DJ MAG top 100 djs

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

DJ MAG top 100 djs

Postprzez peterhol9 18 sie 2010, 21:59

Obrazek

Jak co roku, tak i w tym można głosować na swocih ulubionych ulubieńców za ulubionymi deckami :) Tu ło: http://top100djs.net/ Głosowanie kończyt się 23 września, więc....brać się !! :D Musimy nie dopuścić po raz kolejny do władzy Tus...eee....znaczy się Armina :D :D :D

Moje top 5 w tym roku wygląda tak:

1. RomuS
2. Indecent Noise
3. Peterhol9
4. dj3500
5. Wasyl

:D :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez demens 18 sie 2010, 22:45

W sumie to moja "topka" wygląda bardzo podobnie :mrgreen:
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez sector 19 sie 2010, 7:57

peterhol9 napisał(a):Jak co roku, tak i w tym można głosować na swocih ulubionych ulubieńców za ulubionymi deckami

Jedyne co moge powiedziec to - nigga please!
ale pewnie i tak zaglosuje :P
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Vidia 20 sie 2010, 8:19

"Over 100,000 votes already cast in this years #top100djs! Your favourite DJs need your support... Vote now! http://ow.ly/2kAfM " ( http://twitter.com/top100djs )
Wiadomo, jaki ten ranking jest ;] Ale co tam. Moję głosy w tym roku będą wyglądać bardzo podobnie do zeszłorocznych:
1. LuetZenkirchen
2. Signum
3. Tomcraft
4.
5. Westbam
Nad czwórką się jeszcze zastanawiam [2-3 kandydatów], ale już wiem, że nie będzie to O'Callaghan;] Rozsyła spam, żeby na niego głosować;|
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez sector 20 sie 2010, 17:49

Vidia napisał(a):O'Callaghan;] Rozsyła spam, żeby na niego głosować;|

Jesli myslisz ze tylko jeden, to bardzo sie mylisz!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez peterhol9 20 sie 2010, 18:04

a napisane jest w Piśmie..."zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam..Kto będzie rozrzucał gratyfikacje w zamian za głos, będzie w top 100djs potępiony (tj. odrzucony) ". Ale namawianie samo to nie gratyfikacja, więc..gra gitara :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Vidia 20 sie 2010, 18:57

wiem, że nie tylko John namawia. Ale wolę, jak piszą coś w rodzaju: 'Nie zapomnij wesprzeć swoich ulubionych DJ-ów w Top 100 DJ Mag-a!' ;) Bo takie proszenie o głosy trafnie i fajnie skomentował 7Skies: http://www.myspace.com/7skies/photos/27112429
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez peterhol9 29 sie 2010, 22:44

własnie spotkałem takie coś na moim fb:

Obrazek

Wiem, że to nie jedyny przypadek, ale strasznie to żenujące. Kupa (tj. masa, tłum) zwycieży!!! OOOOooooaaaaiiiiuuuu !
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Stelmach 30 sie 2010, 7:19

Tonący brzytwy się chwyta :D Myślałem że moda na Armina już się skończyła, bo i nic nie gra, o naszym pięknym kraju (jadącym Poznaniu) już zapomniał i nawet Kaspa mniej o nim pisze, a tymczasem postanowił ratować się ekipą z Facebooka bo pewno Tiesto, Van Dyk i Marco V depczą mu po piątach w rankingu :D Zapowiada się mega ciekawa rywalizacja :mrgreen:
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez phantom 30 sie 2010, 9:26

"The annual circus has arrived" :D.

Ten ranking dziś interesuje już chyba tylko trancowych i housowych (i to wyłącznie tych 'komercyjnych') didżejów.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez bAchoR 30 sie 2010, 9:48

Mnie najbardziej boli, że producenci często nie mają za grosz skromności.

Co to w ogóle jest za temat - glosujcie na mnie. Ja czegoś takiego nie rozumiem i to jest sprzeczne z moją moralnością.

Tak samo wchodzisz na myspace producenta i w wpisach same tylko : check out my new track, release i gify tracka. Każdy tylko myśli o sobie.

Ja najbardziej szanuje ludzi, którzy o nic specjalnie nie zabiegają. Wtedy samo wszystko z uśmiechem do nich przychodzi. I tak jest w życiu.

Ja w tym roku na nikogo nie zagłosuje.
Chociaż chciałbym tu nadmienić DJ, który naprawde gra pięne upliftowe sety - REDSTAR.


Jeżeli nie podoba wam się ten ranking to wydaje mi się, że nie powinniście brać w tym udziału :) ,,Wiadomo jaki ten ranking jest, ale zagłosuje na ... '' Dla mnie brzmi to tak samo jak : Ta koszulka jest ujebana od gówna, ale i tak ją założe.
Nie jest tak ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez sector 30 sie 2010, 10:07

bAchoR napisał(a):Ja najbardziej szanuje ludzi, którzy o nic specjalnie nie zabiegają. Wtedy samo wszystko z uśmiechem do nich przychodzi. I tak jest w życiu.


Nigga please...

Ta jasne Rafal :D W jakim swiecie Ty zyjesz? :D Przeciez to jest darmowa promocja. Ludzie odwiedzaja te strony i dzieki temu czasami przez przypadek nawet znajduja traki, ktore w przyszlosci moga kupic. Rozumiem, ze koles powinien miec myspace/fb i zamieszczac tam traki znajomych? :D Wiadomo, ze sie promuje. Od tego przeciez one sa.
W zyciu jest tak, ze jak o nic nie walczysz to nic nie masz. Siedzac w domu praca Cie nie znajdzie. Musisz wykazac sie umiejetnosciami (znajomosci to juz inan bajka) i wtedy masz szanse na prace. Z muzyka to samo. Zrobie dobre numery, wypromujesz sie i reszta pojdzie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez bAchoR 30 sie 2010, 10:26

Z tym szukaniem pracy to trochę nie pasuje do tematu. Chociaż nawet tutaj mogę Cię zadziwić ^^. O Najlepszych studentów pracodawcy zabiegają już na studiach :)Także widzisz, nie sami studenci nie musza specjalnie o nic zabiegać. Bynajmniej tak jest w moim województwie. A jeżeli jestem przeciętnym młodym narybkiem rynku pracy to musisz pokazać, że w ogóle żyjesz na tym świecie. Więc ,,zadzwonimy do Pana'' jest w tym wypadku nieuchronne :)

Z muzyką podobnie. Jak coś jest dobre to nie potrzebuje proma i wciskania się każdemu w dupkę.
Trochę idealizuje, bo nie do końca wierze w to co piszę, ale chce wyjść z twarzą z tej dyskusji :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Vidia 02 wrz 2010, 13:24

No własnie ;)
bAchoR napisał(a):Jeżeli nie podoba wam się ten ranking to wydaje mi się, że nie powinniście brać w tym udziału ,,Wiadomo jaki ten ranking jest, ale zagłosuje na ... '' Dla mnie brzmi to tak samo jak : Ta koszulka jest ujebana od gówna, ale i tak ją założe.
Nie jest tak ?

Ja wiem, czy mi się podoba czy nie podoba ten ranking? Wiadomo jaki ogólnie jest, większośc wie, ot i wszystko. Nie, nie jest do końca taki, jakiego bym chciała (mogłby się np. pojawić jakiś ranking najlepszych producentów. A tu pisza, że Jest to ranking najlepszych DJów - NIE WIERZĘ, że nikt się nie kieruje produkcjami, całokształtem. Że większość głosujących się nie kieruje.). Mimo wszystko jednak ten ranking chyba coś, pewien stan rzeczy, odzwierciedla? Choćby i tylko taki, kto jest najbardziej popularny i , jak to już zostało zauważone, kto się najbardziej/najlepiej wypromuje. Głosując Wcale nie licze na to, że np. nagle Luetzenkirchen, który gra [i produkuje] dość ambitną i nie zawsze łatwą w odbiorze muzykę, wyprze z góry rankingu jakiegoś DJ-a pokroju Van Buurena czy Tiesto. Jednak jak mogę oddać swoje 5 głosów, czemu tego nie zrobić? Choćby po to, żeby właśnie dać moje głosy osobom, które uważam, że na to zasługują. Czemu nie, skoro kogoś lubię?;] Przynajmniej dzieki mnie te osoby dostaną więcej głosów, a nie jakiś Tiesto czy ktoś, kto jedynie dobrze się wypromuje, ale swoją grą nie prezentuje już wysokiej jakości artystycznej:P
To nie jest żadna wielka filozofia. Nie chcesz - nie głosuj. Na dolnych miejscach rokrocznych rankingów jednak IMO znajduje się trochę wartych uwagi DJ-ów; dobre chociaż to. Ten ranking może i nie ma większego sensu, ale - znasz inny? Jakiś nie wiem bardziej opiniotwórczy? Ten ranking pokazuje, na kogo głosują masy. Może to i niewiele da, że zagłosuję na mało znanego DJ-a [w zeszłym roku głosowałam na DJ-a Rosa], ale przynajmniej wiem, że mój głos został oddany w dobrej wierze i w zgodzie z moim gustem i sumieniem. I nie czuję się z tego powodu uwalana gównem.
Edit: Ostatecznie zagłosowałam sobie tak:
Lützenkirchen
Signum
Tomcraft
Daniel Kandi
Westbam
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Stelmach 14 wrz 2010, 8:28

Całe zamieszanie jest totalnie bez sensu. Jak bowiem nazwać wrzucenie do jednego wora DJ i producentów z totalnie odmiennych gatunków czy klimatów i wyciągnięcie średniej arytmetycznej na zasadzie gry w Toto Lotka? Na tej zasadzie można losować czy David Guetta jest lepszy/gorszy od Showteka...

Bardziej miarodajnymi rankingami jest choćby Hard Dance Awards, Best Hardstyle DJ w Holandii czy Top Female DJ, które skupiają uwagę wyłącznie na wykonawcach danego gatunku. Pomijam kwestię kto najlepiej się sprzedaje na Track it Down.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Kasper 14 wrz 2010, 9:34

peterhol9 napisał(a):własnie spotkałem takie coś na moim fb:

[ Obrazek ]

Wiem, że to nie jedyny przypadek, ale strasznie to żenujące. Kupa (tj. masa, tłum) zwycieży!!! OOOOooooaaaaiiiiuuuu !


Szczerze nie rozumiem o co kaman. Wyraźnie pisze vote for your favourite DJ's. Nawet w tym filmiku Armin, nie zachęca do głosowania na siebie, nigdy tego nie robił a przynajmniej nie wprost.

Najzabwniejsze jest to, że co roku się podniecanie i mówicie, że nie będziecie głosować a i tak rok w rok szum o to samo. Z resztą ten "konkurs" został oficjalnie ogłoszony na najpopularniejszego a nie na najlepszego DJ'a pisaili nawet o tym na FTB.

@Stelmach nie pisze nic o Arminie (i nie tylko) bo to forum dawno przestało spełniać swoją rolę, a o dyskusji można mówić jedyie w hyde parku, jaką kto kiełbase lubi.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Amnes 14 wrz 2010, 9:49

ja głosowałem na indecunta kerneja downeja i nie pamiętam dalej.

Kiełbasa ruleZz
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez peterhol9 14 wrz 2010, 14:10

Kasper napisał(a):Szczerze nie rozumiem o co kaman. Wyraźnie pisze vote for your favourite DJ's. Nawet w tym filmiku Armin, nie zachęca do głosowania na siebie, nigdy tego nie robił a przynajmniej nie wprost.

Najzabwniejsze jest to, że co roku się podniecanie i mówicie, że nie będziecie głosować a i tak rok w rok szum o to samo. Z resztą ten "konkurs" został oficjalnie ogłoszony na najpopularniejszego a nie na najlepszego DJ'a pisaili nawet o tym na FTB.
Vote for your fav djS. Kto to pisze? Ano wystarczy policzyć ile razy w tej wiadomości występuje "Armin van Buuren". To tak trochę podobnie jak z pytaniem z kawału ala PRL: "Kto jest Twoim idolerm i..dlaczego akurat Stalin?". Nie musi być wprost coś dane, a naszpikowanie spotu swoimi personaliami od razu sugeruje na kogo trza głosować. No chyba, że się mylę i armin przez to chce wskazać rzeczywiście, iż należy wystąpić w konkursie i poprzeć takiego Dj Bolka i Dj Władka i Dj tigera z dyskoteki Klub Lwowski w Tomaszowie Lubelskim. Jeżeli wiec puszczanie posta w świat nie służy wywarciu wpływu na masy to zwracam honor.

A odnośnie nie-głosowania co roku to nawet jeśli ja tak mówiłem, to w tym roku na moich mainstreamowych faworytów musiałem zagłosować :) Chociaz z drugiej strony...bez mojego gosu i tak by wygrali :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez peterhol9 24 paź 2010, 9:45

Guetta, Deadmau5 i BT za nisko :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Następna strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości