[kupię] KRK RP 6 lub Fostex PM1

odsłuchy
Aukcje oraz oferty użytkowników.

Powrót do Kupię/sprzedam

[kupię] KRK RP 6 lub Fostex PM1

Postprzez Astral Forteness 05 mar 2012, 20:46

Chętnie zakupię niniejsze odsłuchy. Używane, ale w stanie dobrym i bez defektów technicznych. Pisać na priv.
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: [kupię] KRK RP 6 lub Fostex PM1

Postprzez phantom 05 mar 2012, 22:13

Szybciej chyba znajdziesz przeglądając Allegro. Poza tym możesz sprawdzać thomann.de i szukać b-stocków w dobrej cenie.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: [kupię] KRK RP 6 lub Fostex PM1

Postprzez Astral Forteness 05 mar 2012, 22:32

Siedzę na Allegro od tygodni i z kupnem używanych monitorów jest raczej ciężko, dlatego łapię się wszystkiego, łącznie z napisaniem na tym forum - a nóż widelec. ^^
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: [kupię] KRK RP 6 lub Fostex PM1

Postprzez phantom 06 mar 2012, 21:44

No to albo tak szukasz, żeby nie znaleźć, albo popyt z podążą nie mogą spotkać się w odpowiednim miejscu, bo używane rp6 były: http://allegro.pl/listing.php/search?ch ... view=gtext. Jeśli chcesz wydać mniej niż 1400 zł, to rzeczywiście będzie trudno, natomiast w innym przypadku na thomannie możesz trafić na rp6 b-stock za ~1450 zł z 3-letnią gwarancją. rp5 znajdziesz od 700 zł za parę na Allegro; thomann - 1050.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.


Re: [kupię] KRK RP 6 lub Fostex PM1

Postprzez Astral Forteness 13 mar 2012, 18:43

Tak tak, widziałem już tą opcję, ale jestem jednak bardziej przekonany do czekania na okazję z Fostexami, aniżeli brania KRK niewiele taniej od nowych. Nie chcę się spieszyć z kupnem czegoś tak kluczowego jak odsłuch, więc poczekam cierpliwie śledząc Internet. Mimo wszystko dzięki za wzmiankę o thommanie, dawno o tym zapomniałem, a wiele rzeczy w tym sklepie jest wartych uwagi. :)
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy


Powrót do Kupię/sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron