Regulamin Battle Mix

Konkurs Użytkowników FME.

Powrót do Battle Mix

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez dj3500 21 cze 2009, 21:12

Chyba chodziło o to że jego nikt nie zreckuje :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Kasper 22 cze 2009, 20:18

Przy drugiej edycji proponuję zrobić jeden mix extra pod tytułem "Trance Classics", za którego byłyby dodatkowe punkty, coś w ten deseń. Nie każdy musiałby go nagrać, ale ocenić już każdy. Zwycięzca takiego dodatkowego rankingu dostałby dodatkowo 2 lub 3 punkty reszta nic.

Aha, jako nagroda dla finalnego zwycięzcy konkursu byłoby fajnie jakby mógł zmixować podsumowanie roku na naszym forum, które byłoby puszczone w audycji chłopaków tak jak co miesięczne mixy.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Vibez 22 cze 2009, 22:16

Kasper napisał(a):"Trance Classics"


Ileż można nagrywać tego typu mixów.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Matvel 23 cze 2009, 8:57

W sumie ciekawym rozwiązaniem byłoby narzucenie z góry gatunku, może nie zawsze ale co jakiś czas.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Transi 23 cze 2009, 9:12

No ale po co tak? Według mnie zaletą Battle Mixu jest to, że sety są różnorodne - od breaków, poprzez trance aż po muzę dla harcore'owców fetyszystów :P Nie zmieniajmy tego. Dobrze jest jak jest :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Transi 23 cze 2009, 9:48

Oj tam żarcik :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Sisiek 23 cze 2009, 15:20

Matvel napisał(a):W sumie ciekawym rozwiązaniem byłoby narzucenie z góry gatunku, może nie zawsze ale co jakiś czas.


Może disco polo na początek ? Albo mam coś lepszego :D W czasie seta obowiązkowe kawałki na życzenie i pozdrowienia dla forumowiczów :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Rapture 23 cze 2009, 15:23

Sisiek napisał(a):W czasie seta obowiązkowe kawałki na życzenie i pozdrowienia dla forumowiczów

+wlasnie dodatkowe punkty za pozdrowienia w czasie seta przez mikrofon i okrzyki typu "bania!" z nalozonymi FX'ami :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez bAchoR 23 cze 2009, 15:40

No to zaczynamy. Transi jeżeli Cię pozdrowie w secie do dajesz mi 5 pkt. Kogo pozdrowie ma mi dać 5 pkt :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Sisiek 23 cze 2009, 16:01

Proponuje jeszcze +1 do punktów za użycie flangera i echo :D Jak ktoś chce komuś narzucać co ma grać to chyba pomylił dyscypliny ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Kasper 23 cze 2009, 17:27

Nob3L napisał(a):
Vibez napisał(a):
Kasper napisał(a):"Trance Classics"


Ileż można nagrywać tego typu mixów.


+1. Nuuuuudaaaaaa...

A może przy drugiej edycji zrobić by jeden mix extra pod tytułem "Extreme Harsh Noise Classics", za którego byłyby dodatkowe punkty, coś w ten deseń. Nie każdy musiałby go nagrać, ale ocenić już każdy. Zwycięzca takiego dodatkowego rankingu dostałby dodatkowo 2 lub 3 punkty reszta nic.

FME, a nie FMT :evil:


FME to nie FMT, ale poszedłeś uszczypliwością rodem z revola, spuść z tonu panie Admin, by Ci zbyt władza w głowie nie poprzestawiała.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez phantom 23 cze 2009, 17:45

Nob3L napisał(a):+1. Nuuuuudaaaaaa...

Bzdura :). Nuda to jest wówczas, jak każdy bardziej znany didżej obejmuje pamięcią co najwyżej kilka poprzednich lat i rzuca klasykami typu "Shivers", "Traffic", na "Out of the Blue" kończąc. Nie zmienia to jednak tego, że również jestem przeciwny pomysłowi Kaspra, jak i temu, aby z góry narzucać gatunek muzyczny. Nie widzę w tym nic ciekawego, a jedynie ograniczającego grono zainteresowanych battle miksem i samą fantazję naszych forumowych grajków :D. Niech miksują, co im w duszy gra. Dla mnie może być to nawet eurodance z lat 90. Chętnie posłucham.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 23 cze 2009, 18:23

Ogolnie mozna takie cos zrobic. Mysle ze urozmaicenia sa dobre, bo po jakims czasie, jak znowu nikomu sie nie bedzie chcialo nagrac BM to bedzie cisza a tak mozna powiedziec, ze jakis rodzaj zabawy i nie to samo. Tylko to z dodatkowymi punktami to troche nieporozumienie. Jest jeden mix i tyle a nie, ze ktos zrobi takich mixow 10 a drugi ma to w (_o_) i ten pierwszy wygra. Chodzi o jeden mix, wisje DJa i to wszystko.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Sisiek 23 cze 2009, 19:18

Nob3L napisał(a):Kiedy powstawało to forum miałem głęboką nadzieję że każdy fan muzyki elektronicznej znajdzie tu coś dla siebie


Hmmm no to byłeś ... w błędzie xD
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Kasper 23 cze 2009, 19:34

Nob3L napisał(a):
Kasper napisał(a):FME to nie FMT, ale poszedłeś uszczypliwością rodem z revola, spuść z tonu panie Admin, by Ci zbyt władza w głowie nie poprzestawiała.


Co tu ma władza do całej sytuacji? Przestań tak pisać bo cię zbanuję :mrgreen:

Kiedy powstawało to forum miałem głęboką nadzieję że każdy fan muzyki elektronicznej znajdzie tu coś dla siebie i drażni mnie to że tak się nie stało. Zalewa nas głównie trance i house z minimalem i techno oraz przebłyskami na jakieś breaki, chille czy drum & bass, a to naprawdę marny procent tego co muzyka elektroniczna ma nam do zaoferowania.


To Ty przestań ironizować z moich wypowiedzi... Ponadto czy to nasza wina, że reszta olewa i nie proponuje nic z innych gatunków?

Dajmy spokój bo zbaczamy z tematu, lepiej zabrać się za ocenianie reszty mixów...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez TBk2000 24 cze 2009, 0:33

Nob3L, problem lezy w innej materii. Mamy na forum za malo uzytkownikow w ogole, a jeszcze mniej u nas jest takich, ktorzy sa otwarci na wszelka muzyke elektroniczna. Trudno aby takie osoby zakladaly o muzyce tematy, ktore beda staly puste, a reszta bedzie pisala sobie o nowych wyciskajacych lzy piosenkach atb, joc i innych wynalazkach. To niczyja wina, ze ktos lubi po prostu jeden lub dwa gatunki, ale mamy po prostu za malo ludzi ;-). A w ogole to niedawno zarzucilem masywnego seciora Luna-y z SB: 2003 i nie napisales w temacie ani slowa, to teraz siatafaka :D <foch> <joke>. EOT.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez artur 22 gru 2009, 15:13

a co z propozycją, żeby wyniki głosowań na dane bm'y były ukryte ? Chyba lepiej by było gdyby sie nie sugerować oceną (nawet podświadomą) innych ? A dopiero po ostatecznym terminie byłaby opcja podglądu kto ile i na co. Z drugiej strony - byłyby też większe emocje :D
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez dj3500 22 gru 2009, 15:20

Myślałem kiedyś o tym żeby głosowania były przez PM do admina (albo najlepiej kogoś bezstronnego, bo admini na ogół biorą udział). Można by tak zrobić np. w następnej edycji.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Solo van Small 22 gru 2009, 15:29

musze przyznac ze takie rozwiazanie jest ciekawe, na pewno mocno podnosi adrenaline bo do samego konca nie bedzie wiadomo kto bedzie zwyciezca
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 22 gru 2009, 15:30

Nie za duzo roboty z tym? Chyba, ze ktos mysli, ze np. wyniki sa sabotowane :lol: :D Przeciez jak komus sie cos podoba to i tak zaglosuje na to co mu sie podoba. Dajmy na to, jak ktos bedzie chcial sie wypowiedziec czemu dal komu tyle punktow ile dal to nie ma jak. Ogolnie to srednio mi sie podoba ten pomysl.

Juz lepiej by mozna bylo wymyslic cos z ankieta i glosami.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Battle Mix

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron