycze sukcesow z tym trackiem! :)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez bAchoR 26 gru 2010, 1:13

hmm Dobre brzmienie, ale przekaz jakoś do mnie nie dociera. Wole Twoje delikatniejsze oblicze, Wojtek.
Clap jak nie gra z bitem nie pasuje do tła i reszty. Może wycisz go ? Normalnie tłucze i kaleczy reszta. Z bassem i bitem kompunuje się świetnie.

:)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez peterhol9 26 gru 2010, 10:26

Mi też przekaz jakoś nie bardzo podchodzi :/ Wolę Bąbelki :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez wasyl 26 gru 2010, 10:27

No Wojtku, utwór zacny :). Jednak pod względem klimatu nie ma startu do tostów... To prawda, że brzmieniowo jest ciekawszy ze strony złożoności, dzieje się więcej, ale brakuje tego czegoś, co tosty posiadały, czyli niesamowitej głębi rodem z Impossible is Nothing :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez dj3500 28 gru 2010, 21:14

Technicznie utwór bardzo profesjonalnie zrobiony, zresztą zdziwiłbym się słysząc od Ciebie cokolwiek innego. Nie mogę też napisać, że brakuje mu klimatu. Jest dużo bardziej transowy w pewnym sensie, bardziej drapieżny i ostrzejszy. Jednak niestety nie zapada w pamięć tak mocno jak tosty. Nie ma elementu, który chwyciłby za serce, jak np. to pojękiwanie z tostów ;) Ogólnie całość sprawia wrażenie raczej podróży w przód niż w głąb. Ale nie będę narzekał. Jest dobry nawet jak na standard stanowiony przez Morphosis. Big up :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez Vibez 03 sty 2011, 14:36

Dzięki wielkie za odzew, tak szybki jak i liczny. :) Ciesze sie że sie spodobało, do głębi oczywiście jeszcze wrócę! Ten numer miał za zadanie wyładować moje kumupujące sie we mnie od jakiegoś czasu imprezowe ciśnienie :D

Najlepiej to podsumował Kuba:

dj3500 napisał(a):całość sprawia wrażenie raczej podróży w przód niż w głąb


Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Douglas Howarth - Sliced Bread In Serious Trouble

Postprzez cinek 11 sty 2011, 14:56

Tosty przede wszystkim (mimo, że był to break) posiadały dużo bardziej ambientowy feeling i szersze tekstury w brzmieniu niż chlebki. Przy tostach jesteś bardziej obserwatorem tego co się dzieje, natomiast w chlebkach jesteś bohaterem pierwszego planu i wyciska się z ciebie soki. Tak bynajmniej ja to widzę. Energicznie i pomysłowo. Bardzo dobry numer :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości