dancefoundation.nl

Youtube: Gareth Emery | Orkidea | i inni...
Ogólna dyskusja na temat muzyki.

Powrót do Dyskusja ogólna

dancefoundation.nl

Postprzez sector 08 mar 2009, 12:07

Dzieki newsowi na stronie garetha emerego obczailem ze istnieje taka stronka a w zasadzie kanal na youtube. Posiadaja w swojej kolekcji pare naprawde fajnych filmikow i mysle ze czesc ludzi z forum chetnie by je zobaczyla :) Dlatego chcialem wkleic informacje na forum.

Kanal: dancefoundation



Krotki reportaz o imprezie w Manchesterze, ktora odbyla sie z okazji jubileuszu Garethowego Podcastu. Po ogladnieciu filmiki bardzo zaluje ze mnie tam nie bylo i ze za pozno obudzilem sie ze trzeba kupic bilety, bo niesety dla mnie juz nie starczylo a z tego co widac na filmie to naprawde bylo swietnie. W sumie jak na wiekszosci zorganizowanych klubowych imprezach w UK, czego dowodem moze byc nawet ostatnie godskitchen na, ktorym bylismy z rezystorem.
Dodatkowo Gareth oprowadza a w zasadzie pokazuje swoje zaciszne studio :)



Tutaj kawalarz Orkidea oprowadza po swoim studio. W sumie nie ma szalu w tym swoim studio, a jak widac naprawde umie na tym zrobic nieziemskie rzezcy. W sumie w zyciu bym nie przypuszczal, ze nie ma CDJow i ze dalej jedzie na vinylach.

Jest tam na chwile obecna jeszcze wiecej filmikow, jak wywiady z pushem, cosmic gate, oakenfoldem itp. wiec jesli ktos bedzie dalej zainteresowany to sobie obada reszte. Z tego co widac to cale dancefoundation sie dopiero rozkreca.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: dancefoundation.nl

Postprzez Sagi 08 mar 2009, 14:07

no no ladnie :) orkidea to swietny gosc ;) ja sie tam nie dziwie ze cisnie z vinyla skoro juz dosc dlugo jest na scenie :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: dancefoundation.nl

Postprzez phantom 08 mar 2009, 19:03

Sagi napisał(a):orkidea to swietny gosc

Haha, no raczej :). Dokładnie rok temu miałem okazję wymienić z nim korespondencję, no i o to, co napisał, kiedy zapytałem go, co z moimi pytaniami:
Orkidea napisał(a):Here you go with the answers. I actually answered already last week but forgot to send them to you=D !(...)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: dancefoundation.nl

Postprzez sector 08 mar 2009, 21:24

tzw. kawalarz :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Dyskusja ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości