14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez Matvel 14 cze 2009, 11:16

Dzień dobry :yeah:

1. Bodyrox - Yeah Yeah (Bryan Kearney Remix)
2. Reaky - You Dirty Little Slut
3. DK8 Vs Sia - The Girl That Was Murdered By The Bass (Steve Noxx Mashup)
4. Barry Connell - Frizzbomb (John O'Callaghan Remix)
5. Sean Tyas - Lift (Bryan Kearney Remix)
6. Peppelino - Prometheus (Reaky Remix)
7. Reaky - Yellow Base
8. John Askew - The Advent Of Us

39:58
192kbps
56,2MB
trance, techno

http://www.megaupload.com/?d=AXVVWSNH
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez Transi 15 cze 2009, 15:34

np: Matvel - Battle Mix (Czerwiec 2009) [39:58m|192kbps] []

Pozwoliłem zmienić sobie taga :P Jedziemy z koksem ;]
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez ant 15 cze 2009, 18:46

Początek jest świetny :moonwalk:
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez Juma 10 lip 2009, 23:52

Sluchalem Twoj set zaraz po Kasperze wiec od razu zaczalem tupac noga na ostre granie.

Pelne odmulenie moca pierwszego kawalka. Reaky sie pieknie podlaczyl, cisniesz ostro, to lubie.
Trojka wyrywa wiazadla w kolanach - klasyk zmashowany w swietny sposob. Dajesz dalej!
Ajc 4 i 5 jakos zamulily mi temat ale 6stka przyszla ze zdecydowanym ratunkiem, keep pumpin.
7 -> holly shit ! to jest to co tygrysy lubia najbardziej. Reaky wkreca Ci set niemilosiernie.
Askew dopelnia dziela, chodz delikatnie zrzuca z tonu po Reaky`m.

Masz u mnie na pewno punkty. Znakomita dynamika, technika, utwory. 4 i 5 moze zle nie sa ale na ich miejsce rzucilbym cos mocniejszego.
Bravo!
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez dj3500 11 lip 2009, 0:16

Czas zmierzyć się z uk tręsami ;) lubię ich posłuchać od czasu do czasu (z naciskiem na: rzadko :mrgreen:), zobaczymy, czy trafisz w mój gust.

1 - szkoda że nie pokusiłeś o jakieś intro. z drugiej strony, tutaj budowanie klimatu nie odbywa się w taki sposób ;) od razu wiadomo o co chodzi. jedynka gra sobie całkiem długo, po czym...
1->2 - trochę dziwnie zakombinowane przejście. ale w ogólnym rozrachunku dobrze.
2 - chyba musi to ciekawie brzmieć na jakimś wielkim nagłośnieniu :> fajnie zakombinowana kompozycja.
2->3 - szybko, poprawnie
3 - ałaaaa! moje uszy :( mnie też chcą zamordować chyba :mrgreen:
3->4 - szybko i sprawnie, prawie nie zauważyłem
4 - jak dla mnie, przeciętny
4->5 - łaadnie :) zmiana basu w dobrym momencie, widać że czujesz to
5 - bardzo dobrze się wkręca. co więcej, w utworze jest jakaś progresja w przeciwieństwie do większości wałków tego typu :) pozwoliłeś mu grać długo, i dobrze. na razie powerplay
5->6 - bardzo dobrze. co prawda lift minimalnie za szybko odszedł w zapomnienie, ale chyba nie dało się tego zrobić jakoś dużo lepiej, bo reaky już nadciągał z pełną prędkością :]
6 - przyspieszamy! tu już na evencie mógłbym połamać nogi ;)
6->7 - bardzo dobrze trzymasz tempo, brzmi to wszystko właściwie idealnie. nie mogę się przyczepić (a czytając inne moje recki chyba łatwo dojść do wniosku, że czepiam się strasznie ;) )
7 - dwie produkcje reaky'ego pod rząd, w połączeniu z tamtą z początku, sprawiają że zaczyna być nieco powtarzalnie. no ale ciągle jest dobrze więc co będę narzekał.
7->8 - tutaj nieco dłużej, ale poza tym to to samo co wyżej ;)
8 - pana askew jakoś specjalnie nie lubię (choć może nigdy nie miałem okazji polubić). tutaj widać dlaczego - w utworze jak dla mnie nic się nie dzieje, praktycznie sam beat. ostatni wałek na minus.

Co do techniki - jestem zdania, że UK trance miksuje się łatwo, ale i tak poradziłeś sobie ponadprzeciętnie dobrze :) Co do utworów - miks jest momentami nieco jednostajny, ale nigdy na długo. Minus za utwory 3 i 8. Ogółem podobało mi się, noga potupała, punkty powinny być ;) Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez Transi 11 lip 2009, 11:19

Teraz ja teraz ja :D Secika przesłuchałem kilkakrotnie. Poznałem kilka nowych utworów, które są bardzo ciekawe. No to jazda :D
"Yeah Yeah" - to jest właśnie jeden z tych nieznanych mi wcześniej utworów (tzn. oryginał znam, ale interpretacji Kearney'a nigdy nie miałem okazji usłyszeć). Dobrze daje po garach :D Przejście na kapitalną brudną małą sukę bardzo dobre :D Sam utwór- rzeźnik. Jaram się nim od dawna :) Przejście na trójeczkę bardzo pierwsza klasa! Co do samego utworu - tragedia. Zupełnie mi się nie podoba :/ Strasznie męcząca produkcja. No i ten vocal :( Dalej - przejście na "Frizzbomb" średnio mi się podobało. Delikatny chaosik w tle się zrobił. To druga z tych nieznanych mi produkcji. Rewelacja! :O Nie wiem dlaczego, ale motyw delikatnie przypomina mi Blank & Jones - Le Grand Bleu :P Dobry tjun, okrutnie energetyczny :) Co mam dalej? Szef kuchni serwuje "Lift". Przejście wyszło Ci bardzo ładnie. Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego utworu...Remix Kearney'a o wiele lepszy niz oryginał, jednak dalej zbytnio mnie nie rusza. Wracamy na właściwe tory, bo oto nadciąga Reaky :D Uwielbiam ten remol do "Prometheus". Ale to musi(ało) mieszać na parkietach :O Energetyczna bomba! Dynamiczne przejście na "Yellow base"- moze trochę za krótkie. Haha, ten motyw wciąz zabija :D Dobry tjun :D I ten basssssssiorrrrrrrr \o/ :D No i ostatni utwór - "The Advent Of Us". przejście fantastyczne, na pełnej mocy! Utwór ma w sobie ogromną energię, jednak jakoś specjalnie mi się nie spodobał.
Widać, ze czujesz to co grasz. Set bardzo energetyczny, większość utworów przypadła mi do gustu. Myślę, ze jakieś punkciki będą :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez wasyl 12 lip 2009, 8:21

Set bardzo różnorodny muzycznie. Ogólnie stoi na wysokim poziomie, zarówno technicznie, jak i muzycznie. Mimo wszystko to nie jest jednak moja bajka, ale jestem w stanie stwierdzić obiektywnie, że faktycznie bardzo czujesz tą muzykę no i bardzo ciekawy mashup klasyki spod nr. 3 :) - właśnie takiego techno spodziewałem się po Sowie :D. Druga połowa zdecydowanie mniej mnie porwała, a szkoda, bo teraz bardzo mocno zastanawiam się, który set podobał mi się bardziej, czy Twój, czy Jumy... Wkrótce się dowiemy ;).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez Sisiek 19 lip 2009, 18:39

Wypowiem się calościowo. Ogólnie secik bardzo dobry i na ładnej prędkości. Jeśli miałbym wymienia co mi nie przypadło do gustu to strasznie vixiarski pierwszy kawałek. Dalej Riki tiki i DK8 bardzo ładnie. Frizzbomb nieco zbija fazę ale w końcówym rozrachunku daje rade. Potem znowu Kearney i jego nic nie wnoszący do oryginału remix. Swoją wtórnością i kiepską jakością ten artysta przypomina mi pewnego forumowicza xD Peppelino i Riki stadnardowo. Końcowy Askew bardzo dobry kawałek.
Co do klimatu i jakości dobranych kawałków jest na plus chociaż nieco razi różnorodność 3 x Riki, 2 x Kearney. Powoduje to małe urozmaicenie stylowe kawałków. Co do techniki nie mam zastrzeżeń. Ładnie się komponowało. Nie było jakiś fajerwerków ale kto powiedział że muszą być ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez Kasper 19 lip 2009, 19:13

Takie łomotanie to nie moja brocha jak zauważyłem przy ocenie seta Jumy. Tu jednak łomocze z sensem. Niby mocny stuff, ale cały czas coś się dzieje. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten remix do "Yeah Yeah", pierwszy raz go słysze i choć uważam, że takich tracków się nie dotyka, ale zreinterretowane bardzo pozytywnie. Ten cały Reaky jest przereklamowany fchuj i dziwie się jak Stelmach może się takim czymś podniecać. Jednak numer ten niezachwiał ani na moment klimatu a dodatkowo podkręcił atmosfere. Przejście z 1 na 2 bajerancko wstrzelone. Dalej znowu ciekawie za sprawą tego maszapa Girl You Lost To Cocaine a potem jeden uk transów grających w mojej lidze a mianowicie Frizzbomb. Dalej znowu git przejście na jeden z moich all-timerów czyli LIft, choć nie wiem na cholere Kearney ruszał ten track skoro nic w nim nie poprawił. Tym razem Bryan, które imo jest kolejnym przereklamowanym producentem występującym w tym secie nie popisał sie tak jak przy w/w "Yeah Yeah". No, ale tak czy siak dziękówa za tą kozacką melodie. Pamiętam jak byłem w 2006 roku w wojsku a każdy największy DJ na świecie katował ten track a ja nie czaiłem jego fenomenu, z czasem przyszło, ale w końcu mówimy o fenomenalnym nagraniu. Bomba! Dalej już się nieco pogubiłeś, ale cały czas się coś dzieje ta Popelina po Lifcie całkiem gut, natomiast ten uk-jazz od Reaky'ego sorry ale nie, Askew również jak mawia Doda, beton. Jednak za to co robiłeś do Lift włącznie, wygrałeś tę edycję w moich oczach. Gratuluje, i radzę zaskoczyć mnie za miesiąc bo teraz już nie ma wybacz, a uchowaj Boże, że boli.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 15:42

Na koniec został Matvel i myślałem, że będzie tak ładnie jak u Transiego, ale :( Każdy wie jaki jest mój stosunek do UK i nie zmienią tego najlepsze pozycje z tego gatunku. Tu tez takich nie było. Miksowanie bardzo dobre, ale jak wspomniał Kuba : UK miksuje się raczej łatwo.

Cenie Cię za wiedze muzyczną (pamiętne trafne spostrzeżenia z BP :) )i na pewno za miesiąć ją wykorzystasz to sprostania moim muzycznym wymaganiom. 8-)

Będzie bez pkt.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 14.06.2009 Matvel - Battle Mix 1

Postprzez ant 20 lip 2009, 22:56

znakomity poczatek, nakreciles mnie strasznie tym Bodyroxem uwielbiam ten numer. potem chmm po pierwszym przesluchaniu napisalem ze rozczarowanie, ale po kolejnych odsluchach stwierdzam
ze wcale nie jest tak zle, po prostu inaczej wyobrazalem sobie ten numer w setach. Tak wiec od samego poczatku podkrecieles srube, no i bardzo dobrze, drugi numer kojarzy mi sie z tegorocznym EnTrance, bo jesli dobrze pamietam to był tam grany. Kolejny numer i jest naprawde co raz lepiej.
Frizzbomb, nie no fajny numer ale jakos juz tak sie nakrecilem ze przelecial bez wiekszych achow, za to przy windzie pojawil sie usmiech :P. Dalej mocna i konkretna końcówka. Jest dobrze :) Technicznie również.
Powiem tylko że prawdopodobnie gdybys wrzucil Beatrax z Reakym na koncu, cala reszta miala by
pozamiatane, przynajmniej u mnie :D Ale i tak było dobrze
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław


Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron