Konkurs ID - Edycja 03

Konkursy w identyfikowaniu IDków.

Powrót do Konkurs ID

Konkurs ID - Edycja 03

Postprzez phantom 16 gru 2008, 10:56

backup

Ojciec prowadzący: Qdłaty (Mind)
Czas trwania: 29.08 - 12.09.2008

Zasady konkursu bez większych zmian, przyszło mi do głowy tylko jedno urozmaicenie, warte wdrożenia - chcę sprawdzić jak mocni są forumowicze, gdy w grę wchodzą utwory z innych gatunków muzycznych :) Tak więc:

1. Utrzymując tendencję wzrostową zamieściłem 70 wycinków.
2. 'Obowiązkowej' identyfikacji podlegają numery 1-67. Fragmenty 68-70 to bonusy, nie mające nic wspólnego z elektroniką.
3. Odpowiedzi wiadomo - prywatna wiadomość.
4. Punkty przyznawane są następująco:
- 3pkt za pełną identyfikację utworu. Po 1pkt za identyfikację cząstkową (autor, tytuł, wersja). Nie podanie wersji jest traktowane jako oryginał.
- 1pkt bonusowy w przypadku, gdy tylko jedna osoba w pełni zidentyfikowała dany utwór - unique ID.
- W przypadku wycinków 68-70 nie będę przyznawał punktów cząstkowych. Dostaje się 3pkt wyłącznie w przypadku pełnej identyfikacji.
5. W przypadku niskiej frekwencji (poniżej 10 osób), listę utworów po zakończeniu konkursu przesyłam tylko osobom, które nadesłały swoje odpowiedzi.
6. Koniec konkursu: 12.09.2008, godz. 22:00

Odpowiedzi:
01. JPL - Colder Than You (Original Mix)
02. Paul van Dyk - A Different Journey To Vega
03. Thomas Datt - Evaporate (Stoneface & Terminal Remix)
04. Viscid - Orange Room
05. Vengaboys - Paradise...
06. Dominion - Fortunes (Vox)
07. Endre - Kallocain (Original Mix)
08. Yoji Biomehanika - A Theme From Banginglobe (System F Remix)
09. Andy Moor - Halcyon (Alex M.O.R.P.H. Remix)
10. Chicane - Red Skies
11. Cats & Sieja - Belmodo (Hammer & Funabashi remix)
12. Adam F - Circles
13. Pulser - Square One (Original Mix)
14. Joonas Hahmo - The Fusion (Maor Levi Remix)
15. Tomcraft vs. Sunbeam - Versus
16. System F - Insolation (Ferry Corsten's Flashover Mix)
17. Above & Beyond - Home (The Timewriter Remix)
18. Man With No Name - Lunar Cycle (Original Mix)
19. Inertia - The Emerald (Original Mix)
20. Solar Fields - Black Arrow
21. Muse - Cydonia (John '00' Fleming & Wizzy Noise Rework)
22. Global Experience - Zanzibar
23. Aim - Cold Water Music
24. Espen & Elusive - Albatross Confessions (Original Mix)
25. Reflekt Feat Delline Bass - Need To Feel Loved (Seb Fontaine & Jay P'S Type Remix)
26. Antidote - Eclipse (Kamasutra Old School Mix)
27. Petersky - Neverstory (Original Mix)
28. Vitalic - Poney Part 1
29. Riva - Nova Tripper
30. Elevation - Upward Spiral
31. Moby - My Beautiful Blue Sky --> niezidentyfikowany
32. Art Of Trance - Breathe
33. Moshic - Moroco Discoteca (Original Mix)
34. Valentino - Flying (Sultan & The Greek Remix)
35. BT - The Antikythera Mechanism
36. Ayla - Liebe (Trance Mix)
37. Jacob Todd & Kelly Noland - Somehow (Binding Breaks Mix)
38. Way Out West - Killa (Orkidea Vs Dallas Superstars mix)
39. Slyder - Neo (The One)
40. Nu NRG - Tommotor
41. Madoka - Afterburner (Max Graham Remix)
42. Thomas Bronzwaer - Shadow World (Midway Remix)
43. Infected Mushroom - None Of This Is Real
44. José Gonzales - Crosses (Jori Hulkkonen Mix)
45. Above & Beyond - Tri-State (Frase Remix)
46. Filatov & Soloviev - Odisseya
47. Burial - Broken Home
48. Life On Mars - Life In Mind (Vocal Mix)
49. RMB - Deep Down Below
50. Nickelson - Yin (Solid Globe Remix)
51. Future Breeze - Smile
52. Scott Bond vs. Solar Stone - Red Line Highway (Yanave Remix)
53. Tab Two - Public Meditation --> niezidentyfikowany
54. Orbital - Halcyon & On & On
55. Talla 2XLC - World In My Eyes (1 AM Mix) --> niezidentyfikowany
56. Schiller - Ruhe (Humate Remix)
57. Agnelli & Nelson - Shiver (John O'Callaghan Remix)
58. Starkid - Crayons (Leama & Moor's In Loving Memory Of Starkid Mix)
59. Jam & Spoon feat. Tricky - Bianche Le Mie Mani --> niezidentyfikowany
60. Hammer & Funabashi - Z.I.T.A (Hammer's Progressive Mix)
61. The Voyager - Back On Earth
62. Alucard - When Two Hearts Collide (Dennis Sheperd Mix)
63. Armin Van Buuren - Sunburn
64. Python - Expectations (Dub Mix)
65. Sonicvibe Pres. Earthspirit - Sky Mountains (Miikka Leinonen Remix)
66. Aurosonic & ZirenZ - You Fade Away (Original Mix)
67. Sasha - Wavy Gravy (Snake Sedrick Remix)
68. Pink Floyd - Dogs
69. Riverside - The Curtain Falls --> niezidentyfikowany
70. Porcupine Tree - The Sky Moves Sideways (Phase 2) --> niezidentyfikowany

Wyniki:
1. Phantom - 129 pkt
2. demens - 110 pkt
3. dj3500 - 94 pkt
4. Trancemorpher - 72 pkt
5. michal - 71 pkt
6. Kubo - 55 pkt
7. JoseDiablo - 54 pkt
8. peterhol9 - 51 pkt
9. jareqqq - 40 pkt
10. Optimus Prime - 31 pkt
11. Lotnik - 30 pkt

Unique ID's:

1. Phantom - 4 (33, 40, 44, 62)
2. demens - 3 (19, 27, 28)
3. dj3500 - 3 (04, 35, 46)
4. Optimus Prime - 2 (11, 60)
5. Kubo - 1 (39)
6. peterhol9 - 1 (43)
phantom
 
Wiek: 31
Skąd: wlkp.

Powrót do Konkurs ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron