Pytanie

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Pytanie

Postprzez Newerben 02 gru 2012, 18:27

Witam. Nie znam się na muzyce elektronicznej ani na syntezatorach itd dlatego piszę na tym forum, chociaż nie wiem czy to właściwie miejsce. Interesują mnie efekty jakich używają np foster the poeople, chodzi o pojedyncze sample a konkretniej np to co jest od 0:08 sekundy http://www.youtube.com/watch?v=SDTZ7iX4vTQ . Oni najprawdopodobniej grają to na jakimś syntezatorze live, czy coś takiego. Chodzi o to, że nie posiadam raczej zbyt wielkich środków, które mogę przekazać na takie syntezatory, a chciałbym tego typu wstawki w swoim zespole i nie wiem jak sie za to zabrać. Ściągnąłem program Ableton Live ponieważ przeszukałem trochę neta i pomyślałem, że dałoby radę zrobić takie sample wcześniej i potem za pomocą jakiegoś pada odtwarzać je na scenie. Ogólnie chodzi mi o to, żeby móc robić małe wstawki elektroniczne ala foster the people właśnie. Za cholerę się na tym nie znam i nie wiem jak zagłębić się w temat. Licze na waszą pomoc i przepraszam jeśli dział lub forum jest nie odpowiednie ale lepszego pomyslu nie miałem ;]. Dzięki z góry.
Newerben
 

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości