Konkurs ID - Edycja 15

Konkursy w identyfikowaniu IDków.

Powrót do Konkurs ID

Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 01 kwi 2009, 23:35

Witam w kolejnej edycji konkursu ID. Przyjemnosc organizowania zawodow tym razem przypadla mi. Co tym razem? Oczywiscie cala masa trance'ow o roznych rocznikach, troche house'u, jakis drum sie znajdzie i inne eksperymenty. Dla kazdego cos milego.

Troche odnosnie zasad:
1. Konkurs trwa przez najblizsze okolo 3 tygodnie, to jest do dnia 20 kwietnia do godziny 20:00.
2. Odpowiedzi proszę przysyłać na PW, przy czym każdorazowo pełny formularz od 01 do 60, z wytłuszczeniem wprowadzonych zmian.
3. Punktacja jak zawsze tyle ze z jedna niewielka roznica, ktora moze wprowadzic pewne napiecie i chec planowania strategicznego samej rozgrywki. Oczywiscie do zdobycia za poprawna identyfikacje kazdego sampla 3 punkty (artysta - tytul - wersja lub jesli najdzie taka potrzeba remixer) oraz 2x dodatkowe 5 punktow za tak zwane "premie gorskie", ktora beda przyznawane osobie posiadajacej najwiecej punktow w danym momencie zabawy. Premie ustawione zostaja 09.04 o godzinie 20 oraz 16.04 o godzinie 20.
4. Za sample w pełni rozpoznane wyłącznie przez jednego gracza przysługuje tak zwane "unique ID". Nie będą one gwarantować dodatkowych punktów, aczkolwiek sama klasyfikacja będzie prowadzona.
5. Zwycięża osoba, która zbierze największą liczbę punktów, zyskując w pierwszej kolejności prawo do przygotowania następnej edycji.
6. Podpowiedzi na PW w nieco zmienionej formie. Kazdy z uczestnikow ma teraz 10 puntkow do wykorzystania. Szczegolowosc podpowiedzi bedzie sie wahala w cenie 1-3 pkt. Mozna poprosic przykaldowo o 10 podpowiedzi bardzo ogolnikowych jak rowniez tylko o 3, ktore znacznie nakieruja uczestnika zabawy na poprawne rozwiazanie danej muzycznej zagadki. Mozna naturalnie kombinowac i zamowic na przyklad 2 podpowiedzi dokladne (2x3pkt), 1 srednio dokladna (1x2pkt) i do tego dwie malo mowiace (aczkolwiek zawsze cos) (2x1pkt) ;).

Ogolnie sample wydaja sie bardzo banalne i licze na wysokie wyniki :)

http://indecentnoise.offlinemode.org/id ... 0%2315.rar

Powodzenia :)

Prosze rowniez o cierpliwosc w oczekiwaniu na odpowiedz z mojej strony, nie ma mnie w zaden kwietniowy weekend w Warszawie.

Alex
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Matvel 01 kwi 2009, 23:41

Szczerze, to nie podobają mi się te modyfikacje.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 01 kwi 2009, 23:51

Co jest z nimi nie tak? Pierwsza jest motywujaca a druga ma na celu wyeliminowanie nierownosci (z ktorymi sie spotkalem w poprzedniej edycji) mocy podpowiedzi, niektore czasem prowadzily absolutnie do niczego a czasem do odpowiedzi wprost.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez phantom 02 kwi 2009, 9:36

IMO pomysłowe te zmiany. Z grona osób, które biorą udział, większość bądź nawet wszyscy startują od samego początku, więc premia górska raczej nikogo nie skrzywdzi z tego powodu, że zgłosił w ostatniej chwili.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez JoseDiablo 02 kwi 2009, 16:46

indecentnoise napisał(a):dodatkowe 5 punktow za tak zwane "premie gorskie"

proponuję jeszcze lotne premie ;D a tak poważnie to ciekawe nowinki by IN chociaż szczegółowość podpowiedzi zawsze będzie miała subiektywny charakter
Ale koniec gadania, sample ściągać trzeba ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Matvel 02 kwi 2009, 17:21

Już mówię czemu mi się to nie podoba. Ten konkurs miał być przede wszystkim zabawą, sprawa jasna i oczywista, ale wiadomo każdy walczy o jak najlepszy wynik. I chyba chodzi w nim o znajomość/odgadnięcie jak największej liczby utworów nie gonienie kto szybciej więcej wyśle. Ja największą skuteczność mam po kilku dniowych odsłuchaniach. A 5 pkt za to że ktoś był w jakimś okresie szybsze to jest bardzo dużo, co widać po edycjach gdzie różnice w czołówce były minimalne.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 02 kwi 2009, 17:39

Ok, rozumiem Cie Matvel, aczkolwiek czy te 5 dodatkowych punkow nie zmotywuje Cie do wydajniejszej rozkminy? :) Roznice minimalne powiadasz wiec jest o co walczyc. Tak czy siak zobaczymy jak to sie sprawdzi.

A jak sample? Jaki poziom trudnosci?
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez michal 02 kwi 2009, 18:18

indecentnoise napisał(a):A jak sample? Jaki poziom trudnosci?


jeśli o mnie chodzi to sam widziałeś ;) jest całkiem dobrze. Albo coś znałem z miejsca, albo wogóle :D
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Matvel 02 kwi 2009, 18:22

Nie no jasna sprawa ja jestem tylko jednym z uczestników i się dostosuję.

Dla mnie znowu kiepsko ta edycja wypadła. Śmieszne jest to że znam dwa ostatnie a z pozostałych kilka zaledwie.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez demens 03 kwi 2009, 22:28

Nie ukrywam, że ostatni "klasyczny" konkurs nie bardzo mi podszedł, tu już lepiej choć szału z wynikiem znowu nie będzie... ale w końcu liczy się zabawa :)

Ale nuta 04 kosi jak za pierwszym przesłuchaniem :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez Mind 07 kwi 2009, 10:38

O ja...Bałem się i widzę, że nie bezpodstawnie :D
W tej edycji mam szansę osiągnąć swój najniższy wynik w historii konkursu, bo na chwilę obecną rozpoznaję dwa utwory. Plus parę kojarzę. Może trochę ogólnikowych podpowiedzi naprowadzi mnie na jakiś trop, ale muszę się dobrze zastanowić do jakich wycinków będę ich potrzebował.
"A horny cult leader with breakfast fixation"
Avatar użytkownika
Mind
 
Wiek: 38
Skąd: co skąd?

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez peterhol9 07 kwi 2009, 11:39

ja przysiądę do tej edycji w domu, bo na uczelni nie ma jak podpiąć pena i zassać :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez JoseDiablo 08 kwi 2009, 21:49

dopiero dzisiaj znalazłem czas żeby przesłuchać i w poprzedniej edycji raczej więcej numerów kojarzyłem, może jeszcze załapię się na pierwszą górską premię ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 09 kwi 2009, 15:07

Przypominam o dzisiejszych dodatkowych 5 punktach do zdobycia o 20 ;) Jak ktos jeszcze nie doslal swoich odpowiedzi, niech sie spreza :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 09 kwi 2009, 19:17

michał zgarnia 5 dodatkowych punktow :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez michal 09 kwi 2009, 20:08

jupi :D
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 17 kwi 2009, 18:22

wybaczcie, zabiegany jestem, wczorajsza premie zgarnal demens :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez demens 19 kwi 2009, 10:52

Nie spodziewałem się szczerze mówiąc z takim wynikiem :) Jak widać kawałki chyba dość mało znane.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez indecentnoise 19 kwi 2009, 11:51

I dlatego jeszcze dzisiaj wrzuce kilka podpowiedzi do paru utworow ;)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs ID - Edycja 15

Postprzez peterhol9 20 kwi 2009, 9:14

indecentnoise napisał(a):I dlatego jeszcze dzisiaj wrzuce kilka podpowiedzi do paru utworow ;)
a zaliczysz mi ten pierwszy wałek o którym wspominałem w Lublinie? :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Następna strona

Powrót do Konkurs ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron