22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Hardcore (Italian/Frenchcore) - 180-210 BPM
12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez wasyl 22 cze 2009, 8:27

Nob3L napisał(a):PS. Gdybym wygrał, mój set nie musi lecieć w sense.fm :D


no to mi ulżyłeś... :DDDDD Jeszcze nie słuchałem co prawda, ale puszczając hardcore 210BPM na sense, przypuszczam, że nasza rezydentura z Kubą byłaby zachwiana :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez phantom 22 cze 2009, 13:29

wasyl napisał(a):Jeszcze nie słuchałem co prawda, ale puszczając hardcore 210BPM na sense, przypuszczam, że nasza rezydentura z Kubą byłaby zachwiana

Muzyka w tym tempie zrywa tapetę ze ścian :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Transi 22 cze 2009, 13:31

Haha, tapeta sama się zwija i błaga o litość :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez sector 22 cze 2009, 15:00

wasyl napisał(a):puszczając hardcore 210BPM na sense


to dopier jest bania \o/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez dj3500 10 lip 2009, 20:40

To będe pierwszy :P Czegoś takiego na ogół nie słucham :] set generalnie uświadomił mi... że nie bez powodu :mrgreen: Kilka uwag:
- przejść właściwie brak, kawałki połączone na zasadzie "byleby nie było ciszy" :D czasami nie wychodziło to najlepiej
- wokale co do jednego denerwujące na maksa. A już na pewno w życiu nie podniecałbym się tekstami z nich. But whatever floats your boat. W każdym razie bez nich byłoby znacznie lepiej... no ale.
- failowe zakończenie - chyba można byłoby na koniec wybrać wałek, który kończy się jakoś sensownie, zamiast go ucinać jednosekundowym fadeoutem. tym bardziej że mam wrażenie, że...
- ...dowolna permutacja utworów dałaby ten sam efekt :mrgreen: żadnego klimatu szczerze mówiąc ani widu, ani słychu, po prostu napierdala i tyle :]
- czasami nóżka tupała, to przyznam. ale raczej wtedy gdy żaden koleś nie darł japy. to przeszkadzało.

Ostatecznie, mimo odwagi gatunkowej pierwszego miejsca u mnie raczej nie zdobędziesz :mrgreen: Tym bardziej że tego co najważniejsze w Battle Mixie, czyli stworzenia klimatu oraz techniki, w tym secie właściwie w ogóle nie ma i nie bardzo jest co oceniać. Pzdr :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Juma 11 lip 2009, 0:00

OMG man! To tak naparza ze musialem wsiasc zastrzyk demerolu by jakos to spokojnie wysiedziec. Uszy same zrzucaly sluchawki od ilosci uderzen, reakcja obronna, no ale jakos je przytrzymalem.
Zupelnie nie moj klimat i na bank nie bedzie punktow, ale grunt ze sie pojawiles z czyms innym. A noz widelec komus podpasuje to co zaserwowales. Chlopaki maja niezle gardla, ciekawe czy moga mowic w ogole po swoich live actach, dra jape na calego do miliarda bpm.
Technika niezbyt zachwycajaca.
Trudno mi mowic o klimacie bo nie wyczulem go, nie moj stajl.
Szczerze, przeszedlem przez ten battle bo musialem, no ale trenuj dalej.

btw. ciekawi mnie jedna rzecz.
Wiadomo ze czlowiek podspiewuje sobie jakies tam motywy jesli slucha vocal trance`ow. Ty tez sluchajac swoich klimatow wydzierasz sie w nieboglosy ? Czysta ciekawosc mnie zzera.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Transi 11 lip 2009, 10:34

O masakra....Dopiero 11:30, a ja po przesłuchaniu Twojego seta czuję się tak, jakbym nie spał od jakichś 72 godzin....Jestem wykończony... :P Nie będę oryginalny - to jest muzyka, która nigdy do mnie nie przemówi. Wiem, że to będzie uproszczenie (i nie gniewaj się za to), ale słyszałem jeden, wielki, nieujarzmiony łomot. Moje głośniki wymagają przewiezienia na intensywną terapię hehe :P Nie wiem czy w takich utworach to norma, ale miałem wrażenie, że bass jest tak nieludzki, że aż czacha dymi. Wszystko brzmi tak prosto...Wyskoczy jakiś MC, podrze japę i nagle jeb^n. Z drugiej strony niektóre melodyjki wywoływały uśmiech na mojej facjacie :P Co do techniki - ciężko oceniać mi ten aspekt, ale zachwycony nie byłem. Szacun dla ludzi, którzy czają i wielbią taką muzykę. Mi się nie podoba ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Juma 11 lip 2009, 22:11

odpowiedz zadowalajaca i zaspokajajaca ma ciekawosc ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez wasyl 12 lip 2009, 9:43

Hehehe :D, Nob3L wybacz mi, ale nie wytrzymałem całych 40 minut :D, po prostu głowa zaczęła mnie tak nap..., że musiałem albo wyłączyć seta, albo udać się na OIOM :P. Twój set zostawiłem na koniec nie bez powodu, gdyby w razie czego sprzęt odmówił posłuszeństwa odtwarzania tych niecodziennych dźwięków, zawsze mógłbym ocenić inne sety :D. Przez cały ten czas (jak już wyżej wspomniałem, nie było to pełne 39 minut:P) towarzyszył mi uśmiech na twarzy, jak można jarać się takim gatunkiem muzycznym :D - chyba chcę Cie poznać bliżej, bo musisz być ciekawą osobą :D. Po raz kolejny uświadomiłem sobie, że nie zacznę być hardcorem ;P. Nie no... Kosmos... Odpalam kadzidło, składam nogi w kwiat lotosu i muszę się wyciszyć, bo set ten źle wpłynął na mój biorytm :DD
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Sisiek 12 lip 2009, 10:10

Słucham i po 3 minutach mam dość ale nie z powodu szybkości tylko z powodu wkur.. dźwięków. Zobaczymy co będzie dalej. Te chórki w 5 minucie hmm nie spotykam się z tym na co dzień w muzyce elektronicznej :P Bardziej mi to brzmi na jakiś heavy-metal. Chociaż nie wiem dużo wiksiarskich motywów. Nie ma się co rozpisywać na poszczególne wałki bo gdyby nie ten tłuczący podkład większość kawałków akurat by wpasowała się w klimaty dyskotek. Ogólnie mało zróżnicowane są te nagrania i do tego jak dla mnie dość prymitywne. O darciu japy już ktoś wyżej wspominał. Co do techniki to jej nie oceniam gdyż jej nie ma :) Po prostu puszczone po sobie kawałki. Klimatu też niestety nie oceniam pozytywnie. Nie znajduje w takim tłuczeniu żadnej przyjemności ani jakości. A wręcz przeciwnie denerwują mnie te wszystkie motywy na wysokich częstotliwościach rodem z maniek. Jak to mawiają w telewizji jestem na nie :mrgreen:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Matvel 17 lip 2009, 17:52

Ja to chyba jakiś dziwny jestem bo mi się nawet podobało :D I przesłuchałem całość!! Moim zdaniem trochę źle zrobiłeś z selekcją utworów, jest przesyt nędznych wokali. Wydaje mi się że można było wybrać lepsze utwory w tej stylistyce. Zgadzam się z opinią Dj3500, że nie ma klimatu. Choć moim zdaniem myślę, że dałoby się go stworzyć :D
Technika, cóż pierwsze przejście mnie przeraziło. Potem jest trochę lepiej do 5-6, dalej już szczegółowo nie zapisywałem, ale pod koniec też jest kilka "zonk'ów". Z setów które dotychczas przeanalizowałem, pod tym względem jest obecnie najsłabiej.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez Kasper 19 lip 2009, 12:28

Tutaj nie ma czego oceniać ponieważ:

- nie słychać tu żadnej muzyki, tylko sam hałas...
- nie słuchać tu żadnego mixingu a o to chyba chodziło w tym konkursie

EPIC FAIL, nie męcz nas więcej takim badziewiem bo przez te 40 minut szło napewno zrobić kilka więcej sensowniejszych rzeczy, aniżeli słuchać takiej łomoteki.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 13:31

Za klimat 0 pkt.

Za duża dawke humoru dostaniesz naprawde dużo. Lubie czasami posłuchać sobie takiej muzyki, serio. Nieraz wejde na DI.FM i włącze gabbe lub hardcore.

Cieżko się rozpisywać o utworach, bo zbyt wielu pozytywnych rzeczy bym nie napisał.

Podoba mi się ten wał, co miałes jego lyrics w opisice. Music my love, my soul, my heart... naprawde.
Jak słucham tego wczoraj to każdy z rodziny zdażył przyjść do pokoju, żeby sprawdzić czego słucham 8-)

Moja stara napisała, że napi... jakby jaką wiate w stoczni bili. Siosta elegancko przyszła i słuchała. Chyba sama była ciekawa co to za muzyka.

Technicznie jest źle, ale to dopiero Twoje pierwsze mixy, więc wszystko do zrobienia.

Pozdro Noblu.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 22.06.2009 - Nob3L - Battle Mix June 2009

Postprzez ant 20 lip 2009, 23:01

Bardzo ładne spokojne granie :D choć nie dla mnie. Na przejsciach sie nie skupialem :)
pozdro :)
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław


Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron