Motherfucking Bass

Mój pierwszy dubstepowy "utwór"! Proszę o ocenę.
Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

Motherfucking Bass

Postprzez Cracky 05 kwi 2015, 1:01

Witam! Przybłąkałem się na to forum aby nabyć nową wiedzę o tworzeniu/miksowaniu muzyki elektronicznej. Z góry mówię, że rocznikowo mam 15 lat, a z programami do tworzenia/miksowania własnych utworów mam do czynienia od jakiś 3/4 lat, jednak dopiero jakieś trzy miesiące temu zainteresowałem się tematem FL Studio (Wcześniej korzystałem z Sony Acid), a następnie takowe zakupiłem i zacząłem działać, oglądać poradniki, ściągać różne sample i próbować tworzyć pierwsze elektroniczne kawałki. Moimi ulubionymi gatunkami są dubstep i trap i takowe właśnie chciałbym w przyszłości tworzyć. Stwierdziłem, że im wcześniej zacznę nabywanie wiedzy i umiejętności w świecie muzyki elektronicznej, tym lepsze mogą być efekty w przyszłości i właśnie tak się tu znalazłem. Chciałbym wam przedstawić po długich zmaganiach w programie, którego jeszcze nie dawno zupełnie nie rozumiałem mój pierwszy, krótki, dubstepowy (O ile można tak to nazwać nie obrażając dubstepu) kawałek i prosiłbym o ocenę, a jakby ktoś był tak miły, to również jakieś porady dla początkującego lub wyjaśnienie mi co robię nie tak. Oto i on:
https://soundcloud.com/cracky-3/motherfucking-bass
Avatar użytkownika
Cracky
 
Wiek: 23
Skąd: Gdańsk

Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość