2 fulle i cut zapraszam

Dział poświęcony promocji swoich utworów.

Powrót do Single

2 fulle i cut zapraszam

Postprzez cinek 10 kwi 2009, 23:16

Cut:
http://www.speedyshare.com/358218279.html


Takie tajemnicze rytmy, progressive house :)
Deep In Calm - Nothing
http://www.sendspace.com/file/qwpu9d


Medytacyjny chill:
Deep In Calm - I Am The Traveller
http://www.sendspace.com/file/uvvoms
Ostatnio edytowano 28 kwi 2009, 7:59 przez cinek, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: 2 fulle zapraszam

Postprzez bAchoR 18 kwi 2009, 11:25

zaraz sprawdze ;)

Nothing

Brzmienie bassu w ogóle mi nie odpowiada. Jest fatalne. Jak z Commodore 64 albo Amigi.

Perka ładnie cyka. Śliczny pad. Ciekawe plumki.

Bass do wymiany + jakieś dodatkowe elementy i mamy bardzo miły traczek.

I am a traveller

Znakomity Chill !!!! Świetaśne pady, melodia i tubylcze pałki z bębnami.
Jeszcze jakieś efekty bym dorzucił. Jedyne co mi nie pasuje w tym nagraniu to tytuł :)

2 track o wiele lepszy niż Nothing. Podkreślam to z całym impetem. Jak soundtrack do jakiegoś filmu, gry przygodowej albo gry RPG.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 2 fulle zapraszam

Postprzez artur 22 kwi 2009, 0:05

chillout troche jak miasteczko twim peaks ;) przyjemne
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: 2 fulle zapraszam

Postprzez Sagi 23 kwi 2009, 21:27

no to cos odemnie :

I Am The Traveller :

o zaskoczyles mnie ! :) pozytywnie oczywiscie bardzo milo mi sie tego sluchalo...piekne pianinko pady i w ogole klimat jaki stworzyles w tej produkcji jest naprawde fajny, jest spokojnie gleboko i co wazne nic nie drazni uszu, po prostu sobie ladnie plynie, cieszy bogactwo roznorakich dzwiekow i melodii :) oby tak dalej trzymac :)

Nothing :

coz u mnie tez ten basik denerwuje, natomiast jakby odjac "rzeczy zwiazane z bitem" to wylania sie kolejna fajna produkcja z ciekawym breakdownem i ogolnie melodiami, gdybys zmienil bit na bardziej glebszy i mniej klujacy w uszy (cos jak w stylowych starszych progresach) mysle ze bylo by o wiele lepiej :) ewentualnie moze jakis chill z tego tez ? :) ale wydaje mi sie ze jakbys pokusil sie jednak o jakis gleboki deep progresik z spokojniejszym - glebszym basikiem to bylo by si si

ogolnie to kiedys juz dostalem cynka o twojej tworczosci od amnesii (z reszta tez cos juz chyba badalem kiedys) tylko ze chyba nie przekonywaly mnie jeszcze starsze produkcje i dlatego nic nie pisalem (tak mi sie chociaz wydaje) ale teraz to sie chyba zmieni bo widac faktycznie potencjal w twoich produkcjach :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: 2 fulle zapraszam

Postprzez cinek 24 kwi 2009, 11:54

No trochę się tu napisaliście to i czas na mnie :) Dzięki przede wszystkim za odsłuchy, ocenki. I się zgadzam ze wszystkim odnośnie Nothing. Z początku się nakręciłem na utworek ale przy dłuższym siedzeniu odeszło mi trochę wigoru i na łapu capu wykończyłem, a efekt widać. W zasadzie tematy zamknąłem, może kiedyś do tego wrócę. Co do progresów, to wnioskuje, że (Sagi) lubujesz się w takich. W takim razie zajrzyj na spejsa i kawałek Chance. Jestem z niego chyba najbardziej zadowolony ze wszystkich numerów jakie do tej pory wykończyłem. Dzięki za zainteresowanie. pzdr
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: 2 fulle zapraszam

Postprzez Sagi 24 kwi 2009, 16:48

majspejsa wczoraj odsluchiwalem :) fakt ze jeszcze nie tak wnikliwie jak dane tutaj za frii mp3 ale z tego co me uszy slyszaly to jest tam pare ciekawych kawalkow :) szczegolowiej pozniej cos opisze..
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: 2 fulle zapraszam

Postprzez cinek 26 kwi 2009, 20:21

Temat jeszcze żyje to podpinam najnowszy wynalazek. Stylowo progressive, 3 dni worku, 3 minuty z finału :)

http://www.speedyshare.com/358218279.html
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: 2 fulle i cut zapraszam

Postprzez Sagi 28 kwi 2009, 19:24

obadany kawalek z linka... nie powiem ze jest zle ale...te lekkie "pierdzenie" niestety skutecznie wybija mnie z rytmu przez co jakos odbior jest dla mnie trudniejszy :P
Avatar użytkownika
Sagi
 


Powrót do Single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości