Muzyczne podsumowanie 2009

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez phantom 14 gru 2009, 20:38

Trochę sfrustrowany wynikami ostatniego etapu forumowego TOTY, przypominam o niezależnym podsumowaniu na wzór tego z roku ubiegłego. Jeśłi ktoś czuje potrzebę, niech nie ogranicza się tylko do jednego wyboru dla każdej z kategorii. Liczę, że zachowacie umiar :).

Kategorie:
Najlepszy Utwór:
Najlepszy Remix:
Najlepszy Album:
Najlepsza Kompilacja:
Najlepszy Set:
Najlepszy Producent:
Najlepszy DJ:
Najlepszy Debiut:
Najlepsza Wytwórnia:
Najlepsza Impreza:
Największe Rozczarowanie:
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez peterhol9 14 gru 2009, 21:08

Oj malo w tym roku interesowałem się Mjuziką niemniej spróbuję zmierzyc się z owymi kategoriami typując wedle mojego (fragmentarycznego, ale zawsze) uznania:

Najlepszy Utwór: Gaia - Tuvan
Najlepszy Remix: Deepwide - Take me in (adymus rmx)
Najlepszy Album: Dakota - Things become thoughts
Najlepsza Kompilacja: strzelam ASOT 2009
Najlepszy Set: Red Sun Rising - Where's My Drink April 2009 Promo mix
Najlepszy Producent: Markus Schulz/Dereck Recay
Najlepszy DJ: Markus Schulz
Najlepszy Debiut: ???
Najlepsza Wytwórnia: ??
Najlepsza Impreza: Trance Night in da Lublin vol. 2
Największe Rozczarowanie: Tiesto z Kalejposkopami
Ostatnio edytowano 25 gru 2009, 18:32 przez peterhol9, łącznie edytowano 1 raz
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Stelmach 14 gru 2009, 21:09

Najlepszy Utwór: April & Technikal - Mad Glow
Najlepszy Remix: RT Project - Take Me Away (Technikal & Caz Wood Remix) / The Prodigy - Warriors Dance (Take Me To The Hospital) / Bootek DJs - Bootek 40a
Najlepszy Album: 00.db - Heaven And Hell Album
Najlepsza Kompilacja: Kubbed Together mixed by Technikal [Tidy Trax, 21.01.2009]
Najlepszy Set: John 00 Fleming & John Askew - Global Trance Grooves (2009.07.14)
Najlepszy Producent: Technikal
Najlepszy DJ: John 00 Fleming
Najlepszy Debiut: Ben Townsend
Najlepsza Wytwórnia: Tidy
Najlepsza Impreza: Hard House Academy - London, UK (17.10.09)
Największe Rozczarowanie:
phantom napisał(a):Liczę, że zachowacie umiar :).
:D

phantom napisał(a):Jeśłi ktoś czuje potrzebę, niech nie ogranicza się tylko do jednego wyboru dla każdej z kategorii.

Właśnie dlatego nie udzielałem się z głosowaniu na TOTY. Słucham na bieżąco z 5 gatunków muzycznych i ciężko cokolwiek wybrać.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez sector 15 gru 2009, 0:23

Pozwolilem sobie dodac pare kategorii :)

Najlepszy Utwór: Sean Tyas - Rulebook (Brian Kearney's Out The Window Remix)

Ciezko wybrac tak naprawde tylko 1. Bardzo duzo kawalkow zasluguje na miano tego najlepszego. Chocby nawet Push - Interference (Sean Tyas Remix), John Askew - Bad Apple, czy tez swietny rework Kearneya do Bedrock - For What you Dream of (Bryan Kearney remix) czy nawet bardzo pozadny kawalek od mistrza Johna -> John O'Callaghan - Broken (Original Mix)

Najlepszy Remix: Green Velvet - Flash (Joint Operations Centre Remix)

Kolejne bardzo ciezkie pytanie. Tak naprawde ciezko mi cokolwiek wskazac. Bardzo podobal mi sie swego czasu Paramore - Crush Crush Crush (Fei Fei remix).

Najlepszy Album: Activa - This World

Tutaj za bardzo nie bylo nawet z czego wybierac. Praktycznie nie wyszlo nic co by temu dorownalo.

Najlepsza Kompilacja: Digital Society Vol. 2 Mixed by John Askew oraz Subculture mixed by John O'Callaghan

Najlepszy Set: John Askew - Live @ Tranceport (Privilege) (18-04-2009)

Bezwzglednie najlepszy set jaki slyszlaem w tym roku, praktycznie nie ma slabych momentow. Jednak, takze nie moge zostawic tego bez komentarza. Swietny guestmix John Askew do audycji Fleminga! Czy tez jesli chodzi o sety slyszane na zywo, swietna godzina zagrana na pelnej, przyslowiowej, praslowianskiej k. zagrana przez J. O'Callaghana na Sunrise Festival. Nie liczac zamuly pod koniec w postaci vocali, to bylo swietnie!

Najlepsza audycja radiowa: Discover Records presents John Askew

Tutaj takze jak w poprzednich nominacjach. Nie ma sobie rownych poziomem. Praktycznie nie ma slabych punktow w swoim radioshow. Fakt faktem, EP 13 był troche kiszkowaty, ale ta wpadna się już wiecej nie powtozyla dlatego Johnny jest dosyc wysoko. Mimo tego, ze nominowałem czy tez zagłosowałem na Johna, to warta uwagi jest także swietna jak nie genialna audycja prowadzona co miesiąc przez Dja Orkidea – Radio Unity. Naprawde bardzo dobrze trafia w mój gust muzyczny i praktycznie w każdej edycji jego set mi się bardzo podoba. Lubie wracac często do jaki EP i posłuchać sobie przed spaniem.

Najlepszy Producent: John Askew

Ani chwili zastanowienia. Wedlug mnie najlepszy producent, trzymajacy poziom już od wielu lat, w 2009.

Najlepszy remixer: Sly One vs. Jurane

Tutaj musze powiedziec, ze chłopaki odstawili pare swietnych pompujących remixow, które grywaj Askew w swoich audycjach. Naprawde chłopaki maja talent do tworzenia uk trentowych produkcji. Trzymam za nich kciuki!

Najlepszy DJ: John Askew

Najlepszy Debiut: Gary Maguire

Ten koles w tym roku wyprodukowal pare naprawde niezłych produkcji. Mysle, ze już na stale się wbil do Discovera a już na pewno Askew będzie miał go na oku jak i wszystkie jego produkcje. Mam nadzieje, ze pociśnie tak dalej i stanei się kolejna osoba, ktorej produkcje będę przeglądał i słuchał nie raz nie dwa!

Najlepsza Wytwórnia: Discover

Tutaj w sumie nie mam nic wiecej do powiedzenia. Nie było dla Discovera w tym roku zadnej konkurencji.

Najlepsza Impreza: Patrzac przez pryzmac ogolnej imprezy oraz tego co sie dzialo podczas niej i nie tylko, to Sunrise Festival (Lipiec) @ Kolobrzeg, gdzie to razem z Nexusem, Johnym, kondonem Rafalem oraz Aurelia mielismy ostre kongo :D Do tego chcialbym takze zaliczyc swietny wystep Swedish House Mafia - Pacha (Lipiec) @ Ibiza. Co oni tam wyprawiali to glowa mala. Mimo, ze nie przepadam jakos specjalnie za taka muzyka to bawilem się do białego rana :)

Największe Rozczarowanie:

Jedna z dosyc przykrych dla mnie spraw jest zmienienie stylu przez Eddiego Halliwella, który z uk trensow zaczal grac jakies minimalne i elektro shit. Pomijam już fakt, ze gra house, bo to już gral od jakiegos czasu co widac nawet po składankach creamfields, jednak to co wyprawia w tym roku w swojej audycji to glowa mala.

Kolejna nie wesola opcja, to poziom polskich imprez, które nijak się maja do eventow zagranicznych. To co się wyrabia w Polsce to po prostu zal. Nie będę nawet opisywal o co i chodzi bo ten kto był na jakims zagranicznym vencie czy imprezie doskonale to zrozumie. Najgorsze jest to ze w naszym kraju chyba najlepsze imprezy (pomijając konciala :D) organizuje Kris ze swoja vixiarskim bydlem.

Troche jestem tez rozczarowany sytuacja na forum. Oczywiście każdy ma swój gust i każdy glosuje na co chce, ale przy takich gustach jakie sa na forum przejscie popowych kawałków Corstena czy Dash Berlin do kolejnej edycji TOTY jest troche nie na miejscu. Nie wiem co wy w nich widzicie, ale dla mnie jest to nieporozumienie.

Ostatnia sprawa, to lecący na leb na szyje poziom tranceu, jaki wychodzi ostatnimi czasy.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Humulus 15 gru 2009, 6:18

Najlepszy Utwór: Bakke & Joni - "Envision"
Najlepszy Remix: Will Holland feat. Line Froyset - "Things That Happen" (Temple One Remix)
Najlepszy Album: Santerna - "All About Twelve".
Najlepsza Kompilacja: "Enhanced Sessions vol. 1" mixed by Temple One & Estiva
Najlepszy Producent: Estiva. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze Ultimate.
Najlepszy Debiut: Hoyaa
Najlepsza Wytwórnia: pomimo dużego nagromadzenia syfu i miałkości, Enhanced Recordings (kilka perełek jednak się trafiło). Wyróżnienie należy się jeszcze dla Perceptive Recordings.
Największe Rozczarowanie: cały ten rok to jedno wielkie rozczarowanie jeśli chodzi o trance. Całe szczeście, są jeszcze progi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Transi 15 gru 2009, 9:59

Najlepszy Utwór: Hypnotic Hour - Dark Eyes (Bobby Deep Remix)
Najlepszy Remix: Hypnotic Hour - Dark Eyes (Bobby Deep Remix)
Najlepszy Album: Kintar - Serendipity oraz Moshic - Sapirinion
Najlepsza Kompilacja: VA - Imaginary Friends
Najlepszy Set: Michael & Levan - Mistiquemusic Radio Show Episode 001
Najlepszy Producent: Michael & Levan feat. Stiven Rivic
Najlepszy DJ: Rasti Tkac (za wszystkie epizody Equilibrium - zawsze trzyma wysoki poziom)
Najlepszy Debiut: Loquai oraz Kay-D
Najlepsza Wytwórnia: Mistiquemusic
Najlepsza Impreza: -
Największe Rozczarowanie: -
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Matvel 15 gru 2009, 20:01

Najlepszy Utwór: sporo tego było, obecnie do głowy przychodzą mi te utwory
Joris Voorn - Sweep The Floor
The Advent & Industrialyzer - T1
Gaiser - Backyard
Najlepszy Remix: pierwsze miejsce nie podlega dyskusji, dalej pewnie bym coś znalazł ale nie chce mi się szukac
Dosem - Beach Kisses (Joris Voorn Green Mix)
Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium Mix)
Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney Remix)
Najlepszy Album:
Moderat - Moderat
Gui Boratto - Take My Breath Away
Jacek Sienkiewicz - Modern Dance
Najlepsza Kompilacja: bezapelacyjnie
Joris Voorn - Balance 014
Najlepszy Set: biorąc pod uwagę tylko te co słyszałem na żywo
Joris Voorn - Audioriver, 55
Nick Curly - Mayday PL
Najlepszy Producent:
Joris Voorn
Najlepszy DJ:
Bryan Kearney
Najlepsza Wytwórnia:
M_nus
Codeworks
Najlepsza Impreza:
Audioriver
Największe Rozczarowanie:
Wyniki po pierwszym etapie TOTY @ FME
Zachwyty nad Tuvan
Ilość dobrych epek trance'owych
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez wasyl 15 gru 2009, 20:40

Najlepszy Utwór: Atrium Sun - Abyss / Abdomen Burst - So Many Hopes
Najlepszy Remix: Shiha, Dr. K, Nii - Am Alive feat. Sarah Blacker (Martin Roth 'Home Is Where We Belong' Remix) /
Michael & Levan feat. Stiven Rivic - Connection (Aeron Aether Remix)

Najlepszy Album: Zero Cult - Dreams in Stereo
Najlepsza Kompilacja: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)
Najlepszy Set: Eryo - Reverberations 022 Guest Mix
Najlepszy Producent: Atrium Sun / Abdomen Burst / Kay-D
Najlepszy DJ:
Najlepszy Debiut: Kay-D
Najlepsza Wytwórnia: Mistiquemusic
Najlepsza Impreza:
Największe Rozczarowanie:
Ostatnio edytowano 19 gru 2009, 11:30 przez wasyl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez TBk2000 15 gru 2009, 23:15

Najlepszy Utwór:
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)

Najlepszy Remix:
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)

Najlepszy Album:
Moby - Wait For Me
H.U.V.A. Network - Ephemeris

Najlepsza Kompilacja:
---

Najlepszy Set:
Faskil - Artist of The Week - live @ Frisky Radio - 18-08-2009

Najlepszy Producent:
Michael & Levan feat. Stiven Rivic

Najlepszy DJ:
Sh!va

Najlepszy Debiut:
Kay-D

Najlepsza Wytwórnia:
MistiqueMusic

Najlepsza Impreza:
---

Największe Rozczarowanie:
Swinska grypa nie zabija politykow
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez peterhol9 15 gru 2009, 23:33

TBk2000 napisał(a):Największe Rozczarowanie:
Swinska grypa nie zabija politykow
:highfive: co racja to racja :D

:highfive: /tbk :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Transi 16 gru 2009, 7:24

TBk2000 napisał(a):Najlepsza Wytwórnia:
MistiqueMusic Records


Jakie "Records", jakie "Records"? :P Samo "Mistiquemusic" :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez TBk2000 17 gru 2009, 1:17

A tak jakos z rozpedu dodalem z przekonaniem, ze jak wytwornia to musi byc Records, tak jak np. DJ dodawane, choc niekoniecznie, do aliasu (np. DJ Tiesto) :D. Choc moze skoro sami jej tworcy tak ja nazwali a nie inaczej, to nie powinienem tego zmieniac ;-). No niewaznie, zaraz poprawie ;>, tylko nie sypnij Rivic-owi, bo mi nie da wiecej setow :D. eot ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez dj3500 19 gru 2009, 22:47

Najlepszy utwór: nie mam pojęcia :mrgreen: może Atrium Sun - Abyss, lub Douglas Howarth - Would You Make Toasts With Me
Najlepszy remix: East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan & Stiven Rivic Remix) / Saints & Sinners - Peace (Breakfast Remix)
Najlepszy album: Kliment - The Perpetual Ritual
Najlepsza kompilacja: Solarstone - Electronic Architecture
Najlepszy set: Rasti Tkac - Equilibrium 017 / Atrium Sun - Luxury 008 / Wasyl - Je ne sans quoi...
Najlepszy producent: Michael & Levan & Stiven Rivic, Elfsong
Najlepszy debiut: Atrium Sun / Kay-D
Najlepsza wytwórnia: Mistiquemusic
Największe rozczarowanie: kolejny rok a dalej ni w ząb nie rozumiem minimalu ;)
Największa miła niespodzianka: renesans melodyjnego progressive, dobry poziom TOTY i BMów na FME (ale szkoda że tak mało ludzi się udziela)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Sisiek 22 gru 2009, 20:40

Najlepszy Utwór:
Najlepszy Remix: Radio Slave - Koma Koma (Steve Lawler Remix), Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium Mix)
Najlepszy Album: Phil Kieran - Shhh
Najlepsza Kompilacja: Fabric 48 Mixed By Radio Slave, Len Faki - Berghain 03 , Platform (Mixed By Christian Smith)
Najlepszy Set: Speedy J@Blindspot Podcast, Radio Slave@Audioriver
Najlepszy Producent: Alan Fitzpatrick, Umek, Paul Ritch, Perc, Advent
Najlepszy DJ: Speedy J, Umek, Felix Kroecher
Najlepszy Debiut: Alan Fitzpatrick ( nie debiutant ale na potęgę zaczął wydawać w tym roku)
Najlepsza Wytwórnia: Drumcode, CLR, EXDL
Najlepsza Impreza: Audioriver
Największe Rozczarowanie: Nie pojechałem na Mayday :P

A tak na serio to te typy z góry o chuja otłuc :D Masa dobrych kawałków, świetnych remixów. Od groma gniotących setów i tak dalej... Bardzo dobry rok jeżeli chodzi o minimal-techno i klimaty około tego. Więcej nie chce mi się pisać musicie uwierzyć na słowo :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Nolaan 25 gru 2009, 12:47

Najlepszy Utwór: Po długim i ciężkim zastanowieniu dam chyba jednak Beirut (Original Mix). Było cała masa innych katów i mózgotrzepów, ale ten wałek wrócił mi wiarę w moc elektroniki, bo zaczynałem wątpić powoli.
Najlepszy Remix: a tu chciałem dać remix Millera do Imagine. Też mi zrył czerep niedawno, że hej.
Najlepszy Album: że co?
Najlepsza Kompilacja: jw
Najlepszy Set: nie słucham setów. Nudne są.
Najlepszy Producent: Askew
Najlepszy DJ: nie mam w tym roku faworyta.
Najlepszy Debiut: -
Najlepsza Wytwórnia: -
Najlepsza Impreza: na żadnej nie byłem, więc lipa.
Największe Rozczarowanie:
1. Słabe epki transowe.
2. Pieprzenie elektroradykałów jak to w Polsce jest ch***wo.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez sector 25 gru 2009, 12:59

Nolaan napisał(a):Najlepszy Set: nie słucham setów. Nudne są.

Sorry, ale nie wiem, jak mozna twierdzic, ze ktos kto slucha muzyki elektronicznej, uwaza, ze sety sa nudne. Przeciez sety w muzyce trance czy ogolnie w EDM to jest podstawa. To wlasnie jest cala kwintesencja muzyki. Jak to np. mowi John Askew, ze gdy gra chce zeby sluchacz odbyl podroz w glab muzyki. To wlasnie wszystkie produkcje ulozone w jeden ciag (set) dzialaja wlasnie tak jak powinny. Ich cale piekno i cala moc ukazuje sie wlasnie wtedy a nie podczas sluchania pojedynczego numeru na playliscie. Takie bynajmniej jest moje zdanie na ten temat.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Kasper 28 gru 2009, 19:51

Najlepszy Utwór: Masa dobrych utworów, ale ciężko wskazać ten jeden prawdziwy numer 1...
Najlepszy Remix: Tu przychodzą mi 3 remixy i Gareth Emery na bonus. Gość robi niesamowite rzeczy z każdym trackiem za który się zabierze. Co do tych 3 remixów o których wspomniałem na początku to:

Matt Darey pres. Urban Astronauts - See The Sun (Aurosonic Remix)
Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Podium Mix)
Bent - As You Fall (Guy J Remix)

Najlepszy Album: Way Out West - We Love Machine [Hope/Armada]
Najlepsza Kompilacja: Słyszałem, wiele w tym roku, ale chyba jednak UR'4 z RAMsterdam, Healesville Sanctuary i paroma innym grubymi numerami.
Najlepszy Set: Był taki set Sven'a Vath'a, który zapodał mi Sisior, ale nie pamiętam skąd on był. Kawał konkretnego techenka. No i set Armin z ASOT'400 w Maassilo w Rotterdamie, naszpikowany klasykami z Seven Cities czy Viola w jego remixie na czele. Zapomniałbym o genialnym secie Sashy z Opening Party na Ibizie, masakra secisz...
Najlepszy Producent: Gareth Emery, jak pisałem wyżej nie ma bata na tego gościa...
Najlepszy DJ: No kto?
Najlepszy Debiut: Nie odnotowałem tak owego, ale w ramach odkrycia niech będzie Jerome Isma-Ae, zdecydowanie popchnął pewne brzmienia naprzód.
Najlepsza Wytwórnia: Nie Armada...
Najlepsza Impreza: byłem tylko na jednej w tym roku co w porównaniu z rokiem ubiegłym jest ubogim wynikiem, ale niech będzie "Dzień w Parku".
Największe Rozczarowanie: Nic mi nie przychodzi do głowy...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez paauli_83 29 gru 2009, 9:32

Najlepszy Utwór: Faskil - We're All Cunt5
Najlepszy Remix: Mango - Strawberry (Gridlocked Remix) / Domased Electronica - Mermaid (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)
Najlepszy Album: Clubroot - Clubroot / Moshic - Sapirinion / Moderat - Moderat / Koan - When the Silence is Speaking
Najlepsza Kompilacja: VA - Imaginary Friends / VA - Renaissance The Masters Series Part 13 (Mixed By Hernan Cattaneo)
Najlepszy Set: Faskil - Silly Waffles 22 - Friskmas Edition (December 2009) / Rasti Tkac - Equilibrium 017
Najlepszy Producent: Michael & Levan feat. Stiven Rivic / Abdomen Burst
Najlepszy DJ: ?
Najlepszy Debiut: Kay-D
Najlepsza Wytwórnia: Mistiquemusic / BPitch Control
Najlepsza Impreza: -
Największe Rozczarowanie: ?
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Boguś 10 sty 2010, 20:14

Czas w koncu spiąć pośladki i zrobić rachunek sumienia za 2009 rok. Cholernie ciezko bylo to poskladac, szczegolnie w kwestii wyboru najlepszego kawalka roku... Przez wiekszosc roku 2009 krolowal u mnie Off The Radar pozniej mocno napieralo Kyrie, az w koncu wyprzedzil oba kawalki Healesville Sanctuary w remixie Signum i myslalem, ze juz nic mnie nie zaskoczy, a tu calkiem niedawno rzutem na tasme wskoczyl mi na nr 1 skradajac mi serce przepiekny utwor od Midway :> Kawalek ma wszystko to, co w trance'ie tak kocham.. niesamowity klimat plus przecudowna melodie. Dobra starczy tego rozwodzenia sie do rzeczy. Przedstawiam moje top 20 jakby kogos to interesowalo ;) strasznie ciezko bylo powybierac, bo jednak rok 2009 obfitowal w dobre wydawnictwa i tak niektore numery sa na tych samych miejscach.

01. MIDWAY - What If
02. ROGER SHAH & SIGNUM - Healesville Sanctuary (Signum Remix)
02. FIRST STATE - Off The Radar (808 Clash Mix)
03. CORDEROY - Kyrie (Original Mix)
03. VAST VISION FEAT. FISHER - Everything (Aly & Fila Remix)
03. FERRY CORSTEN FEAT. BETSIE LARKIN - Made Of Love (Original Extended Mix)
07. MANUEL LE SAUX - Dissidia (Ferry Tayle Remix)
08. GEORGIA - Serenade In C (Original Mix)
09. OCEANLAB - On A Good Day (Daniel Kandi Remix)
10. ROGER SHAH & TENISHIA FEAT. LORILEE - I'm Not God (Roger Shah Mix) i (Tenishia Remix)
11. ANDY BLUEMAN - Neverland (Energetic Mix)
12. CHICANE - Poppiholla (The Thrillseekers Remix)
13. DJ ECO - Question Mark (Sebastian Brandt Remix)
14. WILL HOLLAND FEAT. LINE FROYSET - Things That Happen (Temple One Remix)
15. RAM - RAMsterdam (Jorn van Deynhoven Remix)
16. SEVENTH HEAVEN - Dolphins (Stoneface & Terminal Remix)
17. FERRY TAYLE & STATIC BLUE - L'Acrobat (Karybde & Scylla Remix) i (Andy Blueman Remix)
18. SIMON PATTERSON - Always (Original Mix)
19. NEPTUNE PROJECT - Aztec (Aly & Fila Remix)
20. PHILIPPE EL SISI FEAT. AMINDA - You Never Know (Original Mix) i (Aly & Fila Remix)

Najlepszy Utwór: Midway What If
Najlepszy Remix: VAST VISION FEAT. FISHER - Everything (Aly & Fila Remix)
Najlepszy Album: nie słuchałem chyba żadnego więc nie będę wpisywał tutaj nic
Najlepsza Kompilacja: mało słuchałem w tamtym roku kompilacji i jakoś żadna zbyt długo nie utkwiła mi w pamięci
Najlepszy Set: setów również mało słuchałem, ale ten który szczególnie utkwił mi w pamięci to: Ferry Tayle -Flightbook Stockholm Edition On ah.fm [02-12-2009]
Najlepszy Producent: Roger Shah i Ferry Tayle
Najlepszy DJ: brak
Najlepszy Debiut: brak
Najlepsza Wytwórnia: Enhanced Recordings
Najlepsza Impreza: na zbyt wielu nie byłem, ale najlepsza to była jednak u konciali Migration 2 Heaven gdzie był Estiva i Temple One :)
Największe Rozczarowanie: Armin, Tiesto
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Muzyczne podsumowanie 2009

Postprzez Vidia 16 lut 2010, 13:19

Najlepszy Utwór:
Kolejność ma niejako znaczenie..
1. Sequentia - Infinite Horizon (Original mix)
2. Signum - Addicted (Manuel Le Saux Remix)
3. Tomcraft - Let It Bleed
4. Tomcraft – Naked on clouds (Club mix / Dub mix)
5. Ilya Soloviev and Poshout - Leaving Planet (Original Mix)
6. The Blizzard – Iselilja (Vocal mix / Dub)
7. Alex Morph feat. Ana Criado - Sunset Boulevard (Ilya Malyuev Sunset Dub)
8. Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix) i całe wydawnictwo
9. Luetzenkirchen – Ghost me
10. Luetzenkirchen – Borderline
11. Luetzenkirchen – Slipknot
12. Sequentia Feat. Per Linden - Undiscovered (Static Blue remix / Omnia remix) i całe wydawnictwo
13. Redstar – Stronger Than Time (Intro Mix)
14. Moderat - Rusty Nails (Original Mix)
15. Moderat - A New Error (Original Mix)
16. Christian Zechner - November Mourning (Original / Csystems) i całe wydawnictwo
17. Jason van Wyk - Far from me (Original mix)


18. Alex Morph feat. Ana Criado - Sunset Boulevard (Paul van Dyk remix / Original)
19. Talla 2xlc and Diskomo - Light years away (Original / Mark Arbor remix)
20. Bakke & Joni - Envision (Original Mix)
21. Ralph Fritsch - Phoenix (Original Mix / Fast Distance uplifting remix)
22. TyDi feat Audrey Gallagher - You Walk Away (Original Mix / Dub)
23. Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
24. Tiff Lacey and Javah - One by one (Jason van Wyk remix)
25. Tiff Lacey and Javah - One by one (Dima Krasnik remix)
26. Sunny Lax – Reborn (Original / Nitrous Oxide Remix)
27. Gareth Emery - Metropolis (Original Mix)
28. Dusty Kid - Train No 1 (Original Mix)

Najlepszy Remix:
Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix)
Alex Morph feat. Ana Criado - Sunset Boulevard (Ilya Malyuev Sunset Dub / Ilya Malyuev remix)

Najlepszy Album:
Moderat – Moderat.

Najlepszy Set:
Ros @ Open ‘Er, Gdynia.
John O’Callaghan @ Trance Energy, Utrecht.
Westbam @ Warsaw DJ Fest.

Najlepszy Producent:
Moderat.
Bardzo dobry rok miał Gareth Emery.

Najlepsza Impreza:
Audioriver @ Płock.
Muszę też wspomnieć o Migration 2 Heaven w klubie Strefa G2 w Radomiu z Estivą i Temple One! Ja chcę więcej takich imprez i z taką ekipą:P

Największe Rozczarowanie:
Ogólnie dalszy spadek jakości transu.
aha, i na Mayday nie byliśmy.. a tym razem była pewność, że pojadę;|
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

cron