FME @ Last.fm

Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

Re: FME @ Last.fm

Postprzez soczek 21 gru 2009, 21:42

soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: FME @ Last.fm

Postprzez antiloop 12 sty 2010, 17:08

witam,

swego czasu na last.fm miałem dość fajny profil, który straciłem po zmianie kompa... ostatnio udało mi się go odnaleźć i chciciałbym go połączyć z aktualnym... orientujecie się czy jest to możliwe? a jeśli tak, to w jaki sposób można tego dokonać?

druga sprawa ;) ściągnąłem wtyczkę przeznaczoną do obsługi utworów przesłuchanych na iPodzie... niestety last.fm nie chce ich przescroblować... pojawia się komunikat, że szuka utworów, ale żadnego nie chce wrzucić do statystyk :( czy aplikacja last.fm musi być jakoś specjalnie skonfigurowana? dodam, że mp3 przerzucam odrazuna iPod'a... w aplikacji iPod'a (iSpot ???) ich nie ma

z góry wielkie dzięki za pomoc :)
sonorous: protonic (leama & moor remix) :blowkiss:
Avatar użytkownika
antiloop
 
Wiek: 42
Skąd: warsaw

Re: FME @ Last.fm

Postprzez sector 12 sty 2010, 17:16

Po pierwsze nie wydaje mi sie zebys mogl laczyc konta to raz.

Dwa jakiego masz ipoda? Touch?
Jesli toucha to powiem Ci, ze mialem go kiedys i instalowalem aplikacje chyba ze strony last.fm i wszystko smigalo jak zloto. Z tego co pamietam jest jeszcz jedna czy dwie (moze teraz i wiecej) z Cydii. Jesli nie widzi Twoich mp3 (w sumie nei wiem co ma widziec), to moze sprobuj wgrac przez iTunes? Ja pamietam, ze ta palikacja chyba sama w sobie nie miala zadnych ustawien (mozliwe ze jakies proxy) a tak to tylko login/haslo a reszta ustawialo sie w ogolnych ustawieniach ipoda.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: FME @ Last.fm

Postprzez yaper 12 sty 2010, 17:17

1. Nie da się połączyć bibliotek z dwóch kont last.fm - pozostań więc przy tym, które bardziej Ci odpowiada. Szkoda, ale tak to jest w wypadku zaniedbań.

2. U mnie transport przescrobblowanych mp3 z Ipoda do serwera last.fm przebiega bezkonfliktowo. mp3 wrzucam naturalnie przez ITunes, a klient last.fm pyta mnie po podłączeniu IPoda do PC czy chcę przenieść przescrobblowane utwory na serwer - jak potwierdzisz to cała lista wlatuje automatycznie. Musisz mieć zatem jakiś konflikt w samym kliencie lasta z dysku twardego.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: FME @ Last.fm

Postprzez antiloop 12 sty 2010, 17:19

iPod Classic (120GB)... jak włączę muzykę na iPodzie, który jest podłączony do kompa, to wszystko działa bez problemu... a jeżeli go odłącze i słucham na mieście, to po ponownym podłączeniu wyskakuje komunikat, że szuka i niczego nie znajduje do przescroblowania :/
sonorous: protonic (leama & moor remix) :blowkiss:
Avatar użytkownika
antiloop
 
Wiek: 42
Skąd: warsaw

Re: FME @ Last.fm

Postprzez sector 12 sty 2010, 18:07

sprobuj apgrejdu softy/reinstalacji
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: FME @ Last.fm

Postprzez Matvel 12 sty 2010, 18:22

yaper napisał(a):2. U mnie transport przescrobblowanych mp3 z Ipoda do serwera last.fm przebiega bezkonfliktowo. mp3 wrzucam naturalnie przez ITunes, a klient last.fm pyta mnie po podłączeniu IPoda do PC czy chcę przenieść przescrobblowane utwory na serwer - jak potwierdzisz to cała lista wlatuje automatycznie. Musisz mieć zatem jakiś konflikt w samym kliencie lasta z dysku twardego.


Ja tak kiedyś miałem a teraz guzik samo z siebie przestało pytać i przerzucenia na serwer. Upgrade soft'a nic nie pomaga.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: FME @ Last.fm

Postprzez antiloop 12 sty 2010, 19:15

udało się... ściągnąłęm programik QTScrobbler... dla zainteresowanych więcej info na:
http://www.lastfm.pl/forum/85182/_/564637
sonorous: protonic (leama & moor remix) :blowkiss:
Avatar użytkownika
antiloop
 
Wiek: 42
Skąd: warsaw

Re: FME @ Last.fm

Postprzez soczek 12 sty 2010, 20:56

Na iPoda Touch/iPhone'a jest fajny program dostępny po JB w Cydii, sam wysyła tytuły przez EDGE/3G i/lub WiFi (zależy jak ustawimy). Ja mam paczkę, i samo scrobbluje :)
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron