Wsparcie

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Re: Wsparcie

Postprzez paauli_83 21 lip 2009, 17:59

Słyszałeś Maciek? - zachowuj się :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Wsparcie

Postprzez Transi 21 lip 2009, 18:01

:| :| :| :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Wsparcie

Postprzez artt 22 lip 2009, 1:00

TBk2000 napisał(a):ekhm.. prosze nie offtopowac i nie szerzyc zgorszenia :D.

niezla imprezka sie w temacie rozkrecila :lol:

zeby nie offtopowac, to wroce do tzw. meritum :) sprawdzam strone tak co 2,3 czasem 4 dni i ciekaw jestem czy pod koniec beda przypuszczane jakies "ataki" na pozycje liderow (takie finiszowanie z przyczaja) czy wszystko sie ustabilizuje przy ostatniej odslonie (czyli chyba 24.07) i zostanie do konca :D

ogolnie to tylko zabawa, i tak to musimy odbierac :) dla mnie osobiscie najfajniejsze w tym wszystkim jest to, ze nagle nastapilo takie mini-zjednoczenie i integracja w jakiejs muzycznej sprawie (czy slusznej czy nie, to nie mi oceniac :P ), marzy mi sie, zeby tak bylo czesciej, np. na przyszlych imprezach :yay:

dzieki :)
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Wsparcie

Postprzez CJ Priorytet 22 lip 2009, 8:11

Mam nadzieję że taki atak nastąpi bo do zakończenia głosowania troszkę czasu jest, więc jak się spręży pośladki to jeszcze jakiś cud nastąpi w co wieże :)
Mini-zjednoczenie z pewnością w słusznej sprawie ;) jak nadarzy się jeszcze taka okazja to z pewnością taką akcje się zorganizuję (nawet kilka razy).
Ogólnie fajna sprawa lubię sobie poczytać kto co ma do powiedzenia po kolei na każdym z for, portali, ale chyba największą radość sprawi nam wszystkim zwycięstwo Obrazek :D
Pozdrawiam :note:
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Wsparcie

Postprzez bAchoR 23 lip 2009, 5:52

artt, wiesz, że jak nie wygrasz to oddajesz wszystkim siano za smsy ? 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Wsparcie

Postprzez Transi 23 lip 2009, 6:22

Wiedziałem, że o czymś zapomnieliśmy mu powiedzieć! :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Re: Wsparcie

Postprzez Sagi 23 lip 2009, 16:57

smsy polecialy dzis kolejne 2, jutro pewnie tez z 2 pocisne jeszcze, oczywiscie wszystko z roznych zrodel :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wsparcie

Postprzez artt 23 lip 2009, 17:06

szaleniec :D
sa konkursy, oby byly nagrody dla smsowiczow :yay:
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Wsparcie

Postprzez Transi 23 lip 2009, 17:09

Ja dziś 2 jeszcze wyślę :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Wsparcie

Postprzez CJ Priorytet 23 lip 2009, 19:25

A ja nie mam od kogo wysyłać ide sąsiadowi (om) za*ierdolić :D :D
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Wsparcie

Postprzez CJ Priorytet 27 lip 2009, 20:36

No i niestety się nie udało :/ szkoda, chociaż ciekawa sprawa, sporo osób włączyło się do akcji za co wam chwała i 100% Szacun ;) Ale jak się nadarzy jeszcze okazja to i nieraz takie wsparcie się zorganizuje ;) Mimo iż się nie udało, gratulacje dla Artura ;) a wszystkim jeszcze raz Dzięki za sms'y. Pozdrawiam...
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Wsparcie

Postprzez lava 27 lip 2009, 21:43

bAchoR napisał(a):artt, wiesz, że jak nie wygrasz to oddajesz wszystkim siano za smsy ? 8-)


Siano? Się zorganizuje z zaprzyjaźnionej wioski, nie bój Arcik, na plerach sama przytacham :D

CJ Priorytet napisał(a):No i niestety się nie udało :/ szkoda

:cry: :cry:

CJ Priorytet napisał(a):a wszystkim jeszcze raz Dzięki za sms'y. Pozdrawiam...

Jeśli mogę i ja podziękuję za zaangażowanie przede wszystkim pomysłodawcy akcji. Również pozdrawiam ewajbsowy naród i CJa 8-)
( : ::: Jeg har ingenting men jeg har alt nar jeg har deg ::: : )
Avatar użytkownika
lava
 

Re: Wsparcie

Postprzez Sagi 27 lip 2009, 22:49

arcik zawsze mozesz zagrac na centerteku :P szkoda ze sie nie udalo trzeba bylo organizatorom powiedziec ze znasz moshica lol ;)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wsparcie

Postprzez artt 28 lip 2009, 2:07

^ zartownis :P powiedzialem, ze znam prajmal terrora :D

CJ Priorytet napisał(a):No i niestety się nie udało :/ szkoda, chociaż ciekawa sprawa, sporo osób włączyło się do akcji za co wam chwała i 100% Szacun ;) Ale jak się nadarzy jeszcze okazja to i nieraz takie wsparcie się zorganizuje ;) Mimo iż się nie udało, gratulacje dla Artura ;) a wszystkim jeszcze raz Dzięki za sms'y. Pozdrawiam...

naprawde wielkie, olbrzymie dzieki Obrazek

w sumie fajna zabawa byla :P zjednoczenie, potem adrenalinka i te sprawy haha :D
osobiscie uwazam, ze nie pasuje na AR, wiec dobrze sie stalo :) a jak sie rozne sprawy potocza w dobrym dla nas kierunku, to beda lepsze okazje, zeby sie spotkac i posluchac saznych, glebokich progow :)

jeszcze raz dzieki :note:
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Wsparcie

Postprzez bAchoR 28 lip 2009, 6:25

jakie dziękuje ?

Nieudana inwestycja musi się zwrócić więc...

oddawaj kase ;)

:-)

;]
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Wsparcie

Postprzez Sagi 28 lip 2009, 9:01

artt napisał(a):powiedzialem, ze znam prajmal terrora :D


no to juz nigdzie nie zagrasz goscinnie u kogos :roll: no ale moze bedziesz hostem tych imprez o ktorych piszesz hehe wiec nie bedzie zle :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wsparcie

Postprzez CJ Priorytet 28 lip 2009, 14:22

lava napisał(a):Jeśli mogę i ja podziękuję za zaangażowanie przede wszystkim pomysłodawcy akcji. Również pozdrawiam ewajbsowy naród i CJa 8-)

A ja szczególne podziękowania składam prawdziwemu pomysłodawcy Transi'emu za co chwała bo nawet nie miałbym pojęcia co przegapiłem :shock: Jeszcze raz THX dla niego ;)
artt napisał(a):naprawde wielkie, olbrzymie dzieki
w sumie fajna zabawa byla :P zjednoczenie, potem adrenalinka i te sprawy haha :D


Nie ma sprawy ;) w tak słusznych sprawach na mnie można liczyć, mimo iż nie do końca o to mi chodziło z resztą wszystkim biorącym tutaj udział, to chyba zacznę częściej się w te klocki bawić :D

artt napisał(a):osobiscie uwazam, ze nie pasuje na AR, wiec dobrze sie stalo :) a jak sie rozne sprawy potocza w dobrym dla nas kierunku, to beda lepsze okazje, zeby sie spotkac i posluchac saznych, glebokich progow :)


Dla tych co wybierają się na AR (a wiem że sporo z tego forum) to była by z pewnością rewelacja, więc każda impreza jest dobra dla kogoś kto ma szerokie pojęcie o muzyce elektronicznej, aktualnie nie zdziwiłbym się jak na AR zagrał by ktoś progg przecież musi być też urozmaicenie :D
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Wsparcie

Postprzez paauli_83 28 lip 2009, 14:30

CJ Priorytet napisał(a):Transi'emu....chwała
no ok, ok ale juz tak mu nie dziękuj bo nam chłopak w piórka obrośnie i zacznie piać :D jak kukuryna :happywave:

naprawde wielkie, olbrzymie dzieki
szkoda że się nie udało, może za rok? :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Wsparcie

Postprzez CJ Priorytet 28 lip 2009, 14:44

paauli_83 napisał(a):no ok, ok ale juz tak mu nie dziękuj bo nam chłopak w piórka obrośnie i zacznie piać :D jak kukuryna :happywave:

Dobra dobra niech sie chlop ucieszy bo smutne ma zycie, jak ciagle go dobijasz na lascie (sb)... :D :D najwyzej bedzie jajecznica na forum ^
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości