13.06.09 l bAchoR l

Uplift
12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez dj3500 13 lip 2009, 0:06

No, wreszcie po pięćdziesiątej próbie udało mi się zassać z sendspace. Zobaczmy czy poprawiłeś problem z techniką a.k.a. "po każdym utworze koniec seta".

1 - zaczynamy bez intra. utwór bardzo ładny, wynosi wysoko, klasyczny peaktimer. zobaczymy zaraz co robi na początku seta :mrgreen:
1->2 - no niestety... w 6:46 widać że na 100% set się kończy... o a jednak nie. utrata energii. poprzedni utwór zdążył się skończyć, a dwójka jeszcze nierozwinięta. na plus jednak że nic nie gryzie w uszy.
2 - po przejściu wszystko od nowa się rozkręca. track nieco nudnawy, aczkolwiek przyjemny.
2->3 - tutaj dużo lepiej. poprawne technicznie przejście :)
3 - w tym utworze coś chyba miało się dziać ale zapomniało :D tak jak pisał Sisior, w kółko to samo. ten sam jeden jęk i kilka nut rozciągnięte na kilka minut.
3->4 - za bardzo ściszyłeś trójkę i zrobiło się za cicho. za to potem szybkie i sprawne przejscie. czwórka też chyba za cicho weszła. ogólnie na plus.
4 - dobra produkcja, tylko trochę płasko tutaj brzmi.
4->5 - cicho i jakoś zmulajaco. czekamy dobrą minutę aż Serenade zbuduje znowu wszystko od nowa.
5 - no, teraz już głośniej. świetna propozycja na koniec. chusteczki do góry :mrgreen: :yay:

Wady: mało utworów, krótki mix, nagrany za cicho, ciężko było go w ogóle ściągnąć (przez prawie miesiąc nie udało Ci się dać innego niż sendspace linka), oprócz tego jak zwykle mało energiczna technika. Przejścia sprawiają wrażenie, jak gdyby były tam tylko dlatego, że muszą. Co do repertuaru, to podobały mi się głównie utwory pierwszy i ostatni. Zabrakło uncji zróżnicowania, przez co set nieco się dłużył. I mam wrażenie że kolejność zagrania tracklisty nie miała wielkiego znaczenia :>

Ogólnie myślę że upliftowca takiego jak Ty stać na więcej w kwestii pokazania czegoś ciekawego. Z drugiej strony, technika jest już lepsza niż na ogół bywała. Punktów tym razem nie będzie. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Transi 13 lip 2009, 14:19

OK, chyba ostatni set do ocenienia ;)
Pierwszy utwór jest bardzo sympatyczny :) Przyjemnie się rozkręca, breakdown niezły. Przejście na numer 2 trochę za długie imo i robi się delikatna pustka. Ten ID jest bardzo przyjemny. Podoba mi się ta delikatna melodia :) Wjazd na trójeczkę jak najbardziej elegancki, sam utwór juz nie :P 2 minuty breakdownu to sporo, a w przypadku tej produkcji nawet za długo! :) No i pomiędzy 3 a 4 (tak jak pisał dj3500) robi się za cicho. To jest przykład trance'u jakiego nie lubię. Mega przesłodzony. Totalnie o niczym...Szkoda, ze ostatni numer znowu rozkręca seta. Mogłeś spróbować wjechać motywem z breakdowna (który notabene jest bardzo przyjemny).
Technicznie średnio mi się to widziało. Dobór utworów moze być - na 5 zawartych w secie produkcji podoba mi się 3. Szkoda właśnie, ze nie spróbowałeś upchać więcej utworów ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 14 lip 2009, 7:14

Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Matvel 16 lip 2009, 14:30

Tutaj tylko pięc utworów więc będzie dość krótko. Najlepsze utwory to zdecydowanie jedynka i piątka (z naciskiem na 5), jakby ktoś się wział za remix 3 to myślę, że dałoby się z niej też coś dobrego wycisnąć. Ogólnie w utworach 1-4 jest bardzo monotonnie. Najkrótszy set a słuchało mi się go najdłużej, nawet Transi którego repertuaru się bałem wypadł o wiele lepiej :D
Set zmiksowany strasznie zachowawczo, aż ciśnie się na usta że za mało się dzieje. Spowodowane jest to po części klimatem utworów, ale myślę że dałoby się wycisnąć z tego więcej.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 17 lip 2009, 9:18

To, że wrzuciłem ten, nienajlepszy w sumie, set tutaj to tylko w wierze, że jakoś to zaczne i cały pomysł, który wcieliłem nie spełźnie na niczym. Ale mniejsza o to.

Teraz mam trudny okres i nie mam czasu za bardzo pisać recenzji. A byle czego nie napiszę. Jak coś pisać to pisać.

Postaram się zdążyć, ale nie obiecuje. Nawet jeżeli zostane zdyskwalifikowany, o co specjalnie nie dbam, to i tak napisze wam te recenzje, ale już poza konkursem. 8-)

Jop Twoja Mać

Wajcha.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Matvel 17 lip 2009, 15:35

Mi się dysk z płytą główną ugotował więc słucham setów na działeczce i w zeszycie zapisuje uwagi :D potem u znajomych na kompie piszę :D Więc też mogę mieć problemy z wyrobieniem się ale będę się starał.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez peterhol9 18 lip 2009, 11:56

dj3500 napisał(a):3->4 - za bardzo ściszyłeś trójkę i zrobiło się za cicho.
..czy ja wiem. Mi się wydaje, że akurat dobrze brzmiało to całe przejście. Ogólnie wielki plus za dobór kjawałków. Absloutnie wszystkie były cudowne. Co do przejść to wszystko równo i zganić można jedynie za ostatnie :) pierwsze trochę późne, ale w porównaniu z ostatnim ujdzie :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez ant 20 lip 2009, 22:53

Początek całkiem niezły, numer pierwszy bardzo energetyczny, przypadł mi do gustu. Dobre
przejście. numer drugi nieco zamulil choć generalnie jest całkiem przyjemny. Trzeci numer, oj robi sie nudno. Czwórka odpada, numer nie dla mnie. Na koniec nie jest źle. :)
Ogólnie rzecz biorąc, to choć kawałki same w sobie nie mają nic do zarzucenia, to ogólnie wieje
nudą. technicznie bardzo dobrze ale i ostrożnie ;)
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości