Konkurs ID - Edycja 11

Konkursy w identyfikowaniu IDków.

Powrót do Konkurs ID

Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 12 sty 2009, 19:56

Ciąg dalszy naszej zabawy :) Zważywszy na głosy odnośnie trudnego okresu dla wielu z Was, tym razem trochę mnie kawałków - 55. Tradycyjnie dominują wszelkie odmiany trance'u, ale starałem się też odpowiednio zróżnicować materiał poprzez dodanie paru bardzo znanych kawałków z innych gatunków :D Ostatni utwór jest spoza elektroniki, ale na pewno każdy słyszał go nie raz ;] Myślę, że podstawowych zasad nie muszę przypominać, a jeżeli jest ktoś nowy kto chciałby przyłączyć się do zabawy, niech zajrzy do któregoś z pierwszych postów poprzednich edycji. Jedyna ważna zmieniająca się reguła to ta dotycząca podpowiedzi, na forum będą one wstawione w jednej turze i będą dotyczyły tylko tych utworów, które nie zostały w pełni odgadnięte. Każdy uczestnik dostaje do wykorzystania limit w postaci podpowiedzi do 5 wybranych przez siebie kawałków, wszystko odbywa się przez wiadomość prywatną, wiadomo. Polecam skorzystać z tego dopiero po pojawieniu się podpowiedzi na forum do numerów nieodgadniętych, czyli za 5 dni.

+ Kilka uwag, żeby nie było niedomówień:

- będę bardzo rygorystycznie przestrzegał podawania prawidłowych nazw kawałków, nie będzie sytuacji kiedy komuś nie będzie się chciało podać wersji, a ja przyznam komplet punktów bo dany utwór i tak ma tylko jeden remiks :D W końcu każdy punkt jest na wagę zwycięstwa ;)
- jeżeli będziecie mieli więcej niż jedno przypuszczenie np. co do wykonawcy, oczywiście możecie podać wszystkie typy, ale jedyne co będę mógł pomóc w takim przypadku to napisać czy prawidłowy wykonawca jest wśród wymienionych. Żeby dostać punkt będziecie sami musieli wskazać tego właściwego :D
- warunkiem pojawienia się ogólnodostępnej listy tytułów nagrań jest liczba co najmniej 10 użytkowników, którzy wzięli udział w konkursie. W przeciwnym razie listę rozsyłam na PW tylko uczestnikom. Zamierzam się tego trzymać ;)
- ... zapomniałem :mrgreen:

Pozdro no i liczę na sporą frekwencję, kawałków nie jest dużo a i jestem pewien, że każdy będzie coś znał :mrgreen:

Koniec konkursu --> 22.01.09 godz. 22:00

Download


Aha no i zapomniałem dodać, pozwoliłem sobie na wydłużenie wycinków do 20 sekund plus pierwszy numer 1-minutowy, tak tytułem wstępu. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi ;)
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 14 sty 2009, 14:26

Nie no ludzie nie wiedziałem, ze ten okres jest dla Was aż tak trudny :] Gdybym wiedział to wstrzymałbym się trochę z tym konkursem, bo widzę że przesyt już jest. Jak tak dalej pójdzie, to w sobotę pojawią se podpowiedzi do... 55 kawałków :D A może dałem zbyt trudne nuty, lub też wręcz przeciwnie - za łatwe i nikomu nie chce się wpisywać aż tylu tytułów :P Czekam cierpliwie.

PS. Słyszałem, że są jakieś problemy ze ściągnięciem paczki ze speedyshare, tak więc zapodaje alternatywny link --> http://www11.zippyshare.com/v/17148879/file.html .
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez Matvel 14 sty 2009, 15:40

Ja się po pierwszym przesłuchaniu zamknąłem w 7 :D Ale mam jeszcze kilka na oku.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez pickars 14 sty 2009, 17:23

Okres jest trudny bo są kolosy, zaliczenia i inne tego typu pierdoły :). W weekend powinienem podesłać swoje nędzne odpowiedzi.
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez peterhol9 14 sty 2009, 17:26

znam ok 10 wałków. Trochę utwórów znanych i przeze mnie lubianych :) wrzuce coś może jutro bo dzisiaj zapisków nie mam co i gdzie :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 16 sty 2009, 19:36

Póki co znalazło się dwóch śmiałków:

1. Mind - 27pkt
2. Matvel - 23pkt

Astral Forteness, pickars, peterhol9 zapowiedzieli swój udział więc liczę, że nie pozostaną gołosłowni ;] Ale co z pozostałymi, którzy dawniej regularnie idekowali? dj3500, Transi, phantom, Vibez mam nadzieję, że znajdziecie chwile na podesłanie wyników. Inni użytkownicy także mile widziani :)

Jeżeli ktoś nosi się zamiarem podesłania odpowiedzi to radze to zrobić szybko, gdyż jutro lub w niedzielę umieszczę wskazówki do utworów nieodgadniętych. Jeżeli ktoś czuje że będzie miał za jakiś kawałek unique ID to chyba lepiej, żebym nie dawał do tego ogólnodostępnej podpowiedzi, prawda? :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 17 sty 2009, 16:57

No więc tabela przedstawia się następująco:

Obrazek

Nieodgadnięte zupełnie utwory: 01, 02, 04, 08, 10-12, 15, 17-21, 24-29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 49-51.
Jak widać dużo tego, poczekam jeszcze do jutra na odpowiedzi peterhol'a i Astral Forteness'a, jak nie będzie odzewu to będę zmuszony zapodać wskazówki aż do 32 utworów :/ Czekam.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez phantom 17 sty 2009, 20:34

No to może w ogóle nie dawaj wówczas wskazówek, a nam pozostaw te 5 indywidualnych, ew. zwiększ limit :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez Astral Forteness 18 sty 2009, 13:03

demens napisał(a):Jak widać dużo tego, poczekam jeszcze do jutra na odpowiedzi peterhol'a i Astral Forteness'a, jak nie będzie odzewu to będę zmuszony zapodać wskazówki aż do 32 utworów :/ Czekam.


Spoko ja oczywiście wyślę zgłoszenie :) Coś czuję, że z tych 32 nieodgadniętych ID'eków w moim przypadku nie za wiele ubędzie :P
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez phantom 18 sty 2009, 17:25

W takim razie czekam spokojnie na podpowiedzi, życząc naszemu organizatorowi, który na jeden dzień stał się też solenizantem, wszystkiego najlepszego :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 18 sty 2009, 17:32

Obiecane podpowiedzi. Zastanawiałem się, czy rzeczywiście jest sens dawać je aż do wszystkich 30 kawałków czy tylko do tych najtrudniejszych (w moim mniemaniu), ale wiadomość jednego z użytkowników utwierdziła mnie w tym, aby wskazówki dać tylko do części nieodgadniętych. Z resztą, trochę mi głupio podpowiadać tytuły takich klasyków jak 19 czy 26, wsłuchajcie się dobrze a na pewno sami zidentyfikujecie :mrgreen: Przypominam, że macie jeszcze limit 5 prywatnych wskazówek do dowolnie wybranych sampli. Nikt nie wie kto jakie ma unique IDs, dlatego też jest to szansa na niezamierzone odebranie komuś cennego punktu :P

01 - wystarczy dodać jedną literę w odpowiednim miejscu do jednej z nazw jego aliasów, a wyjdzie nam "Dousk". Ale z Dousk'iem to on nie ma nic wspólnego. A imię jego - Joshua :)
04 - ci dwaj, "abstrakcyjni" producenci chcieliby chyba zmagazynować trochę lodu?
08 - imiennik van der Waal'a, który dał nam Owoc swojej pracy.
12 - na przykład krwi, albo powietrza.
18 - koleś kojarzący się z mercedesem & Miotacz Dźwięków.
20 - facet o typowo fińskim imieniu w pozytywnym kawałku.
24 - "Tomek" powinien się pospieszyć, ponieważ ma tylko 14 godzin na uratowanie świata.
27 - przyczyną takiego stanu może być np. rozwolnienie :P
34 - stan w północno-zachodniej części USA.
39 - "soczek" i ktoś tam pokazują nam w jaki sposób mamy to zrobić.
44 - czyżby ambientowy brat "ekwadorskiej" Rachel? :D
49 - delfin nie pozostawił nam złudzeń co do gatunku mixu tego zelektryfikowanego kawałka.

Obrazek

Edit: phantom dzięks ;]
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez peterhol9 18 sty 2009, 18:47

demens napisał(a): peterhol9 zapowiedzieli swój udział więc liczę, że nie pozostaną gołosłowni ;]
jeszcze 30 minut i zarzucam :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez peterhol9 19 sty 2009, 17:26

i zarzucilem :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 19 sty 2009, 20:04

Wiem, jeszcze wczoraj odpisałem, ale widzę że wiadomości nie odbierasz :) Wejdź w skrzynkę, czasami w widoku głównym forum nie widać, że coś przyszło ("PW [0]"), a nowa wiadomość siedzi. Trza by zawiadomić jakiegoś moda o tym problemie ;) Update tabeli:

Obrazek
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez peterhol9 20 sty 2009, 10:38

rzeczywiście jest wiadomość :D Ok, dziękx i do następnej odsłony, którą zarzuce na dniach :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 21 sty 2009, 16:17

Przypominam, że jutro kończymy, a z możliwości uzyskania 5 prywatnych podpowiedzi skorzystały tylko 2 osoby. Mamy nowego lidera więc zaczyna się robić ciekawie :D Zapowiada się, że będzie to pierwsza edycja, w której lista tytułów nie będzie umieszczona do ogólnego wglądu. No chyba, że znajdzie się jeszcze z 4 chętnych ;] Zapraszam, nie ma się czego wstydzić :P A oto tabela:

Obrazek

Liczba zupełnie nieodgadniętych kawałków - 21.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez phantom 21 sty 2009, 16:21

Dzisiaj przysiądę w końcu na moment, bo nawet nie zauważyłem, że jutro finisz ;P.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez Astral Forteness 21 sty 2009, 22:17

Kurde jak to zleciało... Będzie trzeba coś pokminić, nie chce być znowu w sinej dupie :P
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez Mind 22 sty 2009, 0:09

Ja się do połowy lutego nie bawię, przynajmniej nie w pełnym wymiarze. Wstając rano nie mam pojęcia jaki jest dzień tygodnia, jaka pora roku i co to za nieogolone monstrum z podkrążonymi oczami w lustrze :D
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Konkurs ID - Edycja 11

Postprzez demens 22 sty 2009, 21:55

Konkurs zostaje przedłużony do jutra do godz. 20:00 gdyż dzisiaj i tak nie będę mógł ogłosić wyników.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Następna strona

Powrót do Konkurs ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron