[sprzedam] Roland JP-8000

lub zamienię KRK RP6 + dopłata
Aukcje oraz oferty użytkowników.

Powrót do Kupię/sprzedam

[sprzedam] Roland JP-8000

Postprzez Astral Forteness 28 lut 2012, 15:29

Witam!

Mam na sprzedaż kultowy syntezator Roland JP-8000. Nie muszę chyba mówić co to za instrument i czym zasłużył sobie na miano kultowego zwłaszcza w muzyce klubowej.

Stan oczywiście dobry, jak na wiek to bardzo dobry. Gdzieniegdzie znajdą się jakieś otarcia, ale to raczej norma i przy pracy z nim na takie rzeczy kompletnie nie zwraca się uwagi. Jedynym mankamentem funkcjonalnym są problemy z suwakiem Cut Off i CTRL1 w sekcji OSC1. Zmieniła się nieco ich charakterystyka (ale działają). Prawdopodobnie suwaki się zabrudziły z racji swojego wieku lub są do wymiany, co raczej nie jest sprawą nie wiem jak drogą, kwestia tylko rozebrania instrumentu. Suwaki tak czy siak działają i to niekoniecznie jest problem, zresztą istnieje opcja dokładnego wybrania wartości parametrów za pomocą przycisków. Dodam tylko, że problemy z tymi suwakami to standard dla każdego JP, który nie przechodził renowacji.

Poza tym wszystkie przyciski, klawisze, gałki, funkcje działają.
Sprzęt jest czysty, zadbany, przewożony w twardej skrzyni, właściciel niepalący :D

W zestawie twardy kejs !! Do tego dołączam kabel zasilający, a na płytce mogę wysmażyć program do wgrywania presetów na JP, kilka banków oraz instrukcję.


Ten syntezator miał zestarzeć się razem ze mną, był moim wielkim marzeniem od zawsze, niestety fundusze chociażby, ale też fakt, że nie jestem w stanie wykorzystać odpowiednio jego potencjału sprawiły, że muszę się z nim rozstać. Do tego rozpada mi się odsłuch, dlatego planuję zakup używanych KRK RP6 G2, a więc istnieje możliwość zamiany plus dopłaty ze strony kupującego JP.

Cena jaka mnie interesuje to 1999 zł. Przypominam, że do instrumentu dołączona jest skrzynia, która swoje kosztuje :)

Zdjęcia mogę podesłać na priv. Oczywiście dopóki nie wystawię aukcji na Allegro w grę wchodzi odbiór osobisty (mieszkam pod Bydgoszczą, ale czasem można mnie zastać też w Poznaniu. Za drobną opłatą mogę dojechać).

Brzmienia w/w Rolanda wykorzystałem w dużym stopniu w tym kawałku:
http://soundcloud.com/dominikdudek/dominik-dudek-the-fallen
dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do odsłuchu.

Kontakt na priv.
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy



Powrót do Kupię/sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron