Nadchodzące wydawnictwa

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Kubo 16 kwi 2009, 9:06

Hu.. huu swietny numer Joniego i Bakke od dluzszego czasu. Po genialnym Bali duet sie znowu postaral ;)

http://www.enhancedrecordings.com/index ... 6&rid=1170
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Matvel 04 maja 2009, 16:39

Czy ktoś może wie gdzie można się dowiedzieć kiedy wyjdzie Seven Weeks i Rulebook Tyas'a?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez JohnnyKnoxville 09 cze 2009, 11:24

John Askew
12.05.09 – “Floor Control” – double CD mix album.
John will release his first studio mix album for 3 years in October. It will be the first is a new series of albums on Discover records - titled “Floor Control”. The album will feature a collection of exclusive reworks/ mash ups and cool up front material and it will be released in October of this year. If you have a track you would like to submit to John for consideration for the album please do so by sending a download link to him via myspace. All tracks must still be unreleased in October.


Kurwa tak powiem..... Grubo \o/ moja wyobraźnia włąsnie zaczęła ostro pracować co tam może sie znaleźć \o/ Teke Yeke ??? Orcaine Kode ???? Aż sie sam o siebie boje \o/

Matvel napisał(a):zy ktoś może wie gdzie można się dowiedzieć kiedy wyjdzie Seven Weeks


Hey all!

My new tune Seven Weeks, complete with a Tom Colontonio bangin remix, will be released the 22nd of June on Doorn Recordings.

I'm very proud of this project because it's a very different sound from my other projects I have done, and this was more something I just had to see if I could do properly... this particular style.

I think some people think I am going away from my pure trance side. NO WAAAAAY. Don't worry about that, no way would I EVER stop making bangin trance. I think whatever Armin van Buuren said on the last ASOT has possibly confused a lot of people.

Just clearing that up And I think my "I Remember Now" single, being finished up now, should make that all perfectly clear and you'll see what I mean

Peace,
Sean

No i dobrze ze Sean wszystkim wszystko wyjaśnił :P

Z nowych rzeczy sądze ze warto zwrócić uwage na grane juz przez wiele osób Today Bena Golda, które pomimo że ma wokal i to nawet cukierkowy bym powiedział, to prezentuje się całkiem nieźle, nawet jak dla mnie.... Na necie jest już chyba jakimś cudem full, ale kiedy wyjdzie oficjalny relis, niestety nie wiem.... Wiem że na pewno wychodzi w Kill The Lights....

Chciałbym tez zwrócić uwage wszystkich na nowe wydawnictwo z Vaccine Recordings, które ciśnięte było już od jakiegoś czasu między innymi w Guestach Viceroya jako ID, konkretnie chodzi o Acute-In Motion, wyszło na dniach narazie ekskluzywnie na beatporcie, ale to znaczy że wszędzie :P w paczce znajdują się remixy CJ Peeton Smooth Mix i od Dana Ascherl'a.... Warto sprawdzić, ja sam jeszcze bliżej nie przysłuchiwałem się, ale jak to zrobie to skrobne może jakąś recke.....

No i oczywiście warto czekać na Flames - Jordana Suckley'a które kosi zarówno w oryginale, jak i zabójczym remixie Webstera \o/
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Stelmach 09 cze 2009, 20:05

Zapowiada się Johnny ostre pranie mózgu :D no i ciekawy tytuł i coś ma wspólnego z Castaneda - Floor Control ? Askew to wielki twórca i daję głowę sobie uciąć, obie ręce i ch... też :D że produkcja będzie najwyższych lotów tak jak "Z List Uber Star". Czekam na Teke Yeke - strasznie lubie ten tunek.

JohnnyKnoxville napisał(a):Just clearing that up And I think my "I Remember Now" single, being finished up now, should make that all perfectly clear and you'll see what I mean

Oryginał I Remember Now jest świetny, a sam euforyczny motyw breaku zaczęrpnięty z....Sparkover ;-) ale co do Seven Weeks to wątpię żeby cokolwiek Tom wyciągnął więcej z tego kawałka. Mnie przynajmniej się nie podoba. Wolę o stokroć wspomniane Sparkover o którym ciągle cisza, a numer na prawdę jest potężny i mam nadzieję usłyszeć go na żywo na Sunrise i Luminosity.

JohnnyKnoxville napisał(a):No i oczywiście warto czekać na Flames - Jordana Suckley'a które kosi zarówno w oryginale, jak i zabójczym remixie Webstera \o/

Słuchałem Jordan Suckley - Flames (Paul Webster remix) na Paul Webster Summer Promo mix 09: http://www.matthardwick.com/forums/show ... hp?t=28260 i akurat średnio mi podeszło... Może jak kilka razy pod rząd posłucham... zobaczymy.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Humulus 21 cze 2009, 7:18

Ben Gold feat. Senadee - "Today"
Nigdy bym się po Benie nie spodziewał takiego cuda:
http://www.youtube.com/watch?v=QzQSIQyN ... re=related
Premiera w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Vibez 21 cze 2009, 23:42

Say The Words od tej dwójki było naprawde dobre :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 20:45

Say The Words to siki w porównaniu do Today. Piękny tjun.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez yaper 22 cze 2009, 20:59

Vibez napisał(a):Say The Words od tej dwójki było naprawde dobre :)


W remixie Aly & Fila to jest poezja!!! 'Today' słyszałem i nie umywa się do 'STW'...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Kubo 22 cze 2009, 21:11

DLa mnie wrecz odwrotnie. STW ssie Today ;] Gdyby nie ten wokal to scisla czolowka roku !! Today !!

Original Vocal Mix
Ben Gold Club Mix
Ben Gold Dub Mix

About release date

I think its around mid-August, but im gonna try and make it earlier. Thomas Datt is on remix duties.


Bedzie dub !! mistrz
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Humulus 23 cze 2009, 5:33

Co do tego porównania "Today" z "Say The Words" to:
Obrazek
A co by zbytniej trzody nie robić to długo oczekiwany Sense of Shiver - "Offshore" ze stajni Enhanced ma wreszcie ujrzeć światło dzienne we wrześniu z remixami Temple One i Arctic Moon.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez CJ Priorytet 25 cze 2009, 9:02

A ja czekam na Chris Drifter & Ronyo - Disconnected Illusions Remixes VOL.2.
Pierwsza ep'a była genialna, ale teraz również zapowiada się ciekawie a zwłaszcza remix Kintara :)
http://www.progressivehouse.com/labels/SoundTribe+Rekords/r/4597
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Sisiek 25 cze 2009, 19:26

Wiadomo kiedy wjedzie na salony Domased Electronica - Ararat ?
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Transi 25 cze 2009, 19:52

Chyba początkiem sierpnia ;) Jak na razie udało mi się odnaleźć informacje o takich mixach: Original Mix, Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix, Rasti Tkac Remix, The Stain Remix

edit: podobno ma jeszcze być remix Kintara :)

Kod: Zaznacz cały
01. Abdomen Burst - Syntagma (Negative Neutron remix)
02. Chris Drifter & Ronyo Disconnected Illusions (Kintar emix)
03. ID - ID
04. Maxim Klein - In Progress (Original mix)
05. Grigory Melikhov - Silver Key (Original mix)
06. Peter Mcgill - Funk U! (Original mix)
07. [b]Domased Electronica - Ararat (Kintar remix)[/b]
08. Hypnotic Hour - Dark Eyes (Rezo & Emannuel B side remix)
09. Michael & Levan and Stiven Rivic - Invisible Children (Domased Electronica remix)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Humulus 04 sie 2009, 16:54

Nadchodzi nowa EPka fińskiego producenta Jani Kervinena, znanego lepiej jako Mystery Islands(zamieszany był także w takie projekty jak Kaste i K-DE). Z potwierdzonych utworów na EPce znajdą się:
Moonlight Bay
Blue Pills
Crystal Vision

Label: Finity
Premiera: ???
Odsłuch: http://www.myspace.com/mysteryislands
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Kasper 05 sie 2009, 14:55

Universal Religion IV w październiku!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez demens 05 sie 2009, 20:02

Humulus napisał(a):Nadchodzi nowa EPka fińskiego producenta Jani Kervinena, znanego lepiej jako Mystery Islands(zamieszany był także w takie projekty jak Kaste i K-DE). Z potwierdzonych utworów na EPce znajdą się:
Moonlight Bay
Blue Pills
Crystal Vision

Label: Finity
Premiera: ???
Odsłuch: http://www.myspace.com/mysteryislands

Będzie na czym ucho zawiesić, ale czemu mnie to nie dziwi? ;]
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez sector 06 sie 2009, 11:06

3 pazdziernika ma wyjsc kompilacja od O'Callaghana nazywajaca sie Subculture, czyli tak samo jak jego audycja. Co tam bedzie nie mam pojecia. Nie mniej jednak, warto czekac!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez Sisiek 06 sie 2009, 12:01

Dzięki za info stary :D TT wyda tydzień wcześniej hehe :D MSPANC ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez phantom 06 sie 2009, 13:11

Sisiek napisał(a):TT wyda tydzień wcześniej hehe

Tak zupełnie na serio, to jeśli to digital, nie byłoby raczej szans, bo Vandit otwiera bezpłatne promo pool w dniu premiery.

Album Way Out West, "We Love Machine", podobno ostatecznie w październiku, ale kto ich tam wie, skoro premiera przesuwana jest od zeszłorocznej wiosny.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Nadchodzące wydawnictwa

Postprzez indecentnoise 06 sie 2009, 13:24

phantom napisał(a):Vandit otwiera bezpłatne promo pool w dniu premiery.


A-DJ-List jest z 3-4 tygodni wczesniej, reszta w dniu premiery.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron