Wygodne krzesło obrotowe - praca przed laptopem/pc-tem

krzesło
Dział poświęcony sprzętowi do produkcji oraz miksowania.

Powrót do Hardware

Wygodne krzesło obrotowe - praca przed laptopem/pc-tem

Postprzez ugrun 16 maja 2017, 7:47

Siemka wszystkim!!!

Szukam jakiegoś mega wygodnego krzesła, najlepiej skórzanego. Miałem takie w poprzedniej pracy i fajnie się siedziało na nim. Trudno natomiast przyzwyczaić się do tego co jest obecnie, czyli twardego krzesła, które nawet nie jest obrotowe.

Możecie rzucić okiem tutaj: https://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe ... 6205400.wf

Coś takiego jak te tutaj wydaje się być okey: https://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe ... d=19449116 tylko cenowo - trochę to kosztuje.
ugrun
 

Re: Wygodne krzesło obrotowe - praca przed laptopem/pc-tem

Postprzez Wilkin 01 lip 2017, 13:49

Używam krzesła AKRACING z serii premium. https://www.akracing.pl/kolekcja/akracing-premium/ Nie wierzyłem, że może być wygodne do tego stopnia, do momentu aż sam się nie przekonałem. W ogóle się na nim nie męczę nawet przez wiele godzin. Boczne trzymania nie pozwalają na boczne skrzywienia. Siedzi się równo i stabilnie. Co ważne akracing na wysokości ramion jest zdecydowanie szerszy od innych tego typu co nie pozwala na garbienie się, czy zapadanie się klatki piersiowej. Nie miałem o tym pojęcia, zwrócił na to uwagę mój znajomy przy odwiedzinach. Co też istotne a nie widoczne gołym okiem - wszystkie mechanizmy działają płynnie bez zacięć, czy dziwnych dźwięków. Fotel porusza się bardzo swobodnie po różnych nawierzchniach, chyba to zasługa dobrego łożyskowania.
Wilkin
 


Powrót do Hardware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron