DJ MAG top 100 djs

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez PaulCane 24 paź 2010, 10:58

Armin za nisko...
ten ranking to porażka jak zwykle
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez sector 24 paź 2010, 12:26

Patrzac na FB deadmau5'a wcale mnie nie dziwi, ze ma takie miejsce. Co do reszty komentarz przeciez jest zbedny :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez JohnnyKnoxville 25 paź 2010, 14:51

Tak mi przyszło na myśl patrząc na pozycje O'Callghana.... Co mu dała ta Armada ??? Sam nie wiem po się tam pchał.... ? Starych fanów stracił, albo straci a zyskać nic nie zyskał patrząc po wyniku... Wypada się tylko cieszyć że spada w tym rankingu, może cena za seta się przynajmnije utrzyma w przyszłym roku, albo też poleci :P

I kiedy w końcu ktoś zdetronizuje tą MEGA P.zde ARmina ?? Niech chłopak wkońcu ma czas pobawić się w piaskownicy z kolegami swoimi grabkami, bo ciągła napinka może wpłynąć na jego zdrowie psychiczne....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez PaulCane 25 paź 2010, 17:18

Johny co do Armina to myślę że dawid z getta go zdetronizuje, ale to też nie jest optymistyczna perspektywa
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Amnes 27 paź 2010, 1:13

a paczcie że tiesto jest jak on już nie gra niczego tzn gra nic czyli coś nie warte uwagi.

<vixaloop>
Gdzie jest Kearney?

Gdzie jest Kearney?

Gdzie jest Kearney?

Gdzie jest Kearney?

</vixaloop>
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez peterhol9 27 paź 2010, 9:42

Amnes napisał(a):a paczcie że tiesto jest jak on już nie gra niczego tzn gra nic czyli coś nie warte uwagi.

<vixaloop>
Gdzie jest Kearney?

Gdzie jest Kearney?

Gdzie jest Kearney?

Gdzie jest Kearney?

</vixaloop>


[Pokaż] Spoiler:
nie ma
nie ma
nie ma
:D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Matvel 27 paź 2010, 12:21

Jest ale nie w tym rankingu
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Stelmach 02 lis 2010, 22:09

Kasper napisał(a):Z resztą ten "konkurs" został oficjalnie ogłoszony na najpopularniejszego a nie na najlepszego DJ'a pisaili nawet o tym na FTB.


To dlaczego Showtek jest "aż" na 91 miejscu? Przecież popularnością występów choćby w Holandii, UK, USA czy Japonii przebił ilością koncertów w 2010 samego Armina, a swoim albumem zrewolucjonizował styl hardstyle. Obawiam że również że gra lepiej niż pięćdziesiątka reszty DJ przed nim.

Ten ranking nie ma nic wspólnego z popularnością ani twórczością, ale jedynie z muzycznym marketingiem samych DJ i muzycznej chołoty tzw. Eskowiczów, itd.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez phantom 03 lis 2010, 17:26

W tej 50-tce przed nim są Voorn, Kalkbrenner, Cattaneo i Zabiela.

Poza tym większa liczba koncertów nie musi wprost przełożyć się na większą liczbę fanów, którzy przyjdą na te koncerty. Klubowi DJ-e potrafią grać prawie co dzień, ale czy powiesz, że w ciągu miesiąca na żywo posłucha ich liczniejsza publika niż kogoś z pierwszej 10-tki tej listy?

Myślę, że nie trzeba tłumaczyć, iż lista ma charakter subiektywny, ponieważ głosowanie w jednych kręgach jest popularne, w innych nie. Transowcy się lansują, to i ludziom słuchającym tej muzyki bardziej chce się głosować. Taki Redshape nawet nie wspomni o tym rankingu, bo dla techno-gości wyższe miejsce raczej nie oznacza większej liczby bookingów.

Co rok ta sama dyskusja.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: DJ MAG top 100 djs

Postprzez Vidia 03 lis 2010, 20:11

Czy np. Armin reprezentuje obecnie nurt trance, możnaby dyskutować..
Jeśli chodzi o tegoroczne wyniki, jestem zadowolona z wysokiego miejsca Corstena, na którego nie głosowałam domyślając się, że i tak będzie wysoko. 77 miejsce Kandiego też cieszy (głosowałam nań). Na razie widziałam tylko pierwszą setkę, przy wolnej chwili chętnie dogrzebię się do drugiej. Van Deynhoven, którego lubię jako producenta a nie wiem, jakim jest DJ-em, pisał bodajże, że w tym roku zajął 211 miejsce.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości