Blueman rzuca trance

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Re: Blueman rzuca trance

Postprzez Freezer 04 sty 2011, 22:55

Widzę, że Foyle nawet naszych chłopaków wymienił wśród ulubionych - Skytech
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Blueman rzuca trance

Postprzez Stelmach 12 sty 2011, 9:36

Tak szybko jak zaczął, tak i szybko się skończył. Od Andy Blueman - Nyctalopia minęły trzy lata i jak widać to już wystarczający czas żeby z trancem dać sobie spokój, co czeka zresztą pozostałych w bieżącym roku. Wolę słuchać choćby Briska czy Farleya, którzy wydają od 20 lat i ciągle są najlepsi w swoim fachu.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Blueman rzuca trance

Postprzez bAchoR 15 sty 2011, 11:34

Kariera muzyczna ? To trzeba traktować jako bardziej, jako pasję i hobby. Ja sam coś tak kleje, ale tylko dlatego, że kocham muzykę i chcę być jak najbliżej niej. To tak samo jakby interesowac się futbolem i nigdy w niego nie zagrać. Leo Messim nigdy nie będę, ale chce tym żyć i czuć.
Albo interesować się fotografią i nigdy nie zrobić żadnego zdjęcia. To Ci daje to, że na wszystko możesz spojrzeć z szerszej perpektywy inaczej odbierać, odczytywać, docenić coś, zauważyć problematykę, a czego Ci nie da zwykłe słuchanie muzyki na kolumnach albo bieganie z mp3 po lesie. Być może podburzyłem trochę takich ''normalnych'' słuchaczy, za co bardzo przepraszam .
Ja tak to odbieram.

Także klejenie setów daje mega satysfakcje, że jesteś częścią tej kultury i dajesz ziarenko od siebie. Myśle,że o to chodzi. 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Blueman rzuca trance

Postprzez yaper 15 sty 2011, 15:57

Dla mnie to mimo wszystko wielka strata. Twórczość Bluemana podchodziła mi w przeważającej jej ilości, a z ubiegłego roku niezwykle miło wspominam monumentalny, epicki remix do Afternova - Serenity. Trudno, pozostaje życzyć powodzenia w świecie muzyki filmowej - jestem przekonany, że sobie poradzi, w końcu jego konikiem były podniosłe breakdowny, a stąd do filmówki jest naprawdę blisko.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości