Konkurs ID - Edycja 15

Konkursy w identyfikowaniu IDków.

Powrót do Konkurs ID

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 20 kwi 2009, 16:56

krotka pilka z podpowiedziami jako ze konkurs konczy sie za 2 godziny ;)

15. Nietypowy jak na to drumowe holenderskie trio utwor. Wersja wokalna szalala swego czasu nawet na vivie ;)
26. Utwor w oryginale pochodzi z trzeciego, oficjalnie niewydanego albumu tego brytyjskiego "slonowodnego" artysty ;)
34. Historia pewnej muzyki opowiedziana przez tworce klasycznego remake'u "Everybody's Got To Learn Sometime" grupy Korgis.
38. W 2001 roku PvD zrobil specjalna wersje tego numeru na Mayday.
46. Artysta ten blynal trance'oweym remixem tracka formacji Era, ktory znalazl sie w teledysku. Utwor sklada sie z dwoch takich samych wyrazow.
49. Numer z "marsjanskiego" albumu dwoch panow, z ktory jeden jest niemcem a drugi pochodzi z iranu. Ten pierwszy wydaje teraz solowy album pod swoim 3-czlonowym imieniem i nazwiskiem.
58. Track z ostatniego, oficjalnie wydanego albumu starszych panow, ktorzy zaczynali wydawac juz w 1979 roku i maja na koncie wielki "rajdowy" hit odswiezony miedzy innymi przez Tomcrafta i ostatnio Reakiego.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 21 kwi 2009, 9:48

Koniec tego dobrego. Edycja nie cieszyla sie duzym zainteresowaniem i okazala sie niemalym pogromem. Udzial wziely tylko 4 osoby i one otrzymaja cala liste poprzez PW.

Ranking prezentuje sie nastepujaco:
1. Demens - 59 pkt
2. Phantom - 45,5 pkt
3. Michal - 39
4. Pickars - 9

22 utwory nie zostaly rozpoznane a najwiekszym banalem okazal sie numer 60 ;)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez phantom 21 kwi 2009, 11:15

No to nieźle zniszczyłeś tym contestem :D. Czterech uczestników, ale wyświetleń całkiem dużo, więc myślę, że podanie odpowiedzi przez PW zachęci obserwatorów do udziału w kolejnej edycji. Tylko kto się podejmie hostowania? Demens, z tego co mi wiadomo, jest ostatnio bardzo zajęty. To może teraz peterhol9 i jego mega-prosty konkurs z asotowymi klasykami, o którym pisał w jednym z poprzednich tematów? :)

Acha, no i oczywiście gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych śmiałków. A organizatorowi dziękujemy za to, że nie poszedł na łatwiznę i gratulujemy Żywca ; d.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Mind 21 kwi 2009, 13:56

Oż cholera, już koniec? Nie wiem jak to się stało, ale byłem pewny, że jeszcze jest jeden tydzień. A miałem 3 odgadnięte utwory! :D

Powiedzcie chociaż co to jest ten numer 60, bo fajny.
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 21 kwi 2009, 14:00

Robbie Williams - Milenium
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Mind 21 kwi 2009, 17:26

Robbie? W życiu by mi to do głowy nie przyszło, choć tak czułem, że ten głos kogoś mi przypomina. Dzięki.
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez demens 22 kwi 2009, 14:54

Ta frekwencja to jakiś żart chyba :O

Jak możesz to zapodaj jeszcze które konkretnie numery nie zostały odgadnięte i kto jakie miał uIDs.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Matvel 22 kwi 2009, 14:56

Dałem ciała przepraszam, w ramach pokuty nie będę błagał o listę, choć jak coś mam trochę wolnego miejsca w skrzynce :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez TBk2000 22 kwi 2009, 15:56

Ja probowalem, ale po przesluchaniu sampli, stwierdzilem, ze dam sobie spokoj :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez pickars 22 kwi 2009, 18:41

Poziom konkursu mnie dobil, zreszta obejrzenie listy utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze nie znalem tych utworow. Jakby nie bylo chetnych to moge sie podjac zrobienia nastepnej edycji.
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Mind 25 maja 2009, 16:15

Dobra, dosyć lenienia się - pickars, jeżeli w dalszym ciągu Ci się chce, to zrób kolejną edycję. Jeśli nie, to ja mam od dawna przygotowane wycinki i mogę się tym zająć. Nie pozwólmy, by konkurs ID podzielił los śp. Battle Mixa! :D
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Matvel 25 maja 2009, 18:49

No to na co czekasz.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Poprzednia strona

Powrót do Konkurs ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron